Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Copy not allowedнови  
Автор Jupiter (ентусиаст)
Публикувано09.06.03 22:46



Здрасти на всички!
Искам да си сложа снимка в интернет, но на страница, в която копирането не е позволено. Т.е. като цъкнеш с десния бутон на мишката върху снимката, да не ти излиза "Save picture as..." ами нещо от рода на "Not allowed" или подобно. Виждал съм го на някои страници, но не на такива, където потребители да могат да слагат собствени снимки. Сори, ако въпроса е некомпетентно зададен, но по-добре не можах да обясня какво точно искам да кажа.
Мерси предварително!

Don't go for second best baby
Put your love to the test





Тема Re: Copy not allowedнови [re: Jupiter]  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано11.06.03 10:44



Има начини да направиш така, че да си се показва каквото искаш вместо нормалното меню, но това не означава, че някой като иска няма да вземе снимката.



Тема Re: Copy not allowedнови [re: Jupiter]  
Автор lvaylo (Maniac)
Публикувано11.06.03 11:15



Това става с java script ...иди на някой сайт с скриптове и си копирай някой за целта ,но ако някой иска да ти "открадне" снимката може да смъкне цялатата страница да отсрани скрипта и така



Тема Re: Copy not allowedнови [re: Jupiter]  
Автор Eol™ (God Of Winds)
Публикувано13.06.03 03:36



prosto zabrawi ... towa deto si go mislish e nqkakwa idiliq ... imam edin poznat deto kazwa nqma nachin neshto deto mi idwa na monitora da ne moje da mi sleze na hard-a... predi wreme w club WEB Дизайн и HTML dosta obshirna diskusiq na tema kak da si zapazish snimkite ot kopirane/plagiatstwane

You'r catching me at a bad time...


Тема Re: Copy not allowedнови [re: Eol™]  
Автор Jupiter (ентусиаст)
Публикувано15.06.03 02:59



В това съм сигурен, обаче не мисля, че всеки малоумник, който вижда снимките ще е наясно как да ги копира. Много лесно е да си свалиш Snapshot-програма и да копираш каквото и да било от екрана си. Знам го тва.

Come on, vogue
Let your body move to the music





Тема Re: Copy not allowedнови [re: Jupiter]  
АвторKAKTYC (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 13:46



za kakwo mi e snapshot programa kato moga da napisha URL-to na snimkata i tq ste mi se otwori w browser-a (bez nikakyw html) ???
nqma nachin da si zapazish snimkata (oswen ot nqkoj deto predi 2 dni e sednal za sefte na PC)
inache opitaj sys script, kojto zabranqwa desen buton ...



Тема eto ti script [re: Jupiter]  
АвторKAKTYC (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 13:50



sloji go towa sled <body> tag-a

<script type="text/javascript" language="JavaScript">
<!--
var message="Function Disabled";
function click(e)
{
if (document.all)
{
if (event.button==2||event.button==3)
{
alert(message);
return false;
}
}
if (document.layers)
{
if (e.which == 3)
{
alert(message);
return false;
}
}
}

if (document.layers)
{
document.captureEvents(Event.MOUSEDOWN);
}

document.onmousedown=click;
//-->
</script>



Тема Re: Copy not allowedнови [re: Jupiter]  
АвторББyprac (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 03:51



Става с принт скрийн бутончето на клавиатурката и после си орязваш с някоя програмка за снимки или с разбърникване на интернет експорера>>туулс>>интернет опшънс>>ъдвансед
Съксес!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.