Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Няма го вече Rambler.bgнови  
Авторkukundela (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 09:07



Няма го Рамблер-бг. Подариха ми шапка и фланелка, имаха поща със POP3, зареждаха се бързо, имаха класация на сайтове, но не получиха тази популярност, каквато в Русия...

Бяха готини.



Тема пощата бачка още 7 днинови [re: kukundela]  
АвторTиxЛyд (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 09:18



Опичайте си акъла и уведомете всички приятели за промяната. То те хората са си изпратили писмо, ама да вдигна и аз малко джангър.

Иначе, услугите им много ме кефеха. Много добра поща.
Какво да кажа повече, освен:
"Почивай в мир, Rambler.bg"



Тема Re: пощата бачка още 7 дни [re: TиxЛyд]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 10:54



За съжаление не оцеляха. А наистина бяха много готини. Ама явно с честен подход в тая държава не се оцелява. Вечна им памет.



Тема Няма го вече Rambler.bgнови [re: kukundela]  
Авторprofile (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 11:18



Рамблер беше нещо уникално за България, нямаше друг такъв резултатен портален сайт. Ползувах непрекъснато и не знам с какво ще мога да го заместя.
Очевидно е, че трябва някакъв закон за тези "нет" услуги, който да им позволи да си набират средства по някакъв начин, защото без средства е немислимо да се поддържа персонал, техника, дежурства, синхрон с новостите и т.н. и т.н.
Аз все пак си мисля, че тези момчета и момичета ще намерят начин да продължат присъствието с в нет-а и скоро се надявам да видим техния почерк отново /пък ако ще и под друго име/...
Приятел



Тема Re: Няма го вече Rambler.bgнови [re: profile]  
Автор Filo (луд психопат)
Публикувано01.02.02 13:41



Наиситна бяха добри, но едно нещо много ще ми липсва smtp сървъра. Няма друга такава услуга май в България. Ако някой знае някаде другаде такава поща моля да ми помогне 10х

Мъжете правят пари, но парите не правят мъже!


Тема Re: Няма го вече Rambler.bgнови [re: Filo]  
Автор ste ()
Публикувано01.02.02 21:22



Вечната поща на Орбител предлага smtp i pop3, ако питаш за това.
Без Рамблер стана някак пусто...



Тема Re: Няма го вече Rambler.bgнови [re: ste]  
Автор Filo (луд психопат)
Публикувано02.02.02 11:06



Тая вечна поща на Орбител, май идваше с картите, обаче аз съм през LAN и май не мога да ползвам тези карти. Мога ли да ползвам на някой приятел картата за да си регистрирам.

Мъжете правят пари, но парите не правят мъже!


Тема Re: Няма го вече Rambler.bgнови [re: Filo]  
Автор2 (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 11:30



Vzemi si edna karta ot 3 leva, aktiviraj si ya i si pusni vechnata poshta. Aktiviraneto mozhe i prez LAN da napravish. Az sashto sam na LAN, no si polzvam vechnata orbitelska poshta.



Тема Re: Няма го вече Rambler.bgнови [re: 2]  
Автор bst (~!~)
Публикувано02.02.02 14:25



Az imam vechan posta v Orbitel, obache ne moga da prastam ako sam prez drug ISP svarzan, proveriava i me othvarlia.

Kakvi nastroiki sa nujni za da moga da prastam bez znachenie ot ISP-to.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: Няма го вече Rambler.bgнови [re: bst]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 18:07



Май има подобно нещо - опера ми дава следното съобщение:

Sending e-mail failed. Maybe the SMTP server is not set up properly? E-mail queued.
Account: Orbitel
250 flushed

Account: Orbitel
553 sorry, that domain isn't in my list of allowed rcpthosts (#5.7.1)

Account: Orbitel
221 mail.orbitel.bg

Sending e-mail failed. Maybe the SMTP server is not set up properly? E-mail queued.
Account: Orbitel
250 flushed

Account: Orbitel
553 sorry, that domain isn't in my list of allowed rcpthosts (#5.7.1)

Account: Orbitel
553 sorry, that domain isn't in my list of allowed rcpthosts (#5.7.1)

Не разбирам какво иска да ми каже, но ако си иска орбител, това тъпо. Всъщност, ако се замислим това, което те обещават в книжката си е Можеш да четеш Вечната си поща през всеки доставчик... Защо ли съм си мислил, че мога да изпращам, но това е вече друга тема...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.