Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моля ви,помогнете ми с съвет [otkacham]  
Автор Шeмeт (непознат )
Публикувано12.12.03 23:46



Значи имам LAN към Сентрум Груп и почти година ползвам услугите им без никакви ядове и бавни връзки,на неограничен достъп съм при 64kb при чужди сайтове и неограничена скорост на бг сайтове които ми бяха като тегля филм или mp3 скороста ми е около между 90-250 kb/sek което не е никак лошо:) но проблема е че в последните две седмици трафика ми падна на 7-9 kb/sek колкото когато бях към цифров тел. забелязах че когато тегля файл от определени сайтове ми изписва: (Превишавате максимално разрешените 15 едновременни връзки към сървъра) при положение че само на едно място стоя към дадения сайт.Ще съм ви много благодарен дали и други не са ми взели IP адреса и те да влизат и затова да ми е бавна връзката и ако е така какво да правя? ЩЕ ЧЕРПЯ



Тема Re: Моля ви,помогнете ми с съвет [otkacham]нови [re: Шeмeт]  
Автор Radis (умник)
Публикувано12.12.03 23:49



Струва ми се, че заради многото трафик, които евентуално си направил с тези скорости са ти ограничили download-a.



Тема Re: Моля ви,помогнете ми с съвет [otkacham]нови [re: Radis]  
Автор Шeмeт (непознат )
Публикувано12.12.03 23:58



От страна на дадения сайт ли ми е ограничението където да съм теглил много, или e от "администратора" за който не ми се вярва тъй като ми е неограничен достъпа,мерси че ми отговори на въпроса, къде да ти пратя биричката:)



Тема Re: Моля ви,помогнете ми с съвет [otkacham]нови [re: Шeмeт]  
Автор Radis (умник)
Публикувано13.12.03 00:15



До Бургас Малко скъпичка ще ти излезе.....

Точно защото ти е неограничен достъпа администраторa би могъл да ти намали скоростта на теглене след като вече си направил определен трафик. Често се случва. Но все пак виж в началото на другия месец каква ще ти бъде скоростта, ако е отново предишната, значи това ще е причината, т.е. гледат да ти ограничат в трафика. Дано не е така, а само временно явление, защото като си плащаш за неограничен достъп при дадени от доставчика скорости не е редно да ти намалят download-a.



Тема Мерси за ифото:)100xнови [re: Radis]  
Автор Шeмeт (непознат )
Публикувано13.12.03 00:32



Едно буре светло пътува към теб напий се както трябва и мнооого мадами да ти помагат с биричката



Тема Re: Мерси за ифото:)100xнови [re: Шeмeт]  
Автор Radis (умник)
Публикувано13.12.03 11:40



Нещо се бави буренцето..., ама щом като е виртуално, ще дойде.
Дано поне многото мадами да истински



Тема Re: Моля ви,помогнете ми с съвет [otkacham]нови [re: Шeмeт]  
Автор rovado (непознат )
Публикувано14.12.03 13:32



Има и друг вариант, който също е много неприятен
Доставчикът ти те прекарва през прокси или гейт (не само теб, а всичките му клиенти) и тогава за съответния сървър всички се свързват с един и същ IP адрес, което води и до съобщението за достигане на максималния брой връзки.
Мисля, че трябва да си поговориш с хората на които плащаш.



Тема Re: Моля ви,помогнете ми с съвет [otkacham]нови [re: rovado]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано14.12.03 13:41



Нали напоследък почнаха фрии сървърите да въвеждат ограничения за броя връзки от IP, та сигурно ако са към 30-40 човека към едно IP, затова става така....

Купи си за 8 кинта постоянен IP, сиреч само за тебе и няма да имаш проблем...


PEAZ!!!

Редактирано от Dr.Flex на 14.12.03 13:41.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.