Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 06.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
*Кратък преглед

Тема Експериментът приключи, изпълнете обещанията!нови  
Автор mayaaa (познат)
Публикувано28.05.02 12:34



Хайде, че отдавна не съм се смяла, кога ще изнесете "информацията" или по-скоро ДЕЗИНФОРМАЦИЯТА за хората, "професионално занимаващи се с черен ПР."? Направо ме смайвате с вашата "проницателност" и с нетърпение очаквам обещаните от вас "доказателства" - никове, постинги и пр. Само да не стане пак така, че в крайна сметка да набедите някой, дето няма нищо общо с въпросното "очерняне", както преди време, заради постинга ми с ник oneboy, сисадминът ви заплаши студентите от Студентски град, че ще им спре интернета. :) В резултат от гениалния му постинг настроихте срещу себе си всички студенти от МЕИ. Какво по-голямо очерняне от това! Имате невероятната способност да се излагате, нямате равни в това отношение!
Надявам се, да удържите на обещанието си и да напишите тук кои според вас са тези, дето ви "очернят" от самото начало. Нямам нищо против да ме сложите и мен в списъка на гаднярите, ако се затруднявате с никовете ми, аз ще допиша, тези, които сте пропуснали. :)

Редактирано от mayaaa на 28.05.02 12:40.



Тема Re: Пропуснах нещо...нови [re: mayaaa]  
Автор oneboy (познат)
Публикувано28.05.02 12:52



редно ли е Марин да разпространява снимките от кастинга и да ги раздава на кой ли не...? Питали ли сте тези хора съгласни ли са да им раздават снимките на всеки срещнат в чата? Ако смятате, че блъфирам, да ви препратя кадрите, които ми изпрати Марин...

Редактирано от oneboy на 28.05.02 12:54.



Тема Re: Експериментът приключи, изпълнете обещанията!нови [re: mayaaa]  
Авторlamer (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 13:06



Vsysnost chovekyt (sysadmina) se beshe malko obyrkal i imashe predvid mene s tija zaplahi za stud. grad :)
Inache maj i az ste popadna v spisyka na "ochernjastite " gi, e razbira se ne moga da se konkuriram sys samata Anka Flasha, ama pyk ot druga strana tja e ot tehnija otbor ;)



Тема Re: Експериментът приключи, изпълнете обещанията! [re: mayaaa]  
Автор Mopфиyc (наблюдател)
Публикувано28.05.02 15:51



Xp ta moje i da e swar6il ... ama kato gledam show will go on

Welcome to the real world


Тема Re: Пропуснах нещо...нови [re: oneboy]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано28.05.02 21:05



дай де ....



Тема Re: Експериментът приключи, изпълнете обещанията!нови [re: lamer]  
Автор oneboy (познат)
Публикувано29.05.02 08:18



То само сисадминът малко да се беше объркал...целият експеримент е сбъркан, мен ако питаш... И като си помисля, че изобщо не съм си поставяла за цел да остана анонимна, напротив, във всеки мой постинг пишех нещо, което да им подскаже от кого и писан и накрая се оказва, че са ме мислили за студент от МЕИ, как да не се смея! Представям си що за "доказателства" ще извадят..., ако изобщо удържат на думата си, което много ме съмнява. :)





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.