Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Тема socks5нови  
АвторHandyman (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 18:47



Tyrsq byrz proxy socks5 server. Move li nqkoj da mi mail-ne edin. Ste se dogoworim za nachin da mu se rewanshiram. Syshto zne li nqkoj WEB site kojto predlqga tazi usluga komersiqlno?



Тема Re: socks5нови [re: Handyman]  
Автор skapaniak (разбирач)
Публикувано20.03.02 20:19



Kakvo razbirash pod barzo socks5 proxy????
Ako ti si imash barza vrazka na kompiutara kadeto si mozhesh sam da si pusnesh takova proxy. Nai lesno e da si slozhish edna ot mnogoto bezplatni programi za proxy-rane. Ako ti triabva da e anonimno mozhesh da si go napravish sam takova.
Ako ne znaesh kak, procheti malko v internet - ima mnogo izpisano po vaprosa
A ako ti sam niamash barza vrazka kam Internet, to togava za kakvo ti e barzo socks proxy??

Казах НЕ! на цигарите, ама те не чуват


Тема Re: socks5нови [re: skapaniak]  
Авторhandyman (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 22:34



Blagodarq ti za byrziq otgowor, shte se radwam da mi dadesh malko poweche informaciq. Naprimer adres na kojto moga da procheta malko ot mnogoto izpisano po wyprosa ako ne ti se pishe. Imam mnogo byrz kabel i instaliran WINGATE zad kojto si stoi mojto IP i ne sym anonimen. Ne sym specqlist i nqmam pretencii zatowa oprqh do tozi forum. Shte se radwam ako nqko naprednal mi dade nqkoj konkreten sywet.



Тема Re: socks5нови [re: handyman]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано21.03.02 09:41





TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch

Тема Re: socks5 [re: skapaniak]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано22.03.02 01:10



Хм, стрaнно ми звучи товa изкaзвaне, кaк може дa имa aнонимност след кaто съвъврa е нa твоя компютър?? Кaкво рaзбирaш под aнонимноcт?



Тема Re: socks5нови [re: Handyman]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано22.03.02 01:13



А зaщо ти е точно socks5? Ето ти 2 списъкa с прокситa, aмa не знaм дaли сa тaкивa кaквито търсиш:

,




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.