Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема FREE зоните по света  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано31.08.02 23:47



Здравейте,
Добре знаете, че в нашите "безплатни зони", даващи възможност на всеки да зареди каквото иска на сървъри, може да се намерят много неща. Но понякога въпреки богатото съдържание, човек пак не намира каквото му трябва. Знаете ли и други такива свободни зони, в други страни, организирани по същия начин - без цензура, и при това с ограничен достъп само чрез peering.Например може би много интересни биха били руски такива зони... Вие знаете ли някои? А иначе достъпът до тях може би може да се осъществи чрез проксита. Надявам се някой да пише с конкретни предложения .



Тема Re: FREE зоните по светанови [re: ArMy]  
АвторMuruk (Нерегистриран)
Публикувано01.09.02 01:34



Iavno oste mnogo nesta za Internet ne sa ti iasni.



Тема Re: FREE зоните по светанови [re: Muruk]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано01.09.02 01:42



Ами аз четох, че от free.techno-link.com можело да се тегли от чужбина единствено чрез прокси в България. Защо това да не може да стане и от България в други страни по същия начин?



Тема Re: FREE зоните по светанови [re: ArMy]  
АвторMuruk (Нерегистриран)
Публикувано01.09.02 03:56



Vzemi da pocetesh oste malko.



Тема Re: FREE зоните по светанови [re: Muruk]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано01.09.02 11:12



Mojata praktika pokazva systoto - naprimer, kogato si namerja njakoe mp3 ot mp3search.ru, i adresyt, ot kojto trjabva da se zaredi ne otgovarja, si namiram njakoe raboteshto rusko proxy, i v povecheto ot sluchaite uspjavam da si zaredja pesenta. Tova daze se sluchi i vchera. Taka che ne razbiram kakvo me karash da cheta, a i stom si tolkova lubezen da mi otogvarjash, ste te pomolja da me svetnesh i s tvojata gledna tochka... ne znam zasto se opitvash da zvuchish tolkova zajadlivo.



Тема а бе Мурук с Мурука тинови [re: Muruk]  
Автор Питъp (иху-аху)
Публикувано01.09.02 17:39



Баси и хората дет има тука, човека пита нещо, дали някой знае нещо повече и ако знае да каже, за FREE сървъри или нещо такова, веднага някой супер отворен разбирач почва да се прави на интересен. Нали за това са тези форуми един пита, друг отговаря, мнения, въпроси и т.н.
Ако някой найстина знае нещо или някой чужд такъв сървър да каже ако иска, а не да ми дава акъл какво да правя и какво да чета.



Тема за ArMyнови [re: ArMy]  
Автор Питъp (иху-аху)
Публикувано01.09.02 17:46



Здр.
Да ти кажа аз какво знам. Има такива "местенца" не само в България, но точен адрес незнам за да го кажа. Но със сигурност има, и на мене ми се иска да знам точно но.....А иначе доста се използват тези програми от рода на Каза, Морфеус, Имеш и т.н. Чрез тях наистина се намират много яки неща, но за тях трябва да имаш мноооого ама много добра интернет връзка, особена пък ако тръгнеш да теглиш от чужбина. Това е засега от мен.



Тема Re: за ArMyнови [re: Питъp]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано01.09.02 17:51



Здрасти,
и аз използвам тези програми, и точно затова отворих тази тема тук - с тях тегленето става значително по-бавно... дано се намери някаква алтернатива. А иначе бг сървърите за съжаление се оказаха доста постни местенца...



Тема знам ли ?!?нови [re: ArMy]  
Автор Питъp (иху-аху)
Публикувано01.09.02 18:57



Незнам какво точно търсиш та не можеш да го намериш де, ама и на мен ми се е случвало да не мога да си намеря нещо, но иначе мисля че има доста неща особено пък за филми. Е верно че угода нямаме де:)))
Незнам каква алтеренатива имаш предвид?!?
Както и да е



Тема Re: знам ли ?!?нови [re: Питъp]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано01.09.02 19:04



Ами... алтернативата е други сървъри, разположени в други държави :)). Поне така се надявам, че може да стане. А иначе аз напоследък си правя колекция от всички по-известни евроденс хитове от 90те, и мога да ти кажа, че най-малко 90% от нещата, които съм потърсил в БГ не съм намерил. А в kazza и WinMX се намират общо взето на момента и безпроблемно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.