Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос от лаикнови  
АвторГинka oт Гинци (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 19:35



Здравейте!

Не знам дали точно съм уцелила подходящия клуб, но се надявам да се намерят добри хора да ми помогнат с проблема ми.

Въпросът ми е следният:

Ако се изтрие историята от Интернет Ехплоръл за посетените сайтове, тази информация окончателно ли се изтрива от хард диска или има възможност да се открие някъде във файловете?
Не знам дали точно съм формулирала въпроса си, но както рабирате, нямате работа с професионалист, а по-скоро с лаик. Все пак ще съм благодарна, ако някой ми отговори, а ако има неяснота във въпроса ми, моля не ми се подигравайте, а с въпроси ме насочете.

Предварително ви благодаря!



Тема Re: Въпрос от лаикнови [re: Гинka oт Гинци]  
Автор Magellan (neznam)
Публикувано23.06.03 10:10



iztriva gi i ot harda , sorry, zatova ako iskash da si pazish neshta gi slagai v book marks ;-)))

Kasmet


Списание за Web технологии

Тема Re: Въпрос от лаик [re: Magellan]  
АвторГинka oт Гинци (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 22:54



Благодаря за отговора! Ще го имам предвид за в бъдеще :-)))



Тема Какъв ти е проблемът?нови [re: Гинka oт Гинци]  
АвторБyби (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 02:00



Извинявай, ама не можах да разбера какъв ти е проблемът всъщност?

Много важно кои сайтове си посещавала, освен ако мъжът ти не ти дава достъп до компютъра и до Интернет. Ако случаят е такъв, бих ти препоръчала да смениш мъжа, а не сайтовете, които посещаваш - все пак Интернет е място за културни хора, нали?



Тема Re: Какъв ти е проблемът?нови [re: Бyби]  
АвторГинka oт Гинци (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 06:25



Нямам проблем от такова естество, приятел. Ако той е на десктопа и ползва кабелния модем, аз съм на лаптопа и ползвам телефонна връзка или клетъчния ми телефон. Питам, защото си изстрих историята, а намерих един сайт, които е интерсен, но забравих как стигнах до него. Та ако можеш да ми помогнеш да си изровя инфото, ще съм ти много задължена.



Тема Re: Какъв ти е проблемът?нови [re: Гинka oт Гинци]  
Автор Radis (разузнавач)
Публикувано24.06.03 13:16



По-добре потърси сайта чрез някоя известна търсачка, би трябвало да се сетиш за какво става дума в него, въвеждаш ключовата дума и, ако имаш късмет бързо ще го намериш.



Тема Re: Въпрос от лаикнови [re: Гинka oт Гинци]  
Автор Celeste ()
Публикувано27.06.03 11:48



Zavisi kak si iztrila History-to - ako si napravila samo "del" NE SE E ZATRILO badi sugurna !!! Vsichko se sahranqva vav drugi filove na Windows (pone pri Win 98 e taka).
ako iskash da vidish koi sitove si poseshtavala izpolzvai programkata
@WinSpy

Za sajalenie v momenta ne moga da ti dam site ot koito da q svalish. No q potarsi sas sigurnost q ima nqkade po FREE serverite.
Uspeh

На вкус и цвет товарищей нет


Тема Re: Въпрос от лаикнови [re: Magellan]  
Авторkoлъo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 12:36



Това не е съвсем така - при повечето Windows-и при изтриване на файл мястото на диска, заемано от този файл се обявява за свободно, но физически информацията записана в файла остава на диска и може д се възстанови с подходящите средства. Говореше се, че при XP ще е различно, но откровено казано не знам как е :)



Тема Re: Въпрос от лаикнови [re: Гинka oт Гинци]  
Авторchilev (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 23:16



..."Интернет Ехплоръл"... SWEEEET




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.