Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
*Кратък преглед

Тема Не разбирам защо злобеете...нови  
АвторSeymour (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 09:29



Прочетох доста от мненията тук и наистина не разбирам...защо е това отрицателно мислене, аз не ги познавам, но са ми симпатични, а момичето е сладуранка :) мдаа, предполагам че ви доставя удоволствие да оплюете някого, това си е национална черта...някой няма ли да каже нещо положително, ей така за разнообразие...така ми се иска иска всички да са поне малко по добри...мечтая си, мечтите са хубаво нещо.
Предполагам че и мен ще оплюете сега...давайте, не ми пука.



Тема Re: Не разбирам защо злобеете...нови [re: Seymour]  
Автор-=- (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 11:19



Ами всички злобеят защото това е мечтата на всеки "нашенец" - компютър, мацка, пълен до скъсване фризер и радиото да свири
Просто се ядосват (макар че никой дори и с бой няма да си признае), че не са на тяхното място
Това е то български (шопски) интелект - на Вуте требе да му е зле



Тема Re: не злобеем, просто сте ни смешнинови [re: -=-]  
Авторkлoшap (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 14:27



Мислех да не ти оказвам честа да ти отговарям, но нима мислиш, че това което правят е най-добрия начин за популяризиране на интернет?!
Пак казвам 90% от хората едва се изхранват па камо ли да мислят за компютър и интернет. Това не е популяризация а лоша реклама на мрежата!
По полезни щяхте да бъдите ако бяхте основали някаква фондация за целта и бяхте изготвили някакви 10-15 годишни/за по малко време и децата няма да ви повярват/ планова за подобно промоция и разпространение на високите технологии, по ефективно щеше да бъде. А и по насериозно щеше да бъде взето.Ако бяхте постъпили така стотици щяха да ви последват и да ви окажат помощ, защото ние не сме балами и веднага разбираме кое си струва.
Но нееееееее вие искате бърза реклама и слава и то тук и сега. Еба си и славата. Направо сте за комично шоу.
Нима очаквате бай Йордан да си продаде магарето и да си вземе лаптоп на байра и да си сърфира сред овцете.А?
Личи си, че хората старирарли тази смешна инициатива, не са наясно въобще с положението на хората.Мислят си че София е България. Е да ама НЕ Е.
Не ми пука какво правят, защото за мен то си е самореклама на някого и търсене на известност по най-евтиния начин. Да наистина по най-евтиния възможен.



Тема Re: не злобеем, просто сте ни смешни [re: kлoшap]  
Автор-=- (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 21:28



еми могат правят си евтина реклама
нали знаеш, че не е луд тоя дето яде зелника....



Тема Все си мисля, че хората които едвам се изхранват..нови [re: kлoшap]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано17.04.02 21:10



не са целевата група на която и да било реклама, освен на бюрото по труда. Така че ако мероприятието е рекламно - всичко ок. Отделна тема, че хората на които не им е до Интернет, всъщност в голямата им част не им е до нищо, и никой не им е крив за това.

Дали някой е търсил евтина реклама и известност - ти ако можеш, направи по-скъпи и ги продавай. Твоя си работа.

Дали София е България - не е, но и никой не е казал че се отнася до цялата България (аз поне не съм разбрал). Даже и до София не се отнася. Нито до бай Йордан с магарето - има и него кой да баламосва медийно.

Пролетта е дяволски далече............


Тема Eto zashto !!!!нови [re: Seymour]  
АвторBest (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 13:31



Znaesh li zashto - zashtoto tuk vseki opit za vodene na smislen razgovor se provalia. Zashtoto ni proglushiha ushite za tozi eksperiment, i na kraia mu pak shte byde otcheten nebivalia uspeh.I pak shte trybiat po vestnicite.Tova ne ti li napomnia na vremeto predi 10-ti, kogato postoianno se otchitaha nebivalite postijenia na komunizma. Shtom ne iskat da im se obryshta vnimanie- da si go biaha napravili tihomylkom. A gospodinchoto sega shte se syrdi che mu zadavame nai-elementarni vyprosi. I prav e da ne moje da ni otgovori, sled kato i toi ne znae zashto e tam. Za gospojicata da ne govorim. No triabva da se nameri chovek, koito da prati postingite ot celia tozi forum do vestnicite, za da lysne glupostta na eksperimenta , nekompetentnostta na uchastnicite i ploskite celi na organizatorite.
I sega lichno kym nego - brat mi, kato si se hvanal na horoto, she triabva da go igraesh.



Тема ...сами си го търсят...нови [re: Best]  
АвторMopkoв (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 20:54



лично аз съм задал въпроси тук без да ес заяждам и без да получа отговор, опитах всякакив начини да се свържа, чрез форума, (държа да е с постинг за да четат всички, нали трябва да се знае какво се прави), обаче никой не отговаря, чета дневниците и ми е интересно, питам и мълчат, ами и ти да се опитваш да комуникираш със стена, да си убеден че трабва да ти отговори, а тя да мълчи, накрая ще я зариташ, не е ли так?!
А с мнението че нет, храна и жена на едно място е мечта за всеки въобще не съм съгласен, егаси гадното е да те затворят с човек който дори на снимка не си виждал за 100 дни и замръзени храни, какво като РС-то е яко и нета фърчи. Да си съвпаднеш с човек по този начин е едно на милярди, така че за да си обясниш злобеенето си прочети началото на постинга ми




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.