Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 21.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ламер, имаш ли шеф?нови [re: Lamer]  
Автор Pocu (Zoot)
Публикувано10.04.02 14:25



И той ли така мрънка, както ти? Защото, ако някой ден ти станеш шеф на 5-10 човека, мога само да ги съжалявам, пък макар и хипотетично. Не знам откъде-накъде си решил, че работата на интернавтите е да правят сайт. Може би имаш вътрешен човек...
Но интернавтът определено е прав - пука ти много повече, отколкото искаш да покажеш. А това вече е нещо.

Като не ви кефи експериментът, единственият начин е да "убиете" клуба с мълчание. А сега какво? След х дни експериментът ще изтече и накрая организаторите ще заявят : Имаше небивал интерес... И обикновените люде на това ще повярват. А за доказателство, ще им покажат картинки от темите тук (естествено, по-благоразположените).



Тема Re: Ламер, имаш ли шеф?нови [re: Pocu]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 14:49



Draga, az sym shef na dosta poveche ot 10 choveka i rabotata vyrvi.
Otnosno site-to, ami vzemi im pregledaj dnevnicite da vidish kakvo deklarirat prez den - kak silno sa naprednali s razrabotkata na sajta. Javno tova pravjat, stoto kato gi pita tolkova narod kakvo pravjat, te si zatrjavat.
Ami da puka mi, kogato njakoi deklarira takiva celi, proglushi ushite na vsichki kolko doprinasja za tazi dyrjava i za i-neta v chasnost, ne e zle da kaje kak go pravi.
Mnogo dobre znam kakvo ste deklarirat na kraja - edno vreme BKP taka se otchitashe na kongresite si, te organizatorite gi znajat tija vremena i dobre sa se pouchili. No ako si mylchim za ochevidnata prostotija, tja njama da stane po-malka, naprotiv razrastva se. Taka che e po-dobre da ima njakoi, koito da ne im pee detirambi i da misli.
Stoto kogato vsichki misljat ednako, znachi nikoi ne misli.



Тема Re: Хей - Хоунови [re: lnternavt2OO2]  
Авторcholera (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 00:14



тъпо-тъпо



Тема Re: Хей - Хоунови [re: lnternavt2OO2]  
Автор Бaт Гoйko Mитич (непознат)
Публикувано13.04.02 14:32



Има ли смисъл в цялата тая работа?!?!



Тема Re: Хей - Хоунови [re: lnternavt2OO2]  
Автор __SpOO__ (me0w)
Публикувано15.04.02 07:31



Moga li da popitam zashto Ani ne pishe izobshto tuk wyw foruma,weroqtno si ima prichina... i ako ima moje li da q spodelite s nas?

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Хей - Хоунови [re: __SpOO__]  
АвторLulu (Нерегистриран)
Публикувано15.04.02 17:13



Da naistina tova e edin interesen vypros. Zashto samo Marin otgovarq vse edno samo toi u4astva v eksperimenta? Tolkova li e razo4arovana Ani ot horata tuka 4e 4ak ne smqta da zaslujavat i edin red ot neq? Ili ima nqkakva dryga pri4ina?



Тема Re: Хей - Хоунови [re: __SpOO__]  
Авторheh (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 19:02



Mnogo mnogo e zaeta - "CHISTI", GOTVI, PRAVI SAIT S FLASH, "PISHE FLASH IGRI", PERE, PROSTIRA, GLADI, CHATI, "PISHE SI DNEVNIKA", GOVORI PO TELEFONA I "DYRJI V RYCETE SI NAJ-MOSHTNOTO ORYJIE NA SVETA - INTERNET". vij prednite temi .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.