Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Автор Dorian_Gray (Lord)
Публикувано28.03.05 22:12



Аз говоря Англииски и Немски, а хората които откриват недостатъците на другите са най-големите учители, защото ти казват какво не е наред, следователно ти трябва да се опиташ да го поправиш.

Мноо луд пич!


Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: Dorian_Gray]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 22:18



Това за недостатъците беше в смисъл на заяждане.Много добре виждам в каква насока се развиват повечето теми на този форум.Иначе и аз говоря английски и немски



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Автор Dorian_Gray (Lord)
Публикувано28.03.05 22:32



А защо нещеш да постнеш линковете?
Обещавам да не те ебавам дори и да са кофти сайтове - все пак кой колкото може да направи.

Мноо луд пич!


Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: Dorian_Gray]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 04:29



Започваш да ми се правиш на велик и то без никакво основание. По това, което написа по-горе си пролича много добре колко си навътре с нещата.Опитвам се да помогна на хората които наистина искат да се занимават с интернет а ти постоянно ми опонираш. Казаните по-горе неща са напълно възможни стига човек да има воля и желание. А ако исках хората да ми обсъждат страниците просто щях да отворя нова тема специално за това.Тука ще говоря само за това как се изкарват пари от интернет



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Авторcool_alyn (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 12:36



Четох хисторито на постинг-а..
По принцип и аз съм заинтересуван от това, имам собствени идеи...
програмист съм, наскоро ми се наложи и да се занимавам с PHP

Та главния ми проблем е с графичния дизайн
би ли споделил откъде и как си се обучавал?:-)

Миро
Ако желаеш, ще оставя меил за комуникация?



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: cool_alyn]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 12:57



Общо взето съм се обучавал с пробване...
Ако наистина не ти се отдават графичните програми пробвай да работиш с CSS.Така можеш да направиш доста добре изглеждаща страница само с 2-3 картинки и доста писане.Но естествено пак трябва да имаш някакво виждане.Ако си зациклил и нищо не ти идва на ум просто започни да разглеждаш страници.Харесвай си различни елементи от тях и ги комбинирай в твой собствен дизайн.Направи си един дизайн и го остави да отлежи 1-2 дена.След това го погледни отново и сам си прецени дали ти харесва.Така ще имаш обективен поглед над него.Също така искай и искренното мнение на твоите познати.
Но ако наистина имаш проблем с графиките силно ти препоръчвам да са задълбочиш в използването на CSS



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Авторcool_alyn (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 18:18



Честно казано не знам дали ми се отдават - не съм работил с тях ..
И точно в този смисъл понеже предполагам скоро ще ми се наложи като започна да си реализирам проектите - ме интересуват по-скоро имена на книги, онлайн туториали и тн.



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: cool_alyn]  
Авторнoв пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 05:30



Често казано като ми потрябва нещо ползвам гоогле . Не съм от хората ползващи "букмарк" опцията на браузера ми.



Тема Re: Пари от Интернет?нови [re: нoв пoceтитeл]  
Автортepиkaт (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 17:08



ае пичове да сте чували за уеб чат модели ? е тва е истината и яко пари се вадят а не некви страници. намирате 5 мацки и правите по 1500 лева на месец. и те доволни и вие.



Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници ...нови [re: WebMarkPro]  
АвторDG (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 10:35



А бихте ли ми казали как се регистрират и облагат с данъци приходите от интернет бизнес в България?И особено ако тези приходи идват от чужбина и по-точно от affiliate programs??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.