Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Видяхте ли вече???????????????нови  
Автор double_b ()
Публикувано30.10.03 17:15



Видяхте ли вече навият сайт, можеби най-добрият в жанра!!!!Преценете сами!! Вземате най-доброто от нй-добрите!!!
на адрес:

www.MINI.hit.bg



Тема Re: Видяхте ли вече???????????????нови [re: double_b]  
АвторKAKTYC (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 19:15



като замисъл е добре, но като изпълнение е УЖАСНО!
дизайнера сигурно е далтонист ... по-гадна цветова гама трудно се постига...



Тема Re: Видяхте ли вече???????????????нови [re: double_b]  
АвторKAKTYC (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 19:17



и още нещо: от 6 произволни линка към игри НИТО ЕДИН не работеше !!!
едва ли отново ще отворя този сайт...



Тема Re: Видяхте ли вече???????????????нови [re: KAKTYC]  
Автор double_b ()
Публикувано31.10.03 12:51



Съжелявам, че сайта не тие харесъл за замисъл и аз мисля че е добър и ще става още по добър.А за дизайна все още го оправям и още днес ще има промяна!
Благодаря все пак за мнението ти ако имаш някак ви предложения пиши ми.



Тема Re: Видяхте ли вече???????????????нови [re: KAKTYC]  
Автор double_b ()
Публикувано31.10.03 13:05



Страшно съм ти благодарен за това мнение, защото ако не го бе оставил нямаше да знам ,че някъкви проблеми.Благодаря!
Не бъди така скиптично настроен.И...пробвай пак.



Тема Предложениенови [re: double_b]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано01.11.03 00:29



Предложението ми е да научиш българския правопис и пунктуация, преди да се заемеш с Dreamweaver.



Тема Re: Видяхте ли вече???????????????нови [re: double_b]  
Авторtoshe (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 00:07



Abe chovek ti predi da post-nesh tova vuodusheveno suobshtenie shto barem ne si probva tvorenieto dali funkcionira.
kuca rabota.



Тема Re: Предложениенови [re: checho]  
Автор double_b ()
Публикувано02.11.03 18:21



Добре.Споде ли къде ми е грешката?



Тема Re: Видяхте ли вече???????????????нови [re: toshe]  
Автор double_b ()
Публикувано02.11.03 18:23



Прав си от един друг посетител разбрах, че има проблем и той ще бъде отстранен съвсем скоро.



Тема Re: Предложение [re: double_b]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано02.11.03 21:19



1. "Видяхте ли вече навият сайт, можеби (може би) най-добрият в жанра!!!! Преценете сами!! Вземате най-доброто от нй (най) -добрите!!!
на адрес: (изречение без подлог не може да съществува като самостоятелно такова)

2. "Съжелявам (Съжалявам), че сайта (сайтът - неправилно членуване) не тие (ти е) харесъл (харесал) (тук започва нова мисъл без разграничаване с някакъв знак - точка, тире и т.н) за замисъл и аз мисля че (къде е запетайката) е добър и ще става още по добър (полуслято писане). А за (абсолютно излишно) дизайна все още го оправям и още днес ще има промяна!
Благодаря все пак за мнението ти (тук започва нова мисъл без разграничаване с някакъв знак - точка, тире и т.н) ако имаш някак ви (това какво беше?) предложения (тук трябва тире) пиши ми."

3. "Добре. (упорито забравяш интервала след точката) Споде ли (пак ли се проявяваш като неграмотен?) къде ми е грешката ? (изразяваш подкана, а свършваш изречението с "?")."


Грешките ти са 18. Казвам ти точния брой, защото вероятно и по математика си с аналогични знания.

Редактирано от checho на 02.11.03 21:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.