Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 02.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Абе защо толкова плюете по альгонавтите?  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано17.04.02 20:39



Първо да уточня, альгонавт е руска дума, акроним между космонавт и алкоголик - с нищо обидно в нея (поне според народа който я е измислил). Даже напротив. Все си мисля че не би било зле някъде да ви оставят и малко питиета, може и да са го направили.

Та значи странна работа -
На някой му хрумнала идеята (умна, глупава - имал си някакви цели) - хванал се да я реализира
на друг му харесала, имал пари, платил
на трети му харесала, имал време и нерви, участвал
Какво ви пречат на вас?

Аз съм участвал в какви ли не безсмислени мероприятия, които даже са ми СТРУВАЛИ пари или други неща, и никой не ме е помислил за ненормален (като се почне от риболов и се стигне до неща които не бих искал властите да научат) - въпреки че не всеки би могъл да ги повтори или пък изобщо да се интересува от тях.

Преди 15-ина години двама пещерняци се нарекоха спелеонавти и преживяха около месец (убягват ми подробностите) в пещера без комуникация, без часовници, с известно количество храна и книги, и с един кабел за ток. Не че не го бяха нарекли научен експеримент, но повече са го направили (според мен) просто защото са искали (не им е било и платено).

Ново време, нови технологии - нови безсмислени експерименти. Нищо чудно и смислени да са. Ако има как да се организира аз да се затворя за 3 месеца, да не ми досаждат хиляди глупости, и на 14400 връзка съм навит - и ще свърша купища работа, повярвайте ми. Със сигурност ще изкарам и за наем, и за ток/тец/интернет/храна/вода - ако някой друг скита да оправя глупостите с които иначе аз си пилея времето (плащане на сметки, пазаруване и тн)

Пролетта е дяволски далече............


Тема Само да добавя.....нови [re: Яceн]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано17.04.02 20:40



И *-навтка не ми трябва.

Пролетта е дяволски далече............


Тема Re: Само да добавя.....нови [re: Яceн]  
АвторPesternjakj (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 21:36



Aaa, ti syvsem iskash da ti e lesno. Da ti dadat edna takvaz *-navtka, da ta vidim togava.



Тема Аааааа, това няма да ме уплаши.нови [re: Pesternjakj]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано17.04.02 22:27



Давай и *-навтката, не ми пречи.
само да не са повече.
една може.

Пролетта е дяволски далече............


Тема Re: Само да добавя.....нови [re: Яceн]  
Автор MissFix (достатъчна)
Публикувано19.04.02 02:52



Ясенеееее, как без И *-навтка бе човек?
Как без?
Без жена никвите му там важни неща не стават. Е, и интернет експеримент без жена не се наемат да направят.
Не постигнахме консенсус с тебе и тва е!

Я да си ползвам постинга да се почудя и аз кво толкова сума народ се наострил срещу Интернавтите? Кво не разбират? Кво недоволстват?

А! И още нещо: Не знам що толкова късно /в смисъл можеше и доста по-рано/, но поздравявам Ани и Марин. За смелостта.
Тва, че тука някой си
за нещо си
някак си /кой колкото може, разбира се/
недоволства - Много важно.
Да е учавствал, да са го избрали, да е влезнал и да се е справил по-добре.

Успех до края.
вие си знаете ;-)



Тема И какво като без?нови [re: MissFix]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано19.04.02 12:44



Това твоето беше, ще извиняваш, ама сексистка забележка.
Не се заблуждавай, аз харесвам жените като такива. Повечето, искам да кажа. Почти всички.

Ще ти кажа обаче, че на мен и мъж не ми трябва.
Вероятно това отразява моментно настроение, но от всичко в мероприятието най бих оценил спокойствието.......

Пролетта е дяволски далече............


Тема Re: Само да добавя.....нови [re: MissFix]  
Авторmr. Vain (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 12:52



A kak ti se struva izkazvaneto na ILF (vij arhiva). Tova e edna ot prichinite za "nedovolstvoto". Zashto vsqka kritika (ne stava vypros za psyvnite) se vyzpriema kato nedovostvo, zavist i pr. Tolkova li e trudno da se prieme, che e normalno edno neshto da byde kritikuvano taka kakto e i hvaleno?!



Тема Re: Само да добавя.....нови [re: MissFix]  
АвторPetrov (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 13:20



Bati smelostta! Da izkonsumirash edin hladilnik. Ili smelost e da te zaprat s internavtkata i da njama kyde da bjagash?



Тема така де..нови [re: Яceн]  
Автор MissFix (достатъчна)
Публикувано20.04.02 00:02



Няма сексизъм, бе Ясе. Разбира се, че без жена можеш...без И *-навтка - тоже. Ама Със ще ти е по-добре. Айде да си говорим чесно. Що да си нямат някой разнополов там Навтите? Що да си нямаш и ти?

И за да не пиша няколко пъти:

mr. Vain /ти Онзи mr. Vain ли си? или не си Онзи?/, в спора се ражда истината - спор няма, съдържателните критики са много по ценни от ненужните ласкателства, конструктивните предложения, смислената дискусия и те - спор няма. Не против тях съм. Против това съм -


и против това -

защото в "не ми се прави бе кенеф" няма нищо съдържателно, конструктивно или смислено. То и критика няма. Не мислиш ли?

Драги ми Петров, очевидно и ти си един от Онези, чието възприемане на Дискутираното събитие /разбирай експеримента с Интернавтите/ е крайно тясно и еднозначно. Нежеланието или невъзможността ти да погледнеш наистина многостранно на експеримента категорично обезсмисля иначе наличния у мене ентусиазъм да ти обясня за каква всъщност Смелост иде реч.
И защо всички говорите за хладилника им?
Какво толкова проблемно има в това, че са запасили хората с храна? Или може би не трябваше? Ах, какво разточителство...
Шегуваш се нали.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.