Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: XAXAXAXAXнови [re: Beнци Ceлckия]  
Авторgrrrrr (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 20:13



ami samo ste ti kaja, che samo w obstina Krasna polqna na Sofia jiweqt nad 80.000 dushi (a tq ne e ot golemita obstini )!!!! Taka che prawi si smetkata dali 60.000 sa mnogo :)))
i towa, che sa te spomenali w nqkolko spisaniq i westnici li te kara da se naduwash i da si tolkowa nadmenen ???



Тема !!!нови [re: Aвaтapчe]  
Авторxc (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 20:54



naistina li ?
toi mi prilicha malko na travestit, takiva li sa na modata v BG ?



Тема ei venci :))нови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Авторxexexex (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 21:35



направо ми е смешно да чета тези постинги. Да ти кажа честно опитах да инсталирам твоя браузър, но ми даде някакъв exception error или нещо такова. По средата на инсталацията - нищо не стана и затрих EXE-то.
Та значи аз съм на 17 години, имам редица статии в PC WORLD, webmaster съм на www.pc-help.index.bg, но какво от това? Както статиите ми, така и сайта ми печелят аудитория не чрез рекламиране, а чрез качество. Не че се хваля :))). Имам широколентова връзка вкъщи във Варна и съм си направил единия от компютрите да ми работи като пощенски сървър, защото на ден получавам толкова писма по повод трудовете ми, колкото ти не си и мечтал да получиш за цяла година. Познавам лично толкова хора от компютърните фирми и доставчиците в нашия град, колкото ти не си срещал като вървиш по улиците на своя град. Оказвам помощ на десетки хора седмично да си оправят компютрите, телевизорите, електрическата инсталация, телефонната линия...

И какво от това? Не съм седнал да рекламирам труда ми по форумите на DIR! Иначе е похвално, че си се заел с направата на браузър. След време ще го опиша в подробна статия в PC World. . Хайде със здраве! И да ти кажа 3 сутринта е по-скоро време за себеотдаване на приятелката, а не на Бисквитка Браузър !!!

забравих да те питам, твоята бисквитка поддържа ли изключване на бисквитките? Или е налице демонично задаване на илукуцията, в резултат на което изпитваш трудности при структурирането на перлукутивния акт?



Тема Re: !!!нови [re: xc]  
Авторkukundela (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 22:59



За щастие Азис е идол само в съзнанието на хора като Венци-Бисквитката - за съжаление от няколко дни се занимаваме с разискване на нещо подобно като Азис - чалгата при браузърите. И Бисквитката е като чалгаджиите - арогантен, груб, с ляв енкодинг



Тема shte go napravime zvezda tova momcheнови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Автор sane (in)
Публикувано13.07.02 23:20



prav si venci, mnogo se pishe za tebe....
okazva se obache che ne sum bil prav, izviniavai....
pravopisa ti ne e problem - ti obache prosto ne znaesh kak se pishat CELI dumi na bulgarski ezik - vse edno che ti se nalaga da pishehsh na nemski (primerno), ama si go uchil predi 7 godini.
ebati.
ela tuk pak sled 4-5 godini !

Редактирано от sane на 13.07.02 23:21.



Тема Re: ei venci :))нови [re: xexexex]  
Авторkukundela (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 23:39



Аз пък няма да отразя Бисквитка браузър в компютърното списание (не е PC World - прекрасно списание - поздравления!), за което работя. Не смятам, че читателите ще научат нещо повече или ще получат някакви нечувани удобства. Щом плащат, нека им даваме качествени материали, а не ги занимаваме с програмки-чалга!

Достатъчен е шума, които вдигнахме в този клуб за тази кожичка и не смятам да се занимавам по-сериозно с продуктите на Венцислав Коларов.

Понякога лошата реклама си е просто лоша реклама и като че ли е по-добре човек да си мълчи и да не говори, а да работи, работи. А както виждаш, Венци, развитието ти се следи...

Между другото открих зашеметителната статия за теб във в-к "Компютри"

много е поучителна. Просто нищо не мога да добавя.



Тема Re: Абе,Кукундела!нови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Автор Dreamer (TechBG.com)
Публикувано13.07.02 23:59



Откога PC Mania и в. Компютри са елитни издания? И в двете пише глупости на килограм само дето във вестник доста повече и добре, че са (нищо, че са некадърно...) преписаните статии за да има и нещо смислено.

Btw, kukundela, май са махнали статията от сайта на в. Компютри или анонимни юзъри не могат да я четат. Пазиш ли я в кеша?

- Dreamer

Редактирано от Dreamer на 14.07.02 00:13.



Тема Re: prostotiaнови [re: xc]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано14.07.02 01:27



бе кви книжки бе. не му ли виждаш сайта. той ако беше прочел 20 книжки освен задължителните дето ги учи (ако ги учи) по български и литература нямаще да прави такива тъпи грешки - правописни, стилистични... че на всичкото отгоре и си се радва на тъпотата

забелязал съм, (нищо чудно да не съм само аз) че колкото по-малко книжки е прочело някое същество, толкова по-труден му се явява българския език.... имах един съученик нурайдън - този до него и тези зад него се мъчеха да му надничат в тетрадката по контролните. ама момчето имаше в къщи една 'библиотечка' от 3 стени в хола (тук-там се моткаха и чаши някакви, ама основното беше книги) и беше изчел повече от половината. това в 10-ти клас

та така... сега за венци

отидох му на 'сайта' днеска. освен всичката тъпота, дето е наръсил там, не става ясно дали се мъчи да си продаде скина и ако да - за колко. първо ти казва - ела го купи за 9.99. кликваш да го купуваш и хоп - цената станала 20.00. няма нищо по въпроса как ще си платиш и как ще си получиш парите - само пишеш някакъв e-mail там.

като оставя настрана и откровените лъжи (бил работел на всички виндовси - а бе тинейджърче нещастно, ти не мож го подкара този скин на 95-ца, да не говорим за виндовс 3.х или по-стар, който ти очевидно не си виждал. не съм сигурен дали и на експлодер 4 (вин98, обаче фърст, а не секънд едишън) ще тръгне), наглостта да си нарича скина 'браузър' и общото впечатление от сайта - кликнах тук-там и те изникнаха едни такива клани-недоклани страници - не го препоръчвам това творение на великия бг мозък на никого. виндовса си е достатъчно бъгава ос, за да бъде затормозявана допълнително

и последно - венци, като си платил за домейн, вземи си плати и за хостинг. само като видя как някой се мъчи да прави пари от сайт, цопнат на free сървер, и ми става едно драго...

ай със здраве. бях си дал дума да не пиша по тази тема (и по всяка друга, свързана с кретенията, наречена бисквитка), но ме засърбяха пръстите...

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Абе,Кукундела!нови [re: Dreamer]  
АвторBeнци Биckвитkaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.02 03:09



PC Club това нещастно подобие на списание ли е по-добро от PC Mania или твоя нещастен и смешен сайт.PC Mania си е най-доброто,те там само хубави неща пишат за Бисквитка.Машала!



Тема Re: Абе,Кукундела!нови [re: Dreamer]  
Авторkukundela (Нерегистриран)
Публикувано14.07.02 09:20



И аз виждам това, което и ти в "Компютри"- нищо, но какво повече да се каже?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.