Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Може пък да Ви заинтересува! Зарибявката е ГОЛЯМА!нови  
АвторПCP (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 02:04



Колкото по скоро го направите толкова по - добре за вас, ако разбира се сте сериозни и имате мерак. Не забравяйте, че нищо няма даром, но е приятно когато за да спечелиш не е обходимо да залагаш нещо. Заповядайте и погледнете офертата. Намира се тук на този адрес:
http://free.bol.bg/spediabar/index.html



Тема Re: Може пък да Ви заинтересува! Зарибявката е ГОЛЯМА!нови [re: ПCP]  
Авторlinko (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 07:52



Поредния олигофрен



Тема Благодаря за мнението!нови [re: linko]  
АвторПCP (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 12:06



Благодаря, за мнението по темата.
С Уважение:
ПСР



Тема Re: Благодаря за мнението!нови [re: ПCP]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано23.01.04 17:02



пср - недей така. аз 2 пъти се палих по спедиа,ама реално не можеш да спечелиш, освен ако не излъжеш мноооого афилиейтс. ама много. реално ако киснеш цял ден в нета и браузваш на нова страница всяка минута, ще правиш по малко повече от долар на ден, а и както знаеш, те имат лимит за време. просто не си заслужава,освен ако работата ти не е свързана с нонстоп браузване. аз знам,че разчиташ на аффил, ама де да знам-трудно



Тема Благодаря за мнението! [re: monipro]  
АвторПCP (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 18:53



В начачалото веднага правя уточнение подкрепено от думите ми прежде. Казвам допълнителни доходи(минимум). Това е ако Вие сърфирате в интернет без да се стремите да съберете реферали. И не познавам човек, който би се отказал от 13-та или 14-та заплата в краяна годината при положение, че нетрябва да работи за това (в случай, че не събира реферали). Другото, което ме питате е за самите реферали... да разбира се, че на това разчитам. И ще помогам и на моите реферали да сабират такива (като им правя сайтове с реклама - каквато правя и на моя сайт свързан със Спедия). Звуча доста отговорно и се радвам, че е така. Чакам бъдещето, където ще имам честта да го докажа.
С Уважение:
ПСР



Тема Забравих нещо!!!нови [re: monipro]  
АвторПCP (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 19:09



Забравих в предния ми отговор да Ви кажа, че Спедия е единствената програма от този тип, която няма ограничение за точките на месец (явно въпреки двата Ви опита не сте съвсем наясно).
Благодаря за мнението Ви.
С Уважение:
ПСР



Тема А също и...нови [re: ПCP]  
АвторPhilip (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 03:05



Забрави (или по-скоро не знаеш) една от основните причини Spedia все още да работят с българи. Надявам се да продължат да го правят, макар, че съм песимист за този вид програми и отдавна се отказах от тях. Повече ценя работната си площ на монитора.

Все пак, успех - дано не пиеш една студена вода накрая!
Philip



Тема Благодарянови [re: Philip]  
АвторПCP (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 11:45



Благодаря



Тема Re: Благодарянови [re: ПCP]  
Авторtenka (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 22:06



Защо не пробвате тази идея:
Получавате пари за четене на електронна поща, кликане върху банери, сърфиране и регистриране в различни сайтове. Можете да работите колкото време искате. Парите се плащат по интернет посредством системите PayPal, e-Gold,с чек и др. За повече информация заповядайте на http://moneymail.hit.bg/
Всичките предложения са на базата на реферали (колкото повече ги препоръчате - толкова повече печелите). Ако решите да се регистрирате надявам се да станете мои реферали (така печелим всички).



Тема Re: Може пък да Ви заинтересува! Зарибявката е ГОЛЯМА!нови [re: ПCP]  
Автор8 (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 01:14



тъп




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.