Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 28.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Internavti ili Net Extremeнови [re: Mopфиyc]  
Автор oneboy (познат)
Публикувано21.05.02 10:40



Морфи, приятелю, на тези въпроси отговор няма да има поради простата причина, че ако господа организаторите отговорят, няма как да не признаят съществените си пропуски в този "съшит с бели конци" експеримент, в който вече лъснаха твърде много недостатъци и недомислици..., а колко още има..., но Марин не ще да каже публично, оплаква се само на приятелите си. И без искреното мнение на интернавтите обаче, които просто нямат избор и се налага да бъдат лоялни към онези..., ще си позволя да ги нарека ТИКВИ, едва ли остана някой, който да е на мнение, че въпросното експериментче има нещо общо с популяризацията на интернет.



Тема Re: Internavti ili Net Extremeнови [re: oneboy]  
Автор Mopфиyc (наблюдател)
Публикувано21.05.02 10:48



Ne zabrawqi 4e za wsqko ne6to si ima pri4ina! :)))
A kolkoto do towa kakwo e adjaba twa 4udo ... mi to e qsno dosta otdawna ...

Welcome to the real world


Тема Do Dobriнови [re: Дoбpи Бoжилoв]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 13:18



Zdravei Dobri,

otdavna ne sam ti pisal, vapreki che cheta redovno "komentarite". Tuk (kakvo savpadenie:) se nataknah sluchaino na absolutno sashtia vapros, koito az im biah zadal predi vreme (pokrai zaba na Ani). Post-at mi beshe vednaga iztrit i biah praten na m*****a si, vapreki che ne biah izpolzval nito obidi, nito cinizmi. Ochakvam i sega da stane taka.

Ne znam kolko struva zdraveto na edin chovek, no poznavam otlichno edin takav priatel, koito lekuva sam pulpit v USA (za da si spesti $300-500) i nakraia mu izleze nad $3000. I znam che risk za zdraveto IMA. Taka che za men beshe stranno dali edin mlad chovek, koito navliza v publichnoto prostranstvo (someway), shte si pozvoli da "stane za rezil" unijavaiki se tolkova javno i publichno edinstveno i samo za pari.

Napalno sam ubeden, che edin inteligenten i pronicatelen chovek kato teb veche e poluchil otgovorite, koito e tarsil. Ti znaesh po-dobre ot men koia e darjavata, v koiato (sega) jiveem. Pri men pone e za kratko.

Jelaia ti uspeh!

Ariel
Sofia, BG



Тема Re: Poiasnenie na vuprosaнови [re: Дoбpи Бoжилoв]  
Автор MУTPA ()
Публикувано25.05.02 18:03



А бе брато,

Кок можа главата, да ти роди такъв тъп въпрос??????

А кво пише в инструкциите на гражданска защита по въпроса? По-интересно ще е, кво ша правят, ако кенефа им се запуши или комшията от горния етаж направи наводнение?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.