Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ICQ  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано15.11.01 17:00



abe samo na men li mi se sluchwa naposledyk q-to da ne raboti izobshto kato horata? ot 1 mesec mi wryshta wseki den do poluda chast ot weche poluchenite msgs i requests a ot 10-ina dni e newyzmovno da se komunikira izobshto - 90% ot msgs potywat nqkyde - nito priemam nito predawam... q-to mi e 99... kakyw e problema shte mu eba majkata ;-( ne sym smenql nito nastrojki nito nishto - ot zadnoto pc msgs idwaha za polowin sekunda predi wchera mu trqbwashe polowin chas!!!

| i got a problem solver - it's name is revolver
| pro_01


Тема Re: ICQнови [re: pro_O1]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано15.11.01 17:10



problema e noviat protocol, koito ne se poddurja ot icq99 (i ot 99.99% ot unix clientite). pri men sushto e taka sus unix icq. sloji si niakoe novo i bi triabvalo da se opravi



Тема Re: ICQнови [re: Delwin-]  
Автор VlGOUR (новак)
Публикувано15.11.01 17:32



centericq za Linux sushto bachka, no ima problemi.. poluchavat se polucheni msgs... no spirat ot vreme na vreme .. no inache s poluchavane i priemane nqma problem..

Za Windows useri se preporuchva da si instalirat 2001.. sushto nqma nikakvi problemi



Тема Re: ICQнови [re: VlGOUR]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано15.11.01 19:06



e i licq bachka .. v direct mode, naloji li mu se da mine prez servera po staria protocol stiskai palci da mine izobshto. poglednete v club linux imashe diskusia na tazi tema.



Тема Re: ICQнови [re: Delwin-]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано15.11.01 22:11



днеска цял ден се борих с licq и на icq.mirabilis.com и icq1.mirabilis.com не бачка и това си е. само ако тупнеш за сървер icq2.mirabilis.com пращаше съобщения. май тези диванета от иця ще минават само на новите протоколи. то лошо няма ама да ги бяха поизчистили откъм документация че да има достатъчно ентусиасти да спретнат един хубав клиент

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: ICQнови [re: onzi]  
Автор Пeтъp_ ()
Публикувано15.11.01 23:08



http://ickle.sourceforge.net/
няма екстрите на licq,но за разлика от него работи



Тема Re: ICQнови [re: Пeтъp_]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано16.11.01 11:26



bachka .. no samo za linux



Тема abt protocol?нови [re: Delwin-]  
Автор TV!OOO ()
Публикувано16.11.01 12:02



Това ли е т.нар. OSCAR протокол, който ползва ICQ2000? Понеже в Windows ползвам miranda icq

. Гледам се е появил някакъв нов плъгин за този протокол. Дано това да свърши работа с проблемите на старите сървъри и стария протокол



Тема Re: abt protocol?нови [re: TV!OOO]  
Автор Пeтъp_ ()
Публикувано16.11.01 18:28



да бе,да го е... протокола скапан
заради него не мога да си ползвам licq-to



Тема Re: ICQнови [re: pro_O1]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 23:08



Zdrasti,
znachi s nowiq protokol .. nestata sa dosta omazani ..
ako si na windows prosto si iztegli poslednata wersiq i go instaliraj i wsichko sha e nared. Za linux obache si imam ogromni problemi - polzwam LICQ - da ama ne ... msg-tata ne stat da minawat direct ako sa izwun mrejata mi ( kazwam mrejata mi zastoto rabota w isp ... e mrejata mi e dosta golqma ama... ) ta ... sled izweno borene na problema se otkazah i ninah za linux na icqlite - htt://www.icq.com/icqlite - java bazirano i dobre raboti - nqma zaguba na saobsteniq mi towa e....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.