Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Тема скапа ми се IEнови  
АвторVilly (Нерегистриран)
Публикувано02.01.05 00:13



Здравеите и ЧНГ на всички.От няколко дена си мисля,че нямам интернет.Опитвам се да отворя някой сайт с IE - напразно.Да,ама имамICQ! Пробвах с Опера - същата работа(не отваря нищо-няма връзка с прокси сървъпа).Накраяпробвах с Мозила и ... без проблеми.Тжа някакъв випус ли е,кво става? и ако да,с какво се чисти? Пусках АVast,NOD32,Ad-aware,Spy-bot и нищо не откриха



Тема Re: скапа ми се IEнови [re: Villy]  
АвторTpoл (Нерегистриран)
Публикувано02.01.05 01:03



колт калибър 45 - щот няма по-голям...



Тема Re: скапа ми се IEнови [re: Villy]  
Автор Mapтин (някой си...)
Публикувано03.01.05 18:37



ползваш ли proxy server? пробвай без него...

Готино е да си важен, но по-важно е да си готин...


Тема Re: скапа ми се IE [re: Tpoл]  
Авторrнoм (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 19:50



Защо си правиш въобще труда да отговаряш, след като само обиждаш и всички са по-долни и по-тъпи от теб? Хайде спри се малко, женската злоба ряпа да яде



Тема Re: скапа ми се IEнови [re: Villy]  
Автор Scre[a]m (непознат)
Публикувано03.01.05 20:05



Ако имаш Firewall си го спри и пробваи пак , ако не провери в IE:
Tools->Internet Options->Connections->LAN Settings и ако там имаш нещо чекнато на Proxy Server го разкарай ... естествено ако някой ти шерва интернета от неговия посредством някоя програма това Proxy Settings ти трябва и на мястото на IP-to трябва да е IP-to na този дето ти шерва интернета а порта трябва да е 808 (поне обикновенно е така ). Надявам се че ще ти помогне



Тема Re: скапа ми се IEнови [re: Scre[a]m]  
АвторVilly (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 21:51



Благодаря Ви момчета.И по-специално на Scre[a]m и Мартин.Махнах проксито и нещата се оправиха


Готино е да си важен, но по-важно е да си готин... -това ми хареса,все едно за Трол се отнася





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.