Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Bezplatni tel. razgovori  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 09:41



Nqkoi da znae kak ot USA, UK, Germanniq ili ot kydeto i da e moje da se govori bezplatno s BG Phone to Phone?
Ako nqkoi net-genii znae cakata mejdu dvata phone-a da mi pishe na:





Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Liner]  
Авторskyp (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 11:37



za PC-to-PC calls probvaj Skype.

shte ti svyrshi rabota.



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: skyp]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 13:52



Blagodarq ti za syveta, mnogo dobre sym zapoznat sys skype i ne samo.



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Liner]  
Автор Radis (старши експерт)
Публикувано23.06.04 14:15



няма никъде безплатни разговори, нали все пак някой трябва да плаща. Както ти казаха най-добрата алтернатива е Skype.



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Radis]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 15:05



molq, koito znae da mi pi6e na maila, a ne koito ne znae



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Liner]  
Автор Radis (старши експерт)
Публикувано23.06.04 15:17



abe ti si mnogo naiven. kakvo chakash, da se poiaviat izvednuj 100 maila v poshtata ti za bezplatni razgovori, vaobshte kak gi mislish tezi raboti. Che to, ako imashe takava rabota, niamashe li da se chue.

Ama, neise, chakai si.



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Liner]  
Авторeto togava (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 15:26



hmmm, togava ne moga da te razbera, no eto ti edno reshenie koeto qvno shte ti pomogne sam da si gi napravish tezi free calls:



kolkoto do maila golqm fun naistina. vzemi si smeni poshtata ot mail.bg shtoto ne moga da prashtam na mail.bg - ako iskash da znaesh zashto popitaj sysadminite na mail.bg piqni li sa bili kato sa slozhili iziksvaneto za reverse DNS-a !?!?!??!

ajde nazdrave!



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: eto togava]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 16:13



Blagodarq ti i za e-telephone.

vijdam, 4e ne me razbira6. postvam za da namerq otgovor.

haresva mi 4e ima mail.bg
predpolagam tehnite admins imat osnovatelni pri4ini da napravqt takiva configuracii

O4akvam otgovor



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Liner]  
Авторda (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 17:02



> predpolagam tehnite admins imat osnovatelni pri4ini da napravqt takiva configuracii

da!!!! bili sa po na 5 rakii. ako nqkoj nameri razumen otgovor (ako mozhe i ot tqh) da go postne do vsichki sysadmini na drugi mail serveri, na koito im se pada 'chestta' da obqsnqt piqnstvoto na sysadminite na mail.bg ...

a za bezplaten Phone-to-Phone razgovor imash vpredvid maj Phone->VoIP->Phone(ili pone podrazbiram ot net-genni, t.e. network oriented)

amiiiii ... nema! znachi ako iskash PSTN->PSTN call - pitaj nqkoj telecom po sveta dali ima free calls

ako iskash PSTN->VoIP->PSTN neshtata se uslozhnqvat oshte.

1. predi da napyhash PSTN calla prez VoIP trqbva da naberesh nqkoj PSTN->VoIP Gateway, kojto da e FREE ot charge (ili s reverse charge, t.e. za sobstvenika). tozi problem lesno se reshava ako imash sobstven Gateway! togava si free shtoto mozhesh direktno da si bodnesh slushalkata na telefonnia aparat v GW-a (vsyshnost togava vyobshte izchezva pyrvoto Phone ot Phone->Phone shemata koqto iskash). znachi - ts!

2. sled tova trqbva da prekarash calla bez charge do drug VoIP->PSTN gateway, kojto pyk da go izsipe v drugata dyrzhava. tuk pak opira problema do tova kak mestniq telecom nqma da te tarifira.

--------------------

a inache az tyrsq mlqko ot prych ! ako nqkoj fermer-genii znae neka mi pishe tuk vyv foruma che imam mail v mail.bg i ima 80% veroqtnost da ne mi pristigne maila.

predvaritelno blagodarq za vsichki predlozheniq ;)



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: da]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 18:39



Blizo si ama si mnogo nerven ;-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.