Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: ezik moi grapavнови [re: Ventsi the biscuit]  
Авторkukundela (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 15:53



Значи нищо не си разбрал от постингите последните дни! Чрез енкодинга, правописа, дизайна (и писането на кирилица) ти казваш нещо на своите хиляди клиенти, които само си стоят и стартират твоя браузър-говореща кожа (всъщност не успях да му чуя гласеца - затова съм тъй щастлива). Как ще са сигурни, че плащат за нещо стойностно, след като очевидните неща не са поправени.

Затова и повечето от посещаващите подобни форуми казват бързо и радостно Majnata mu! на Бисквитката...



Тема xexeнови [re: kukundela]  
Авторxc (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 20:50



xexe.. abe ostavi go choveka, ne vijdash li che toi kato kon s kapaci predvijvasht se sus golemi stranichni podskoci.
Choveka ne moje da razvie edin telnet GET na port 80 programno zaedno s i se zanimava po prichina ot niama kakvo da pravi s neshto izmisleno kato koja. Nali znaesh kakvo pravi kucheto kogato niama kakvo da pravi, a ? Pozna, lije si onaia rabota :)) !!!

A i ne mi e iasno kakvo tolkova moje da se pravi s edin software tolkova vreme che da se stigne samo to tova koeto e v momenta.

A pak za govoreneto, i bez tova psuvam neprekusnato mashinata, a pak predstavi si kakvo shte stane kato to shte mi progovori kakvoto i da e to !!!!



Тема BTWнови [re: Ventsi the biscuit]  
Авторxc (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 21:15



Ventsi biscuit, tova kak e ?

Венци бисквитката или Венци пoрцелан или Венци глинено изделие или Венци светлокафявия ?



Тема Re: BTWнови [re: xc]  
АвторBeнци Биckвитkaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 21:58



Венци Бисквиткате звучи здраво,като Радо Шишарката.



Тема Абе,Кукундела!нови [re: kukundela]  
АвторBeнци Биckвитkaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 22:05



То кат не можеш да си нагласиш браузъра да си разпознава автоматично енкординга,то тря си малоумен.Такиви потребители по-добре да не позват софта ми.Пък които са с опит и имат добри познания,знаят,че Бисквитка е добър продукт.А това "говореща кожа" звучи индианско.Абе вие у тоз форум само индианци ли се събирате....
Аз програмиста тарикат съм на правописа мамата ебал съм,със съседката добра ще лодуваме сега!
А това с тея критики ме направи направо звезда.
Местния вестник ми сложи голяма снимка и статия и ме даваха по телевизията.В най-голямия компютърен седмичник "Компютри" имаше доста добра статия за Бисквитка.Сега в който и компютърен клуб да отида все ме знаят..



Тема Re: Абе,Кукундела!нови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано12.07.02 22:17



mi to taka e s posredstvenostta i drugite poshli raboti.....kato te gledam si jivata chalga na browserite

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: Революция: "Бисквитка" с правилен енкодинг!!!нови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано12.07.02 22:27



ako i "browsera" ti e tolkova ubaf katy saita, napravo mi e smeshno. puk neshto me sumniava che si chak takova dete chudo che na 16 da napravish neshto cenno za IE, taka che shte si jiveia s Opera...pone e po-krasiva ot saita ti i mulchaliva ot biskvitkata ti

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: Абе,Кукундела!нови [re: Psychoiho]  
АвторBeнци Биckвитkaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 02:07



Да наистина Бисквитка си е чалгата на браузърите.
Катo му дам гас и пак сме курнас!
Аз и без туй слушам само чалга : Радо Шишарката,Пепа,Таня,Пламен,Бони,Насти и други изпълнители на Peak music.



Тема XAXAXAXAXнови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Авторgrrrrr (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 09:25



e tuk weche izbi ribata !
kakto se kazwa "hem nasran, hem golqm!"
stana mnogo populqren w rodniq si grad li??? i tam li te poznawat po kompyutyrnite klubowe ? poneje tuk w Sf silno se symnqwam da ima i 1 klub, kydeto da sa slojili twoq skin za IE ...
"Пък които са с опит и имат добри познания,знаят,че Бисквитка е добър продукт" gluposti ! imenno tezi potrebiteli nqma da si slojat twoq skin, po-skoro nachinaestite ste se obyrkat ...
I ako iskash 1 den da izlezesh ot vasheto selo opredeleno trqbwa da si promenish mantaliteta !



Тема Re: Абе,Кукундела!нови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Авторkukundela (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 11:58



Ако смяташ, че съм длъжна да си нагласям всеки път енкодинга, за да ти гледам сайта, жестоко се лъжеш. Всичко трябва да става автоматично, ИНАЧЕ ОТИВАМ ДА ДРУГО МЯСТО. Радвам се, че не ползвам софта ти. Радвам се, че съществото Азис и Шишарката имат такива фенове като теб.

Може би в Горна Оряховица страшно върви домати с колци и калпав енкодинг. Опитвам се да си представя как местната кабеларка те пуска в предаването "Най-жалките съществана планетата"

лодуваме се проверява с лУд - един приятелски съвет, готин, вече нямаш нужда от частни уроци по български език - върви на психиатър.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.