Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 20.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Къде е страницатанови  
АвторMy-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 11:15



Днес е ден 60+, забравих вече кой. Забелязахте ли че вебситето още не е готово?
Ето това е истинския провал на господина и дамата (вече няма да псувам, щото ще ме баннат).
Преди 4 години в офиса дойде едно младо момче на 19 г. и предложи да ни направи сайт на фирмата. Не че ни трябваше, ама ни убеди. Шефа се нави, само защото младежа беше от провинцията и беше много закъсал с парите, бачкаше учеше и между другото с един П120/16рам правеше странички. Та пича се забави с една седмица и ние много бесняхме, ама за 25 дена всичко беше ОК. Сайта имаше търсачка, скрита зона за клиенти с опция за поръчки и фидбек, около 12 тематични раздела, разни анимацийки и т.н. Доста сериозна работа. Сам човек с евтина машина (дори за тогава вече беше застаряваща) - 25 дена. Компютъра си го пренесе в офиса за да може по-добре да комуникира с нас, та знам че бачкаше сам.
Е, питам аз нашите експериментатори кога ще завършат презентацият си, която да отвори света за вече скапалия се проект?
Кога в дневниците ще се напише нещо друго освен кво яли, пили, кога станли,кога си легнали, колко чата посетили?
А за организаторите думи нямам, то бива мазохизъм, бива.......поне на едно място да бяхте пуснли нещо като реклама!




Тема Re: Къде е страницатанови [re: My-xa-xa]  
Автор Psychoiho (lamer)
Публикувано26.04.02 11:52



kude sa tezi dnevnici??


karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: Къде е страницатанови [re: Psychoiho]  
Автормy-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 12:45



иди на дир.бг, новини и в раздела интернет ще видиш горе дясно линка



Тема Re: Къде е страницатанови [re: My-xa-xa]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 13:04



Ami ne mi e jasno kakvo te uchudva. Tova te njama da go napravjat po edna prosta prichina, ne che ne mogat ( veche pochti vseki moje da skalypi tam nesto), prosto njama kakvo da slojat tam. Osven da si povtorjat menuto, eksplodirata kafevarka i zdravoslovnite problemi na "gorkata" freelance ( ili kakto beshe) web designerka.
Sydyrjanieto e tova koeto kuca, stoto trjabva da napishesh njakakva cel, rezultati,matodika na tova chudo - "eksperimienta". Dokolkoto takiva njama, kakvo ti e chudno, che njama site.



Тема Re: Къде е страницата [re: Lamer]  
АвторMy-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 16:15



Чудно ми е, къде е акъла на организаторите. Щото много парадират с успехите, а няма най-елементарното нещо което се очаква (особенно като се има педвид, че са затворили двама дето уж разбитрат от дизайн) УЕБСТРАНИЦА!!!!!!!Представи си само резултата от цялатта парлама. ПО радио, ТВ се говори за тях и ебаси популяризацията на нета - явно некском и тн. си го правят за вътрешномаркетингови цели.



Тема Re: Къде е страницатанови [re: My-xa-xa]  
Автор Psychoiho (lamer)
Публикувано26.04.02 16:37



ma choveko, cialata iniciative ne e nasochena kum horata koito znaiat shto e Inet, a kum pulnite lameri deto abs nikva predstava niamat ot tia neshta
seki chovek koito ima begla predstava ot internet i programirane mu e iasno che 2te hamstercheta sa 2 parcaleni kukli za da ima koi da shava vuv sapunenata drama, nishto poveche.....daje marincho prekaleno intelegentni mnenia pishe poniakoga ta se chudia dali ne mu pomagat


karam zaika zashtoto moga!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.