Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Mail.bg  
Автор Vaprosko (непознат)
Публикувано01.02.04 22:11



Здравейте, как да си настроя пощата която имам в mail.bg да ми се появява в Microsoft Outlook? Помогнете ми моля, хич ме няма в тези компютърни истории. Благодаря предварително на всички



Тема Re: Mail.bgнови [re: Vaprosko]  
АвторAuckland (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 08:03



mail.bg ?? ti si izbral nai tupata email posta v BG:} idi v


i si napravi accaount tam imash 20 MB kvota i 78960773767 drugi opcii kakto i POP mail ...ste ostanesh super dovolen:}



Тема Re: Mail.bgнови [re: Auckland]  
Автор Vaprosko (непознат)
Публикувано02.02.04 21:24



Знам, но не попитах това - имам поща в @hotmail.com, @msn.com, но просто ми трябват настройките в @mail.bg. Ако знаеш нещо, моля те помогни. Прати ако знаеш и дугите настройки, но просто тази поща я имам по - отдавна и я знаят доста хора. Още веднъж благодаря.



Тема Re: Mail.bgнови [re: Vaprosko]  
Авторm@il4o (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 04:35



На сайта им пише - точно как. Май беше в Настройки - POP3. Просто се поразрови малко - със сигурност има как.



Тема Re: Mail.bgнови [re: m@il4o]  
АвторAuckland (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 08:01



Vaprosko ti mai ne me chetesh kakto trjabva az ne ti govoria nito za hotmail.com nito za msn.com a ti govoria za edna ot nai novite BG posti HOTMAIL.BG



Тема Re: Mail.bgнови [re: Auckland]  
Автор Vaprosko (непознат)
Публикувано03.02.04 23:25



Не бе, братче, прочетох, само че ти писах вече - това не ми решава проблема. Сигурно ако се поразровя ще намеря и по - добри от Hotmail.BG. Чудесна е, но не мога да пиша на 100 души, че съм си сменил адреса. Трябват ми настройките за МАIL.BG. Ако знаеш нещо, помогни.



Тема Re: Mail.bgнови [re: Vaprosko]  
Авторchoko (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 20:29



pop3 servera e mail.mail.bg
wsichko ostanalo e standartno....
ima time out na prowerka za pisma 15 minuti... taka che sha si prowerjawash poshtata na 15 minuti ili poweche...

njama izhodjasht server... trjabwa da se logwash na sita i ot tam da si prashtash pisumca...



Тема Re: Mail.bgнови [re: Vaprosko]  
Авторoфф (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 09:43



офффффффффффффф,тоя маил ми навява лоши спомени...направих си преди време там,по препоръка на една позната...хубаво,но на другият ден като влязох пак направо щях да падна от столас...имах вече 750 писма.
първо,след съвземането от шока и 1000000 псувни почнах да трия,но само 10-тина и после след още половин милион псувни го заебах скапаният маил...
та така с МАИЛ.БГ



Тема Re: Mail.bgнови [re: oфф]  
АвторVaprosko (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 21:45



Е да де, но никой не ми отговаря на въпроса. Аз съм доволен-досега нямам проблеми. Само дето забравят да ми известяват на GSM-a и дизайнът им е ужасен. Дали са един телефон и на него ми отговори един младеж дето съвсем нищо не разбира. Няма ли кой да помогне?



Тема Re: Mail.bgнови [re: Vaprosko]  
Авторchoko (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 22:38



dobawjash si now account... kato pop3 server ukazwash mail.mail.bg....
podrobno opisanie li iskash?... procheti helpa na outlook-a....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.