Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Тема IE и winXPнови  
Автор тxъмб (видимо невидим)
Публикувано01.02.05 09:25



Някой може ли да ме светне по въпроса защо IE на всички winXP, които съм виждал се бъг-ва след известно време и при стартирането се бави много?

Сега ясно ми е че win по принцип е един голям бъг ама все пак...

Само не ми препоръчвайте firefox, добре съгласен съм че е добър браузър, ама все пак не е IE



Тема Re: IE и winXPнови [re: тxъмб]  
Автор Colombino (ИП)
Публикувано01.02.05 11:46



Аз не съм забелязал ( а вероятно има ) забавяне на стартирането на IE с времето, но пък съм забелязал забавяне на стартирането на програми с shortcut key.

Може да има връзка, но нямам идея какво го причинява. Във всеки случай ми се е случвало да достгна 5-6 секунди от задействането на комбинацията до стартирането на програмата. И като се направи нов акаунт всичко пак хвърчи. Т.е. поне в моя случай проблемът се оказва на ниво акаунт.

Ей затова аз най-консервативно у нас съм с 2K и без бой не минавам на XP. В бачкането не ми пука колко ще се бавя - те там за това ми плащат, но у нас всичко трябва да е на 6.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: IE и winXP [re: Colombino]  
Авторelf (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 16:03



imas virys
1.antivirysna programa
2.SAVE mod s pusnata rezoliytsia i razdelitelna sposobnost
taka internet e mnogo po-barz" save mode server" zastoto ne se startirat
prostotiite deto si gi instaliral



Тема Re: Браво, бе!нови [re: elf]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано01.02.05 19:58



ти си гений! наистина, за кво ли са сичките тия сървиси дето са ги наблъскали, само да бавят компа...
ако се беше научил и на Български да пишеш, цена нямаше да имаш.



Тема :-)))))))))))))))))нови [re: elf]  
Автор Colombino (ИП)
Публикувано02.02.05 03:50





Баси! Инжинера е невероятно прав, че нищо стойностно нема да намериш на шльокавица.

Ако човек нема акъл да пише на родния си език когато почти всички останали го правят без усилие, значи нищо ценно не може и да каже.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: IE и winXPнови [re: elf]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано02.02.05 12:49



Бах го - ше взема да си инсталирам 3.11, да знаете! Поне едно е сигурно - теа със шльокавицата нема да знаят за кво иде реч, ако взема да питам нещо и белким си траят

Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!


Тема Re: IE и winXPнови [re: kитaeцa]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано02.02.05 23:52



Абе скоро ми мина някакъв линк.. - Windows 1.0, може и по-добре да се държи, а?

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.