Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Селския портал - голям кеф :-)  
АвторBeнци Биckвитkaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 11:08



Днес официално стартира българския селски портал

. Сайта предлага ежедневни новини от света на политиката,софтуера,хардуера,мобилните комуникации и pc игрите.Също можете и да си регистрирате и нова пощенска кутия ime@biskvitka.zzn.com . Сайта също предлага и много ревюта на GSM-и,както и мелодии за почти всички GSM апарати.Можете и да откриете и много друга полезна информация,но за това посетете сайта.



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано18.07.02 17:32



1. Пише се "СайтЪТ предлага", не "Сайта предлага"
2. Скъса ми нервите докато се накани да зареди, не зареди, затворих преди да видя сайта
3. Хостваш в ХИТ.БГ -> кофти скорост, без CGI, без PHP, без MySQL и т.н.

Успех



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: checho]  
АвторBeнци Биckвитkaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 17:36



Можеш само да съжеляваш,че не си видял сайта.Инъче на мен ми зарежда за 3-4 секунди.



Тема hit.bg - problemнови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Автор Waz Gaa (UnivrsaLaw Gaa)
Публикувано18.07.02 18:11



da be 3-4 sekundi. narochno li se pravish?

awe kakvo mu stava na tova hit.bg
koga shte go opravqt i zashto nikoi nishto ne kazva. predi pone preduprediha che pravqt remont

by Waz Gaa



Тема Re: hit.bg - problemнови [re: Waz Gaa]  
АвторBeнци Биckвитkaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 18:30



При мене HIT.bg си бачка без проблем.И сайтовете се зареждат доста бързо.Е с връзка от DigSys.



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Автор Alex ll ()
Публикувано18.07.02 20:09



При мен пък изобщо не се зарежда !



Тема На мен сайта ми зарежда....нови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
АвторBeнци (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 20:27



На мен сайта ми зарежда без проблем.Някой друг да има проблеми с hit.bg ?



Тема Re: На мен сайта ми зарежда....нови [re: Beнци]  
Автор Dreamer (TechBG.com)
Публикувано18.07.02 21:38



През последните няколко седмици и на мен започна да ми го отваря твърде бавно, ако въобще го отваря.

Tracing route to browser.hit.bg [195.24.39.97]
over a maximum of 30 hops:

1 <1 ms <1 ms <1 ms 192.168.1.9
2 573 ms 446 ms 745 ms ge-10-0-0.border2.Plovdiv.Evrocom.Net [212.39.92
.1]
3 136 ms 7 ms 8 ms fe-4-1.border1.Plovdiv.Evrocom.Net [212.39.93.61
]
4 376 ms 84 ms 19 ms Evrocom-BtcNet.btc-net.bg [212.39.66.57]
5 32 ms 42 ms 33 ms 59_64.btc-net.bg [212.39.64.59]
6 72 ms 361 ms 39 ms BTCNET-SpNet.btc-net.bg [212.39.66.82]
7 157 ms 31 ms 29 ms fa0-0-10-sof-br1.0rbitel.net [195.24.42.185]
8 22 ms 29 ms * ed0-daffy.Sofia.0rbitel.net [195.24.32.3]
9 756 ms * * web.hit.bg [195.24.39.97]
10 * 754 ms * web.hit.bg [195.24.39.97]
11 518 ms 983 ms 999 ms web.hit.bg [195.24.39.97]

Trace complete.

- Dreamer



Тема Re: На мен сайта ми зарежда....нови [re: Beнци]  
Автор Zagorka (Бира (Студена))
Публикувано19.07.02 08:54



Az imam problemi:

Редактирано от Zagorka на 19.07.02 08:55.



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Авторbiskvitka.com (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 01:17



Saita premesti svoq host ot HIT.bg v geocities i sega se dostiga mnogo po-byrzo.
Osvaen tova ima i online igri i mnogo pove4e novini.



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: biskvitka.com]  
Автор Dreamer (TechBG.com)
Публикувано22.07.02 01:48



Ихааа, платен хост... Геоситис? Нали сайта щеше да се мести на платен хост със php, sql, етц... ? Май излъга "клиентите" си :)

- Dreamer



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: Dreamer]  
АвторDon Veni Migele (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 07:31



I bez tova geozities se dostiga mnogo byrzo ot cql svqt!Za6to da davam o6te pari i za hosting,kato i tozi bezplaten e dosta dobyr.I bez tova sym dosta zle finansovo.



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: Don Veni Migele]  
Авторkukundela (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 09:09



Как ще си зле - нали имаш хиляди клиенти от цялата страна, които копнеят да използват твоя броузър, да влизат в селянията, да използват твоята надежна поща. Действай, сърбят ме ръцете да пиша статии за теб, ако не в компютърни списания, то поне в психиатрични...



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: kukundela]  
АвторДив ceлckи фeн (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 09:50



Хай,КУКУндела.Сега разбирам защо си,че това КУКУ е отделно.Я напиши за селския портал в това списание PC World - явно е психично,щото не познавам някой който да го чете.А и потребителите ми доста спаднаха,но с малко реклама и доста труд до края на лятото има шанс за оправия.



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: Див ceлckи фeн]  
Авторkukundela (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 14:33



Венци, Венци, чети по-внимателно, бе човек - никъде не съм писала, че работя за PC World, работя за друго списание, което следователно е различно от PC World. Разбираш ли?!

Реклама се прави с пари, хубава реклама - с хубави пари, страхотна реклама - със страхотни пари. Ти се опитваш да измисляш постинги в този клуб (и на други места), но от това не печелиш нищо, готин. Това не е реклама. Ако си мислиш, че тозно по този начин ще дойдат клиенти, се лъжеш.

Не смятам да продължавам да ти отговарям...



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: kukundela]  
АвторBeнци Koлapoв (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 18:39



Сори,кукундела изглежда не съм те разбрал.Не не съм имал предвид реклама в тези клубове.Смятах да врътна малко в списание "Бизнес Софтуер".Тиражът му е 4000 броя,а цените са много изгодни.
Предишните реклами на уеб браузъра Бисквитка вървяха в доста гейм клубове в страната по програмата за компютърни зали Kaiowas.Давах само по 5 лева на ден за 16 000 показвания !
Извинявам се за това,че доста пъти съм се държал доста грубо с теб и доста посетители на форума,вече май е време да сменя селския манталитет и да говоря по-малко и да работя повече.
За кое списание работиш,ако не е тайна.



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: Beнци Koлapoв]  
Авторkukundela (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 20:19



О, не мога да те позная, май не си ти?! Къде останаха правописните ти грешки, е имаш проблеми с интервалите, но учителката ти по граматика ще се гордее с теб (е на есен ще е ужасена, че пак й се натрисаш, затова сега тя си живее живота). Изчезнало е и грубото ти отношение... Да не си се къпал

Като kukundela аз мога да изразявам лично мнение, а не да намесвам списанието, за което работя. Ако там не мога да напиша нещо, което злепостявя автора, то тук мога да посоча това, което не ми хареса, за да се поправи и стане по-добро.

Иначе идеята ти за селски портал е свежа, но трябва да се отработи, да се мисли... Лошият правопис не бива да бъде свързан със селянията, информащията трябва да е насочена именно към тематиката на сайта, жизнено необходимо е драстично намаляване на зъглавната страница. Порталът има потенциал, но от твоето упорство зависи докъде ще стигнеш....



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: kukundela]  
Автор sane (in)
Публикувано22.07.02 21:13



ia, kukundela-ta e poomeknala ;0



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Автор xc (furchasht)
Публикувано23.07.02 04:08



abe .. idiot .. pone si go sloji browser na niakoi chitavo miasto a ne na free.bol.bg che ne moga da dokopam toz free server ta da vidia rado shisharkata shto za chudo e i zashto tozi browser go pokazvat po MTV ili tam kvo beshe ?

sorry ako neshto sum oburkal ama veche mi stana goliama kasha v glavata pokrai toia prazen shum.

a tova che kum 1000 usera koito imat 13000 startirania sedmichno ... iasno mi e kak go polzvat. 2 puti dnevno ili 4 puti na po 3 dena. Sigurno niakoi zabludeni ot gameclubove kadeto pokrai kaiowas ili tam kvot mu beshe ne sa slojili ili zabranili IE ili netscape ta si go ostavili usera da se gurchi.

puffff


Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Автор BadmotherfuckeR (Whiplash)
Публикувано23.07.02 04:54



Abe shokolad :)) nema li da go opraish toia sait nakraia bre :)))

tva li trebe da e selskia portal???
======================================
The web page you are trying to access doesn't exist on Yahoo! GeoCities.
http://www.geocities.com/bisquitbg/index_nn4.htm
Try a search or visit our help area for more information.



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: xc]  
АвторBeнци Koлapoв (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 05:40



Ако си изтеглиш моя браузър,определено няма да видиш Радо Шишарката.Това можеш да сториш по някой фолк канал : Кис М+ Стерео или Verea Music .
А защо ми даваха браузъра по MM.Просто това е една телевизия за свободомислещи хора.Водещите са много либерални и изглежда браузъра им е харесал.



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: kukundela]  
АвторBeнци Koлapoв (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 06:17



Реално сайта има потенциал, но всичко зависи от труда, който ще положа.Погледни, че дизайна е доста добър, а и ще намаля правописните грешки.От тези клубове се понаучих да пиша малко по-грамотно (нещо, което никоя учителка не успя да направи) .



Тема Re: hit.bg - problemнови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Автор yourboy (Ездач)
Публикувано23.07.02 11:59



Момчето се труди, това е хубаво, нека ми пише на: vladi@sms-bg.com може да измислим някакво сатрудничество изгдоно за него ;)

Редактирано от yourboy на 23.07.02 12:09.



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: biskvitka.com]  
Автор yourboy (Ездач)
Публикувано23.07.02 11:59



Момчето се труди, това е хубаво, нека ми пише на: vladi@sms-bg.com може да измислим някакво сатрудничество изгдоно за него ;)

Редактирано от yourboy на 23.07.02 12:09.



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: Beнци Koлapoв]  
Автор yourboy (Ездач)
Публикувано23.07.02 12:02



Момчето се труди, това е хубаво, нека ми пише на: vladi@sms-bg.com може да измислим някакво сатрудничество изгдоно за него ;)

Редактирано от yourboy на 23.07.02 12:09.



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: Beнци Koлapoв]  
Автор yourboy (Ездач)
Публикувано23.07.02 12:03



Момчето се труди, това е хубаво, нека ми пише на: vladi@sms-bg.com може да измислим някакво сатрудничество изгдоно за него ;)

Редактирано от yourboy на 23.07.02 12:09.



Тема Хехенови [re: BadmotherfuckeR]  
Автор Waz Gaa (_)
Публикувано23.07.02 17:20



Е толкова ли нямаше кой да му каже, че Геоситийс има лимит. 500МВ/мес или нещо такова. Малко даунлоуд, малко броуз и готово...

До скоро решението беше хит.бг , но те се бъгнаха преди седмица, а пък не казват какъв е проблема

by Waz Gaa



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: yourboy]  
Автор BadmotherfuckeR (Whiplash)
Публикувано23.07.02 18:59



He He ...samo da ne mislite nov browser dvamata eii...che zemete da udarite v zemiata IE-to te togava go zabihte na Billi otzade :)))

she bude basi iakia a , Selsko-SMS-kiat browser..... ma site kak she si go krustite ne znam veche :)))



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: BadmotherfuckeR]  
Автор yourboy (Ездач)
Публикувано23.07.02 18:59



moje da e na tebe schoto ti mi pri4ash na selqnin ;)

Вярвай в себе си !


Тема Re: Хехенови [re: Waz Gaa]  
Автор BadmotherfuckeR (Whiplash)
Публикувано23.07.02 19:01



Mi ne e ot limita na Geo-to :)) , prosto na selo ne gi uchat kak da pishat CSS za NS zatva :)))



Тема Re: Хехенови [re: Beнци Джeнтълмeнa]  
Автор BadmotherfuckeR (Whiplash)
Публикувано24.07.02 15:17



Glei sia Ventzi .... moje i Chernoto Lale da se krustish... boli me ... napravil sum ti sceen da poglednesh samichak i posle da ne govorish GLUPOSTI pri koi bil problema.







Тема Re: bah siнови [re: BadmotherfuckeR]  
Автор xc (furchasht)
Публикувано24.07.02 15:22



az sum goliam kreten, trugnah za cukam po X na image za da zatvoria netscape s greshna stranicata :)))

puffff


Тема Re: bah siнови [re: xc]  
Автор BadmotherfuckeR (Whiplash)
Публикувано24.07.02 15:40



E ne go praih toia sceen za tebe bre :)) da ti napraim edin da sa zatvaria :))))



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
АвторLOOOOOSER (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 17:22



Shto mu se vryzvate na hlapeto!!!
prosto si e namerilo componenti momcheto i si e napisalo "BROWSER" :)))) mnogo interesno se poluchava:))) kogato poiskate ot link na otvorena stranica vyv BISKVITKATA da otvorite v nov prozorec:))) poiaviava se istinskoto IE:)))) ta tolkova za biskvitka;))))



Тема Ето що не ти се отваря сайтанови [re: BadmotherfuckeR]  
АвторBeнци Биckвитkaтa (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 02:09



Сайта не ти се отваря, защото ползваш Netscape 4.Пробвай с IE да видиш, че ще го отвориш без проблем,или с Netscape 6.Дори Mozilla 1.0 го отваря.Но не и Netscape 4.



Тема Re: Ето що не ти се отваря сайтанови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Автор BadmotherfuckeR (Whiplash)
Публикувано25.07.02 10:17



abe Bastune Selski..... akul s koi browser da si otvariam saitovete sedna da davash li? Vmesto da si sednesh na pupchivia zadnik... i da si fixnesh tva? Sluchaino da si gledal statistiki na poseshtenia niakoga??? i da ti e iasno che NN 4 e vtoria po izpolzvaemost browser sled IE ???



Тема Re: Селския портал - голям кеф :-)нови [re: Beнци Koлapoв]  
АвторPhilip (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 16:34



Преференции за българския софтуер, какво да се прави :)) Трябва си подпомагане за всичко българско и родно. Депутатите си имаха кюфтета на символични цени (темата за тях доста се изтърка, нали?), българските продукти получават представяне срещу символични суми.

Венци, да не си се отказал от намерението за сериозен сайт? Ако имаш време и желание за това, използвай рекламната платформа, която браузерът ти предоставя. Наистина е разпространен - използвай това по най-добрия начин!

поздрави
Philip

P.S. - скоро ще внеса малко ред и в web редиците на Kaiowas-а




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.