Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Bezplatni tel. razgovori  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 09:41



Nqkoi da znae kak ot USA, UK, Germanniq ili ot kydeto i da e moje da se govori bezplatno s BG Phone to Phone?
Ako nqkoi net-genii znae cakata mejdu dvata phone-a da mi pishe na:





Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Liner]  
Авторskyp (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 11:37



za PC-to-PC calls probvaj Skype.

shte ti svyrshi rabota.



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: skyp]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 13:52



Blagodarq ti za syveta, mnogo dobre sym zapoznat sys skype i ne samo.



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Liner]  
Автор Radis (старши експерт)
Публикувано23.06.04 14:15



няма никъде безплатни разговори, нали все пак някой трябва да плаща. Както ти казаха най-добрата алтернатива е Skype.



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Radis]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 15:05



molq, koito znae da mi pi6e na maila, a ne koito ne znae



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Liner]  
Автор Radis (старши експерт)
Публикувано23.06.04 15:17



abe ti si mnogo naiven. kakvo chakash, da se poiaviat izvednuj 100 maila v poshtata ti za bezplatni razgovori, vaobshte kak gi mislish tezi raboti. Che to, ako imashe takava rabota, niamashe li da se chue.

Ama, neise, chakai si.



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Liner]  
Авторeto togava (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 15:26



hmmm, togava ne moga da te razbera, no eto ti edno reshenie koeto qvno shte ti pomogne sam da si gi napravish tezi free calls:



kolkoto do maila golqm fun naistina. vzemi si smeni poshtata ot mail.bg shtoto ne moga da prashtam na mail.bg - ako iskash da znaesh zashto popitaj sysadminite na mail.bg piqni li sa bili kato sa slozhili iziksvaneto za reverse DNS-a !?!?!??!

ajde nazdrave!



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: eto togava]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 16:13



Blagodarq ti i za e-telephone.

vijdam, 4e ne me razbira6. postvam za da namerq otgovor.

haresva mi 4e ima mail.bg
predpolagam tehnite admins imat osnovatelni pri4ini da napravqt takiva configuracii

O4akvam otgovor



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Liner]  
Авторda (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 17:02



> predpolagam tehnite admins imat osnovatelni pri4ini da napravqt takiva configuracii

da!!!! bili sa po na 5 rakii. ako nqkoj nameri razumen otgovor (ako mozhe i ot tqh) da go postne do vsichki sysadmini na drugi mail serveri, na koito im se pada 'chestta' da obqsnqt piqnstvoto na sysadminite na mail.bg ...

a za bezplaten Phone-to-Phone razgovor imash vpredvid maj Phone->VoIP->Phone(ili pone podrazbiram ot net-genni, t.e. network oriented)

amiiiii ... nema! znachi ako iskash PSTN->PSTN call - pitaj nqkoj telecom po sveta dali ima free calls

ako iskash PSTN->VoIP->PSTN neshtata se uslozhnqvat oshte.

1. predi da napyhash PSTN calla prez VoIP trqbva da naberesh nqkoj PSTN->VoIP Gateway, kojto da e FREE ot charge (ili s reverse charge, t.e. za sobstvenika). tozi problem lesno se reshava ako imash sobstven Gateway! togava si free shtoto mozhesh direktno da si bodnesh slushalkata na telefonnia aparat v GW-a (vsyshnost togava vyobshte izchezva pyrvoto Phone ot Phone->Phone shemata koqto iskash). znachi - ts!

2. sled tova trqbva da prekarash calla bez charge do drug VoIP->PSTN gateway, kojto pyk da go izsipe v drugata dyrzhava. tuk pak opira problema do tova kak mestniq telecom nqma da te tarifira.

--------------------

a inache az tyrsq mlqko ot prych ! ako nqkoj fermer-genii znae neka mi pishe tuk vyv foruma che imam mail v mail.bg i ima 80% veroqtnost da ne mi pristigne maila.

predvaritelno blagodarq za vsichki predlozheniq ;)



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: da]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 18:39



Blizo si ama si mnogo nerven ;-)



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Liner]  
Авторok (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 02:07



ok!



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Liner]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 14:48



Promociqta na

e uveli4ena na 3 dni



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Liner]  
Авторmonipro (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 19:06



bahmaammu, kak go pravat tia pi4ove tva v zivva???? kakkkk? aide, dori da imat cialata mreja, kak se opraviat s btk da kajem - za da mogat da mi dadat nomer tuk i liniata da stiga do tyah taka, 4e da niamat razhodi po sami te razgovori. niakoi moje li da me svetne - ideiata e mnogo priatelska!!!



Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: monipro]  
Автор KJ ()
Публикувано07.07.04 23:44



Лесно, то е 3 дни безплатно ползването и после се регистрираш от САЩ или Канада, имат в доста градове локални телефони. Далаверата , е че като си там (САЩ, Канада) плащаш некви 30 $ на месец и на воля всички от тук (БГ) ти званят на цената на градски разговор за тях, а за БТК то номерата са купени от БТК

_________



Тема Do Linerнови [re: KJ]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано10.07.04 15:33



Здрасти Liner, май от тук никой не ти разбира въпроса. Аз съм в UK и тук имам един приятел от Индия, който всеки ден говори минимум един час със семейство, приятели и т.н. в Индия. Някой го светнал за номер, който набираш преди абонатния номер и после говориш до припадък - напълно безплатно. Та той ме пита - "ама ти незнаеш ли подобна трампа за да се обаждаш в България"? Ами откъде да знам. То ние българите сме едни хора, някой даже и да знае как, вместо да сподели с другите, ще го пази в тайна цял живот, че може и бизнес да се опита да завърти. Затова помощ не чакай! Мейду другото съм виждал да го правят и когато бях в Испания. Висят по телефонните кабинки с часове и на мен все ми беше чудно от къде имат толкова пари да говорят, но един ден ми се наложи да чакам един да свърши за да се обадя аз и го гледам пича си говори, ли говори а нито фонокарта има, нито пари пуска в автомата.....



Тема То и тук може(ше)нови [re: S]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 11:47



Вътрешни войски имаха в много градове свои централи, дето като ги набереш от уличен телефон после излизаш на външна през тях. Беше голям майтап да шашкаш разни чакащи. Иначе семейството ми живее в Испания, а мои приятели бачкат в Лондон. Всички те говорят с часове с мен, но не безплатно, а просто им е адски евтино. Ако минаваш през аналогова централна може и да излъжеш някое реле, но през цифрова централа как ти се вижда да мине и един байт неконтролирано??????



Тема А за кабинките в Испания...нови [re: S]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 11:50



...там просто си пускаш монетите наведнъж предварително и говориш докато не ти свърши кумулираната сума. А не като тук да пускаш монетите като почне да пищи



Тема Re: Do Linerнови [re: S]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 13:38



Da S, mai po4ti nikoi - osobeno me e qd kato po4nat da govorqt, 4e "nqmalo bezplaten obqd" i t.n. Da vzemat da pro4etat "3tata vylna" - edna mnogo qka knijka za tova, kak... no da ne se otplesvam.

Bezplatni ama syvsem bezplatni razgovori sys USA i Canada



registriraite se, downloadvaite i ako imate malko po-byrz internet - govorete udobno v imeto na dobroto



Тема Dopylnenieнови [re: Liner]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 13:41



I za da vi stane o6te po-hubavo 6te vi kaja, 4e kato se registrirate polu4avate i bezplaten land line USA tel. nomer i kogato programkata e vkliu4ena vi zvyi na PCto.

Slu6alki i mikrofon - zadylzhitelno!





Тема Re: Do Linerнови [re: Liner]  
Авторmonipro (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 13:45



pi4 - bezplatni,ama ne syvsem - davat ti 100 min - tva e. da ne govorim, 4e pove4eto nomera, deto sym nabiral /v stranite, koito sa v spisyka im/ mi kazva, 4e ne moje da gi nabira i trqbva da si pusna platena usluga. vsyshtnost samo s edin nomer v usa se svyrzahme uspeshno, no vryzkata beshe tolkova losha, 4e nishto ne si razbrahme. - neta mi ne e osobeno byrz na intl, no bi trqbvalo da stiga - 64kbps pri polojenie, 4e v dobroto staro vreme, kogato az byah v usa nashte mi zvynkaha prez dial up na 33,6 i si govorehme super lejerno. ve4e sym zabravil programata, no znam, 4e stana i tya platena niakude kraiana 2000 godina. naistina nema priatesli obiad - bezplatnoto vinagi e kolkoto da se zaribish - principa ne e po-razli4en ot tozi vuv vseki biznes /moje da vzemesh za primer i nai-gadnia - narkodealinga - pak e syshtoto/



Тема Re:нови [re: monipro]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 15:42



monipro - taka e - ne e do cql svqt i minutite sa 100.
oba4e e bezplatno.
ima i po-dobri varianti, razbira se...

neka gi tyrsqt horata v mrejata...





Тема Re: Bezplatni tel. razgovoriнови [re: Liner]  
АвторБTK (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 02:51



Запознай се с някоя кака от БТК



Тема Re: Dopylnenieнови [re: Liner]  
АвторVolP (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 12:22



ti si prosto ili mnogo piqn chovek ili vqrvash v prizratsi i duhove:

On the first day of each month all accounts are being reset back to 100 free minutes. All calls are rounded to one minute.

t.e. imash max 100 bezplatni calls na mesets (ako priemem che vseki edin call ti e max 1 minuta, shtoto to i min 1 minuta shte ti otchetat)

da ti kazha li az na kolko kupuvam USA - 0.0075$ na minuta! tazi tsifrichka kato q umnozhish po 100 pravi tochno 0.75$ na account na mesets - qko.

a da obyrna vnimanie na StanaCard - eto ti edno copy/paste
StanaCard with StanaPhone For calls to countries not supported by StanaPhone & If you exceed 100 free minutes – use StanaCard
---
nqma da se uchudq ako edinstvenata supported country by StanaPhone e USA.

chuj me chovek. nqma bezplaten obqd!

ima samo che BALAMI, na koito vsichko mozhesh da im probutash v packet s dumichkata BEZPLATEN. ako si v BG i zamenish BEZPLATEN s DALAVERKA oshte poveche vyrvish prez BUDALITE.

na takiva hora i mlqko ot prych mozhesh da im probutash. BTW ti da tyrsish sluchajno ?



Тема Obry6tenieнови [re: VolP]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 13:52



clubni priqteli,
edin gnusar vednaga propi6tq...
zaradi tezi ne postvam po-dobri varianti za free calls i se ubezhdavam 4e sym prav

mezhdu drugoto promociqta za free calls na FWD prikliuchi
nagovorih se do nasita .. polzvax tozi variant... kolko stana... ....dva meseca. haresa mi mnogo - ponqkoga nqma6e nikakvo zakysnenie i eho



Тема Re: malkoнови [re: Liner]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 14:15



Ako iskate da se 4uete za malko s nqkoi, koito e v USA na lqtna brigada naprimer, mozhete da se reg. tuk:


6te polu4ite na email-a si bezplaten 1-800 /toi ne pla6te ni6to/ nomer i razbira se PIN.
izpratete gi do va6iq 4ovek po sms (ako ima roaming) ili po email
razgovorite sa kratki - 3 min do SIP device ili 1
minuta do gradska liniq (Sofiq, Plovdiv, Varna i t.n.)

kratko, no dostaty4no za edno "obi4am te" kato na4alo...

.. razbira se 4e ima mnooogo po-dobri varianti ..i to kakvi!



Тема Re: malkoнови [re: Liner]  
АвторVolP (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 20:35



skypi priqteli. slushajte bash-picha (bash-prycha).

zabavlqvajte se! i si vodete zapiski ...



Тема Re: malkoнови [re: VolP]  
АвторLiner (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 21:11



no commment



Тема Re: malkoнови [re: Liner]  
Авторmonipro (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 16:52



e aide ne se karaite, to pa da imashe za kakvo
voip, ia mi kaji kak si kupuvash kartite za da govorish za 0,075usd ? az opitah,ama nqmam istinska kreditna karta, a i da imah, tya shte e izdadena v bg i ne znam kolko shte ia za4itat?
kak da si kupia karta ot usa?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.