Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема IE6 or NETSCAPE 6.2  
Автор ЧABДAPЧE ()
Публикувано25.08.02 22:00



Въпрос!Кой какъв браузър използва и защо точно него.Щото си качих Нетскейп и страшно ми хареса,но за жалост нещата,които правят Виндоския екплорер нема ги никъде и използвам и двата редувайки ги!Ще ми се да опитам и други браузъри,като Опера например но ме спира гадния и банер,дето още не съм разбрал как се маха.Автоскриващия се панел на IE6 при fullscreen просто няма еквивалент всред останалите.Все се двоумя и май ще си кача Операта за да я пробвам!



Тема Opera 6нови [re: ЧABДAPЧE]  
Автор x1y1 (непознат)
Публикувано26.08.02 02:10



Opera 6.0x

За тези които не знаят що е то Опера - Операта има една възможност която за съжаление май никой друг я няма - в една програма, с един бутон в taskbar-а можете да отворите няколко страници (полезно особено за по-слаби компове). Има и възможност "Open in background", което също ми се струва много удобно когато отваряш по много страници наведнъж. Също може лесно и бързо да се изключат pop-ups и ужасен дизайн (css, javascript). Още нещо - когато програмата блокира или угасне тока, когато я пуснете пак можете автоматично да отворите страниците на които сте били. Също така можете да си записвате прозорците и да си ги отваряте наведнъж. Като я инсталирате ще трябва, разбира се, да си поиграете с настройките за максимално удоволствие! Какво друго да кажа? - Е, има бъгове, но кой няма!

Help, Register Opera...
w-DUXie-u4bEt-kMVkr-N6jUa-KxFDi
Приятно browse-ване без "гадни банери"!










Тема Re: IE6 or NETSCAPE 6.2нови [re: ЧABДAPЧE]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано26.08.02 11:38



to4no dnes re6ih da oburna pove4e vnimanie na browser-ite i ostanah mnogo iznenadan.dosega polzvah IE6,oba4e dnes si svalih i ostanalite,vklu4itelno netscape i opredeleno raboti dosta po-burzo i po-stabilno,stranicite se zarejdat izvednuj,a ne kakto pri IE na 4as po luji4ka

Редактирано от stranger на 26.08.02 11:41.



Тема Re: IE6 or NETSCAPE 6.2нови [re: stranger]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано26.08.02 12:37



Пробвайте и Mozilla



Тема Re: IE6 or NETSCAPE 6.2нови [re: zzz]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано26.08.02 13:57



probvah go i nego,i toi vurvi po-qko ot explorer-a



Тема MOZILA?????нови [re: zzz]  
Автор ЧABДAPЧE ()
Публикувано26.08.02 22:19



Що за дзвер е Мозила?Зная че е браузър,но какво е различното при нея,къде да намеря screenshot-ове,голяма ли е Мозилата?Защо ми се чини че е сродна по някакъв начин с NETSCAPE?Аз съм крайно любопитен и днес се наджътках с OPERA 6.5!ПРи това мн. ми хареса да знаиш!Повече от Нетскейп.Поне не е така гигантска като него връз диска!Че е бързичка-е!Бързичка е!Я!Ятре ще видя Мозилата ти!Хайде дай линк за тази Мозила!



Тема Олемале....!!!нови [re: x1y1]  
Автор ЧABДAPЧE ()
Публикувано26.08.02 22:27



Е,много ти благодаря,човече!Хубава е таз Опера!Имах я по дискове,но си свалих последната версия и я таковах с тва дето си ми написал като рег. №.Добре че се махна банера след като я "купих"!Иначе...Иначе още не ммога да сметна колко бърза е най-бързата Опера.Но не ми харесва че опре ли д download на файл,къвто и да е се отваря собствен оперски мениджъ и не ми бачка през операта Flash Get!Но това са бели кахъри.Не е вярно че е с прост интерфейс.Ама никак не е!Още веднъж ти благодаря!Пък аз свръх правилата на доброто възпитание да те попитам-търся го този неоткриваем файлов мениджър Power Desk Pro 5.0!Е ако си подочул...видиш ли....да ми речеш!



Тема Re: MOZILA?????нови [re: ЧABДAPЧE]  
Автор x1y1 (непознат)
Публикувано27.08.02 01:06



Ами Нетскапа се прави с кода на Мозилата, която пък, от своя страна, е направена с код на Netscape. Изглежда по същия начин, и двете имат skins.



В отговор на:

...Повече от Нетскейп.Поне не е така гигантска като него връз диска!




Като инсталираш нещо избирай "Custom", защото обикновено ти инсталират и разни ненужни неща. Сигурно за това ти се е видял голям.



Тема Re: MOZILA?????нови [re: ЧABДAPЧE]  
Автор Плaмeн (мързелив едиот)
Публикувано27.08.02 18:35



нетскапаняка (от версия 6 насам) е фризирана по аолски стара версия на мозила

казах



Тема Бисквитка браузър 3.0нови [re: ЧABДAPЧE]  
АвторБиckвитka фeн (Нерегистриран)
Публикувано29.08.02 20:15



Ползвай си нашата Бисквитка.На български е и е безплатен -






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.