Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Пари от Интернет? Това не е тема за наивници ...  
Автор WebMarkPro (непознат )
Публикувано25.03.05 13:54



Пари от Интернет? Това не е тема за наивници а за професионалисти... Отворете който и да е БГ портал или сайт за обяви и ще срещнете стотици такива умници, които ви "учат" как да печелите от Интернет - или да кликате на банери, или да четете Email-и, или да ставате реферали или всякакви подобни дивотии. Хора, събудете се! Така не се печелят пари от Интернет!

Има други, много по-интелигентни начини, но докато започнете да печелите трябва да прочетете доста книжки, а и ще загубите още поне 1-2 години. Не се засягайте, не искам никого да обидя, просто искам да кажа, че всеки трябва да прави това в което е професионалист и да ви предложа следното:

Много от вас са професионалисти в програмирането, разбират от ASP, PhP, XML, DHTML, HTML, CMS (Content Management System) SQL-бази данни, Java и CGI скриптове, хостване и администриране на хоста и т.н. Това е вашата професионална област.

Аз съм професионален консултант в областта на Интернет Маркетинга и съм прочел не малко книжки за които споменах по-горе (... а те са над 2000 + още над 10000 статии, доклади, аудио- и видео семинари и какво ли още не ...). Това е моята професионална област.

Аз не мога да кажа, че разбирам колкото вас от това, което вие правите, защото и вие сигурно сте прочели доста книжки, но съгласете се, че и никой от вас не може да каже, че разбира от Интернет Маркетинг колкото мен. Тогава? Какво трябва да направим? Аз да започна да чета вашите книжки, а вие - моите? НЕ! Отговорът е много прост:

За да се печелят сериозни пари от Интернет е необходимо да се обединят професионалните умения на двама професионалисти от точно тези две области. Тогава могат да се правят чудеса, колкото и фантастично да звучи това на много от вас.

Аз знам какво трябва да се направи, вие знаете как да го направите технически, иска ли някой да работи с мен? Необходим ми е само1 човек с когото да работим на партньорски начала и гарантирам, че това предложение не е поредния сапунен мехур, който срещате. Имам само едно условие - ще работя само с отговорен и сериозен човек, който познава професионално материята от своята област и на когото може да се разчита.

Надявам се предложението да заинтригува много хора, защото имам много идеи и проекти, които можем да реализираме само заедно и то без почти никакви инвестиции, като не се смятат разходите за достъп до Интернет и други такива дреболии.



Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: WebMarkPro]  
Авторcдф (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 14:33



Ако идеите ти са да наспамиш интернета по начина който си го направил тук в клубовете - нежелая да си ми партньор!



Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: cдф]  
Авторayrb (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 15:44



az pa iskam samo e taka da si sedq i da mi davat kinti



Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: WebMarkPro]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано25.03.05 16:15



Прав си, че не е тема за наивници. Тя е за ГОЛЕМИ наивници.

Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!


Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: ayrb]  
Авторcдф (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 16:17



Успех в търсенето на подобна работа! Като намериш намини насам да ни светнеш как става тая работа...



Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници ...нови [re: WebMarkPro]  
Авторelf (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 17:39



може и да не се печели ама един мои познат
като отваряше писма спечели един бинокъл и една pc mouse

ама за жалост спряха таз реклама щото свършиха рекламните играчки




Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: WebMarkPro]  
Автор Dorian_Gray (Lord)
Публикувано26.03.05 02:55



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=programers&Number=1943280706&page=0&view=collapsed&sb=5

Мноо луд пич!


Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: Dorian_Gray]  
Авторelf (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 10:32



НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА САМО ЗАЩО КАТО ЧОВЕКА СИ ПЕЧЕЛИ ПАРИ ОТ ЧЕТЕНЕ НА
email ПОСТОИАННО ИСКА И ДРУГИ ДА ПЕЧЕЛЯТ КАТО НЕГО

ЕМИ КАТО Е ТОЛКОЗ УМЕН ДА КАЖЕ
ОТ www се печелят на седмица ?$ долара

ДА КАЖЕ КАК СЕ ПЕЧЕЛЯТ МНОГОТО ПАРИ



Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: Dorian_Gray]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано26.03.05 11:35



Здраво сте го наритали, браво, мерси за линка, добре се посмях.





<везде хорошо где меня нет>


Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: Dorian_Gray]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано26.03.05 12:04



Даже прекалено голямо внимание сте му отделили :) Даже в началото е бил поласкан и ви е отговарял - точно и професионално, разбира се!!! но после се е стреснал, притеснил и е изчезнал накрая. Не се огорчавайте - ще се появи пак с друг ник
А за книгите - не сте прави. Ама никак!!! Неговите книги се четяли за по 30ина минути. Ма ревизирайте си понятието за книга, мола ви са!!! Тва да не са ви ония допотопни тухли от по 200-300 страници, а?. Сегашните книги са кратки и ясни. Влизайте в час, да не стане като с динозаврите!!!!


Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!


Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: kитaeцa]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано26.03.05 12:59



Хахаха





<везде хорошо где меня нет>


Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници ...нови [re: WebMarkPro]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано27.03.05 00:06



Амиго,

гледам и тук както и в другите клубове, които си нацвъкал с постинга си са ти отсипали подобаващо.
Опита за красив и вдъхващ доверие изказ не може да заблуди хора, които не са абсолютно наивни.

Лично аз не разбирам, как мога да се доверя на някого, титулувал се за капацитет и професионалист в областта си, когато тоя нито името си е написал, нито някакъв начин за контакт, а регистрирания му псевдоним е от няколко дена, очевидно направен с цел да си избълва писанията.

Аре със здраве!


Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: Oлer Ивaнoв®]  
Автор Dorian_Gray (Lord)
Публикувано27.03.05 02:59



Той е някой дето е завършил некав немски университет например и си мисли че като е завършил в чужбина е голямата работа(тука има много такива) и се опитва да прецака някак си "тъпите братя от БГ" ама не. В БГ хората са много по обиграни и не се връзват на глупости и пирамиди вече.
Скоро имаше една тема в клуб Програмисти за

, която е пример как се правят пaри от интерент без да си прочел 2000+ книги и 10000+ статии и видео...

Мноо луд пич!

Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: WebMarkPro]  
Авторnov posetitel (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 05:15



Pari ot internet naistina mogat da se izkarvat, no tova izobsto ne e lesno.Ako ste seriozni hora i imate osnovni poznaniq v oblastta na izgrazhdaneto na internet stranici prosto si napravete sobstven site.Kato cqlo nqma znachenie na kakva tema ste e vashata stranica, vazhnoto e da q podyrzhate i da q pravite izvestna.Preporychvam vi da ne se zanimavate s nezakonni nesta (primerno warez), zastoto ste e trudno da si namerite sponsori, koito da reklamirate.Problemyt e che povecheto hora ne mogat da izchakat do momenta v kojto edin site zapochva da nosi pari.Primerno ste trqbva da rabotite 1-2 godini bez da poluchavate nikakvi pari, no ako izdyrzhite i si vyrshite syvestno rabotata prez tova vreme ste bydete vyznagradeni s dosta dobri mesechni dohodi
E ima i drug moment.Nikoj ne mozhe da vi garantira che ste uspeete da si razviete site-a za 1-2 godini.Napylno e vyzmozhno da si zagubite nqkolko hilqdi chasa rabota po razrabotvaneto na nesto, koeto nikoga nqma da nosi pari
No pone edno nesto moga da vi uverq.Samo sys zaqzhdane po forumite na dir.bg nisto nqma da postignete.



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: nov posetitel]  
Автор Dorian_Gray (Lord)
Публикувано28.03.05 15:12



1. Пиши на кирилица
2. Колко пари могат да се изкарат от един такъв сайт
3. Трябва да имаш супер яка техника и страшна връзка към интернет
4. Подръжката е скъпа и се плащат заплати(не малки)
5. Да не забравяме бюрокрацията
6. Към кой конкретно е насочен съвета ти

Мноо луд пич!


Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: Dorian_Gray]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 15:40



1. Готово.Извинявам се предварително ако правя някои малки правописни грешки но от много време не съм писал на "Bulgarian Phonetic"
2. Ограничения няма.Колкото повече посетители имаш толкова повече пари ще изкарваш.Ще ви кажа само че без проблем могат да се изкарват примерно 5000 лева на месец.
3. Яка техника ще ти трябва чак след като страницата ти стане много известна.Тогава вече тъй или иначе ще имаш достатъчно пари да си я плащаш.
4. Ако човек си построи добре страницата може да намали много времето необходимо за поддръжка.Затова ще ви посъветвам да ползвате динамично генерирани страници базирани на темплейти.
Също така ако сте достатъчно упорити можете да си изградите целия сайт без чужда помощ.Когато нещате потръгнат естествено ще си наемете хора.
5. Да
6. Към всички вас.Прочетете просто някой друг доклад за бъдещето развитие на интернет и ще разберете веднага колко много потенциал има в тази сфера



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Авторelf (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 15:47



Имам голямо желание да си направя web
страница
АМА какво да съдържа и как да е привлекателна

ако толкоз си добър
и имаш свободно време даи icq за да помислим какво да има в нея???????

ХУбява е дя е на english ама това усложнява нещата:(



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 15:52



Естествено има и други начини...Примерно можете да се занимавате с платени търсачки, в този случай даже може и да не е необходимо изграждането на собствена страница, но за целта ще ви е необходим малък начален капитал и много късмет докато се научите .Също така може да разработвате и продавате собствени скриптове за интернет страници....Общо взето има много възмозности.Просто се иска малко находчивост и постоянство.



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: elf]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 16:01



Да.Страница на английски език наистина е добро решение защото американците са хората които ползват най-много кредитните си карти в интернет.
Съдържанието на страницата не е важно.Просто я направи известна и ще започнеш да пражиш пари от нея



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Авторelf (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 18:06



ами даи ми една книга където пише

"КАК ДА НАПРАВИМ web СТРАНИЦА ОТ КОЯТО ДА ПЕЧЕЛИМ"

Ще я прочета и ще се опитам да спазвам правилата в нея


уча се ама ако има откаде



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Авторelf (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 18:06



ами даи ми една книга където пише

"КАК ДА НАПРАВИМ web СТРАНИЦА ОТ КОЯТО ДА ПЕЧЕЛИМ"

Ще я прочета и ще се опитам да спазвам правилата в нея


уча се ама ако има откаде



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: elf]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 18:26



Аз лично не съм чел такава книга до сега . Просто започни да правиш нещо и когато се сбъскаш с проблемите ще се научиш как се правят нещата.Само от теория файда няма.Избери си някаква насока която на теб ти допада най-много и започвай...Примерно можеш да направаиш сайт за развлечения, можеш да разработваш собствен продукт и да го продаваш или пък да направиш информационен сайт в дадена насока...Има стотици възможности.Просто започни нещо.



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Автор Dorian_Gray (Lord)
Публикувано28.03.05 19:02



А щом е толко лесно на моабет ти колко такива страници си направил, като си толкова умен? Я пусни тука линка! Много ще се радвам да искараш и малко информация за развитието им от нулата до сега. А ако имаш голама посещаемост ще правиш огромен трафик, който е супер скъп и ще ти трябват хиляди $ на месец за всички тия глупости. Не си ли се замислял защо всички БГ(например) портали и free сървари печелят - защото са провайдъри.
Представям си ако всички пуснем страници какво ще стане(да речем 1000 човека). Като четох диалога ти с elf така и не открих какво точно ще има на тия страници. Лесно е на моабет.

А ти да не си тоя същия пич дето постна темата? Сега ме е мързи да тресирам адреса, но можи и да го направя

Мноо луд пич!

Редактирано от Dorian_Gray на 28.03.05 19:03.



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Автор Dorian_Gray (Lord)
Публикувано28.03.05 19:29



Забравих да ти кажа че ако искаш да правиш комерсиален сайт, трябва да имаш собствени сървъри(едни такива огромни компютри с по много прцесори дето са ужасно скъпи), харддискове(от тея големите-много скъпите) и все пак виж цените за ъплоуд към чужбина и да не забравяме че ти трябва "Акт 16" за помещението в което ги държиш.
Баща ми се занимава с бизнес и мога да ти кажа че като правиш сметка колко пари ще ти трябват за да почнеш - омножи го по 2. Чак като почнеш виждаш още колко ресурси са необходими. И накаря аз лично незнам портал, който да е правен от един човек. Запознай се и със заплатите на уеб девелоперите.
Никой професионалист няма да си зареже работат за такива глупости. Само млади и наивни(неопитни) хора могат да се захванат. А кокво може да се очаква от тях имайки предвид конкуренцията на старите-опитните риби

Мноо луд пич!


Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: WebMarkPro]  
Автор Dorian_Gray (Lord)
Публикувано28.03.05 19:51



Към WebMarkPro.
Ако още си тук де.
Извинявай ако някак си съм те убидил, но може ли да те помоля за услуга?
Оказа се че следващите няколко месеца ще имам повече свободно време, та се чудех дали неможе да постнеш линкче към е-книгите (тия 2000+ дето ти си прочел) та да се образовам и аз малко.
Благодаря предварително

Мноо луд пич!


Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: Dorian_Gray]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 20:10



В началото страницата тъй или иначе няма да има много посетители затова изобщо не виждам смисъл от това да имаш помощение за сървъри.Shared Hosting за 20-30 лева на месец ще е достатъчен.Ако ще правиш страница предназначена за българи е най-добре да ползваш услугите на фирма от България в противен случай ползвай на някоя в Америка.Като се развиеш малко ще се преместиш на собствен сървър в някой компютърен център.Ако малко се поразтърсиш ще намериш доста добри оферти...
примерно (за чужбина): Celeron 2.4Ghz , 1GB ram , 80GB HDD i 1200GB traffic за по-малко от $100 на месец.С такъв сървър можеш да обслужиш доста голям брой посетители.Или пък ако правиш българска страница си наеми сървър при някой от интернет доставчиците в България.Тогава трафика ще ти е доста евтин защото всичко ще минава през BG-Peerring.



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Автор Dorian_Gray (Lord)
Публикувано28.03.05 20:50



Брат това не е от квартално магазинче в супер маркет. Или удряш яко от началото или забравяш. Ще ти дам пример. Виж последния портал, който излезна -

и то още не е дръпнал. Кажи ми ти с тия ресурси дето ти предлагаш дали можеш да направиш нещо подобно па да не говорим за по-добро. Момче да ти кажа парите при пари отиват. Без яко финансиране си изгубен. Ако тръгнеш като дребна риба такава ще си останеш. А щом е струвало само едно мижаво компютърче и неква умрела връзка първоначално и ти като си толко умен защо не си го направил? И пак ще те попитам за тия 2000+ книги от каде да си ги дръпна?

Мноо луд пич!

Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: Dorian_Gray]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 21:19



Добре
щом не искате съвети няма да си губя повече времето с вас.Само ще ви кажа че аз съм го направил .Започнах от нулата само с познания в областта на HTML.С времето се научих да работя и с графични програми.Не съм добър дизайнер но мога да направя сравнително добре изглеждаща страница.Преди около 2 години си взех първия платен хостинг.Плащах за него $7 на месец.След половин година се прехвърлих на собствен сървър за $60 на месец.За около месец се научих да администрирам сървър през SSH.Беше голям зор, но нямах пари за администратор.След време ми се наложи да правя динамични страници.За около месец научих доста добре PHP.В момента общо взето разбирам от почти всичко необходимо за изграздането на един сайт.В момента имам няколко собствени сървъра туй като страниците ми се разработиха доста.Но има и нещо друго...През последните 2 години абсолютно всеки ден съм сядал пред компютъра си за да си свърша работата.Няма никакво значение дали е почивен ден или не.

Тъй че си помислете сериозно дали сте готови да отделите няколко хиляди часа за разработването на един сайт.



НЯМАМ НИЩО ОБЩО С ЧОВЕКА ЗАПОЧНАЛ ТАЗИ ТЕМА



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Автор Dorian_Gray (Lord)
Публикувано28.03.05 21:30



А кой са ти сайтовете ако не е секретно?

Мноо луд пич!


Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: Dorian_Gray]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 21:44



Не ми се разправя с хора търсещи само недостатъците в работата на другите и затова предпочитам да не ги назовавам.Само ще кажа че не са на български език.



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Автор Dorian_Gray (Lord)
Публикувано28.03.05 22:12



Аз говоря Англииски и Немски, а хората които откриват недостатъците на другите са най-големите учители, защото ти казват какво не е наред, следователно ти трябва да се опиташ да го поправиш.

Мноо луд пич!


Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: Dorian_Gray]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 22:18



Това за недостатъците беше в смисъл на заяждане.Много добре виждам в каква насока се развиват повечето теми на този форум.Иначе и аз говоря английски и немски



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Автор Dorian_Gray (Lord)
Публикувано28.03.05 22:32



А защо нещеш да постнеш линковете?
Обещавам да не те ебавам дори и да са кофти сайтове - все пак кой колкото може да направи.

Мноо луд пич!


Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: Dorian_Gray]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 04:29



Започваш да ми се правиш на велик и то без никакво основание. По това, което написа по-горе си пролича много добре колко си навътре с нещата.Опитвам се да помогна на хората които наистина искат да се занимават с интернет а ти постоянно ми опонираш. Казаните по-горе неща са напълно възможни стига човек да има воля и желание. А ако исках хората да ми обсъждат страниците просто щях да отворя нова тема специално за това.Тука ще говоря само за това как се изкарват пари от интернет



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Авторcool_alyn (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 12:36



Четох хисторито на постинг-а..
По принцип и аз съм заинтересуван от това, имам собствени идеи...
програмист съм, наскоро ми се наложи и да се занимавам с PHP

Та главния ми проблем е с графичния дизайн
би ли споделил откъде и как си се обучавал?:-)

Миро
Ако желаеш, ще оставя меил за комуникация?



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: cool_alyn]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 12:57



Общо взето съм се обучавал с пробване...
Ако наистина не ти се отдават графичните програми пробвай да работиш с CSS.Така можеш да направиш доста добре изглеждаща страница само с 2-3 картинки и доста писане.Но естествено пак трябва да имаш някакво виждане.Ако си зациклил и нищо не ти идва на ум просто започни да разглеждаш страници.Харесвай си различни елементи от тях и ги комбинирай в твой собствен дизайн.Направи си един дизайн и го остави да отлежи 1-2 дена.След това го погледни отново и сам си прецени дали ти харесва.Така ще имаш обективен поглед над него.Също така искай и искренното мнение на твоите познати.
Но ако наистина имаш проблем с графиките силно ти препоръчвам да са задълбочиш в използването на CSS



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Авторcool_alyn (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 18:18



Честно казано не знам дали ми се отдават - не съм работил с тях ..
И точно в този смисъл понеже предполагам скоро ще ми се наложи като започна да си реализирам проектите - ме интересуват по-скоро имена на книги, онлайн туториали и тн.



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: cool_alyn]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 05:30



Често казано като ми потрябва нещо ползвам гоогле . Не съм от хората ползващи "букмарк" опцията на браузера ми.



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Автортepиkaт (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 17:08



ае пичове да сте чували за уеб чат модели ? е тва е истината и яко пари се вадят а не некви страници. намирате 5 мацки и правите по 1500 лева на месец. и те доволни и вие.



Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници ...нови [re: WebMarkPro]  
АвторDG (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 10:35



А бихте ли ми казали как се регистрират и облагат с данъци приходите от интернет бизнес в България?И особено ако тези приходи идват от чужбина и по-точно от affiliate programs??



Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: WebMarkPro]  
Автор apostol (ескуайър)
Публикувано11.07.06 07:47



Много добър, вещ и задълбочен постинг! Радвам се, че в тази страна има поне един интелигентен и начетен човек!

Апостол Апостолов

******************
Apostol Apostoloff
www.LudiPari.com
www.Otslabni.net
www.SuperAstro.net


Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: cдф]  
Автор apostol (ескуайър)
Публикувано11.07.06 17:33



Ти разбери най- напред що е спам и що е постинг, пък тогава се изказвай важно- важно!

******************
Apostol Apostoloff
www.LudiPari.com
www.Otslabni.net
www.SuperAstro.net


Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: Oлer Ивaнoв®]  
Автор apostol (ескуайър)
Публикувано11.07.06 17:42



Чета тъпотиите на пишляците в този форум и се смея с глас- всичките тези тъмни балкански субекти като че ли са от една майка раждани. Мислят се за хитри, за тарикати и... мизеруват! Българите са най- тъпите хора в Европа- затова са и толкова бедни. Бай ти Ганя не е способен да се учи от опита на другите. Това е май най- големият му недостатък. Все му се струва на вмирисания цървул, че някой го мами, някой иска да го мине.
Всичко, което е написал този младеж, е вярно. Знам го от собствен опит, защото си седя вкъщи, обслужвам си трите комерсиални сайта и парите си текат. А през това време тъповатите пишляци разтягат локуми по форумите и се правят на умни. Мека им глава! Пак ще повторя: бедният е беден, защото е прост.
А истински интелигентният човек разбира много добре, че далаверите в Мрежата са ИЗКЛЮЧЕНИ! Напълно невъзможно е да се прави мошенически бизнес в Интернет! Опитайте се поне това да проумеете, пишляци безмозъчни!

******************
Apostol Apostoloff
www.LudiPari.com
www.Otslabni.net
www.SuperAstro.net


Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: Dorian_Gray]  
Автор apostol (ескуайър)
Публикувано11.07.06 17:47



Да го "омножи", а? Както и да го "омножава", неандерталецо мой, Интернет бизнес се започва с 600- 700 лв. Никакви сървери не са ти нужни- затова си има хостинг компании. Никакви помещения, складове и пр. Трябва ти само един комерсиален сайт и стока, която да продаваш от него. Това е! Не питай старо, а патило. От 2001 година насам си изкарвам хляба с моите три сайта и далеч по- добре от теб знам какво е необходимо за започването на Интернет бизнес. За твое сведение: между моите клиенти няма нито един единствен млад, ноивен и глуповат пишляк. Всичките ми клиенти са сериозни делови хора, които веднага разбират преимуществата и изгодите на този феноменален дот ком бизнес.
А ти умувай, умувай! Умувай и мизерувай! Хак ти е!

******************
Apostol Apostoloff
www.LudiPari.com
www.Otslabni.net
www.SuperAstro.net


Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: DG]  
Автор apostol (ескуайър)
Публикувано11.07.06 17:49



Подаваш най- обикновена данъчна декларация. Това е!

******************
Apostol Apostoloff
www.LudiPari.com
www.Otslabni.net
www.SuperAstro.net


Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Автор mask (непознат )
Публикувано10.11.09 02:54



ето един чист начин за правене на пари по лесно от това което предлагаш ти, аз лично за миналият месец направих около 500$ от компа в къщи, че от тук си и ми ги плащат :) http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=simeontsvetanov късмет и на вас



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: mask]  
Автор wreme (непознат )
Публикувано23.11.09 16:28



Ето начин да си препечелите нещо със своя интернет и свободно време и минимални познания на английски език,ако не бъдете егоисти и сте търпеливи!Този метод пей клик работи,но става много бавно затова ако намериш и ти свой реферали шанса да се доближиш да заветната сума се увеличва многократно.
Начина на работа е следния:
Тези адреси се копират и пействат в горната търсачка за да те прехвърли направо към сайта и да те направи мой реферал,а не долу в търсачката на гугъл,когато се регистрирате и започнете да търсите свой реферали ще изкарвате повече пари,за тях се плаща допълнително.
Запомнете - резулататите идват след месец бъдете търпеливи и ще пожънете това което сте посели.
Ето и линковете:
http://richestmails.net/pages/index.php?refid=wreme
http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=wreme
http://www.neopays.com/index.php?ref=wreme
http://www.aglocomails.com/pages/index.php?refid=wreme http://buxptr.com/pages/index.php?refid=wreme
http://perfectptr.com/pages/index.php?refid=wreme
http://richptr.net/pages/index.php?refid=wreme
http://www.cashmailz.com/pages/index.php?refid=wreme

Другото и не маловажно нещо е да четете всичко,сега гугъл има преводач и е лесно да разбереш за какво става дума. Направете си регистрация в пей пал и там впишете номера на дебитна или кредитна карта по която да ви преведат парите и когато се регистрирате в пей клик сайт на метод на плащане посочете пей пал и в момента в който съберете необходимия минимум за превеждане си поискайте парите по този метод,който е най лесен и безопасен. Това е,няма да ви отнема повече от час на ден. &#61514;




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.