Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 18.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема жега казах...нови  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано20.03.02 11:55



понеже тоя ми постинг е много навътре из диспутите, мисля че би било чудесно собственоръчно да му ре-дам гласност, че да не би някой да мине между капките...

ся за кака ани:

ти за кого работиш бе? има ли хора дето дават работа на такива като теб... ма не всъщност има щото с колежката ми сте доста сходни като умения, визия и прочее...

нещо бях отебал аз напоследък да се занимавам с хора като вас ама сега пак се виждам със свободно време и се чудя що ли не подхвана пак старата песен за радост на всички...

между другото - те това ти бяха 15-те минути слава (чувала ли си за това бтв?) на теб - и да се насереш от тук нататък можеш да станеш само за смях... чудех се що за хора сте за да се набутате там като дебили и да се правите на интересни... естествено по света не сте само вие такива ама те и ония притежават същите качества като вас...

кратък психо профил - предполагам вие сте хора от малки градчета, родителите ви са средностатистически работници успели да ви купят по един ММХ за да си начешете крастата. от което пича започва да се занимава с паскал или кой знае какъв там език, после минава на пърл или асп сигурно, ти подхващаш фотошопа, установяваш, че си пълна нула, но понеже си много нахъсана да успееш всячески се опитваш да пробиеш. зарибяваш по някакъв мистериозен начин градския хамбар, правиш му сайта, после още няколко такива подобно психо неща. в един момент и двамата може би решавате, че ще учите в МЕИ информационни технологии или квато там специалност докопате. премествате се в големия град. ма живота в студентски град си ебал мамата. чувате от не знам къде за тоя идиотски проект и решавате да се запишете. незнайно как се озовавате вътре. по телевизията на пича му се присра като те видя за първи път - не го очакваше, но това е - рискове на борбата за съществуване. от цялата работа си мислите, че ще изкарате някой друг лев, ще станете известни и някой ще се заинтересува от уменията ви. освен това ще можете да се потупате гордо и да кажете 'дейба аз съм интернавт' от което другарчетата и родителите от прованса ще ударят капи в земята, ще се запият и ще изядат едно агне по случая. междувременно до такава степен оглупявате (еби му майката аз още не мога да си представя... ама това е една друга тема) че решавате по цял ден да избивате комплекси в клубовете. много съжалявам - ама това не е нищо друго. това си е едно простичко избиване на комплекси. не сте велики, бе другарчета... просто не съзнавате, че ставате за смях... там поне можете на спокойствие да обсъждате - тия ни завиждат, затова така говорят... не бе... не ви завиждаме... вземи мен например - живота ми е уреден - нямам нужда от идиотска слава - аз моята съм си я постигнал по друг начин, нямам нужда да се забия за 3 месеца с някой, с когото нямам и 1% общо в някакъв животински изолатор, нямам нужда да се правя на шут и да не го осъзнавам, нямам нужда когато съм тотално засран да се опитвам да остроумнича ехидно... може би си мислите, че така ще се докажете професионално? ;-) недей... ани... скъпа... от 8 години съм в бранша... от такива като теб ме избива на садизъм - неприкрит при това... ще направя всичко възможно за да ви навра всичките в кучи гъз...

между другото, как се чувствате, бе животни в клетка? ние тук добре си изкарваме да ви гледкаме...

грубо от моя страна, нали? грубо е дейба... живота е несправедлив...

аре ся модератор ани - трий мойто момиче...

| pro_01
|



Тема Re: жега казах... [re: pro_O1]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано20.03.02 12:05



aide i az sega da se podpisha s dvete levi rutze tuka...

Bai Pro_O1 - za 15 minuti slava si prav... Ne sum fen na tozi Andy Warhol i ne go poznawam (toj malko murtuv posledno wreme) - no pone tva ostana ot nego...

i edinstwenite kompleksi koito Marin i Ani moga da izbijat sa tvoite, neprjako - kosveno - naj-malko sus tova che pone te nakaraha da napishesh tova slovoizlijanie...

Uspeh w zhivota..

BTW: I az trugnah s Pascal i koj znae kakuv ezik tam, i razni drugi raboti, i prez studenski grad minah - i losho njama...

Um tzaruwa, Um robuwa, Um belia delfin


Тема Re: жега казах...нови [re: pro_O1]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано20.03.02 12:18



btw - jaka stranitza na



za zhalost - pak sus flash...

FLASH naistina e dobre - no kakvo za horata s uvreden sluh, zrenie, drugi widowe invalidi....

FLASH e obshto wzeto da postroish magistrala na kojato pishe - samo za sportni koli....

Nito mozhe da go hyperlinknesh kato horata nito nishto....

Inache izglezhda jako...

Da ne govorim che formata na HTML sled 30-40 godini sigurno shte se namira oshte njakoi da go chete - a za flasha ne e sigurno :(

Um tzaruwa, Um robuwa, Um belia delfin

Тема Re: жега казах...нови [re: malkia]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано20.03.02 12:24



- tova e gore-dolu predstawata mi za dobur sait... (bez sudurzhanieto mu) - no go namiram dosta dobre napraven i sus stil...

pone na mene kato user mi haresa

1. Moga da si otvarjam linkovete w otdelen prozoretz (koeto pri FLASH - nema kak lesno da stane).
2. Moga da cut+pastwam
3. Moga da go hyperlinka
4. Moga da go paketiram i pratja po poshtata i da ne zaema mjasto
5. Naj-verojatno ako choek ima XP i ima dobur reader shte mozhe i da si go chete...

I mnogo drugi raboti

samo mojata ocenka kato user....


Um tzaruwa, Um robuwa, Um belia delfin

Тема Re: жега казах...нови [re: pro_O1]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 13:09



Дневниците на интернавтите: 18.03.2002, ден 29-ти, остават 73 дни

19 Март 2002, Вторник, 18:24
Ани:

18.03.2002. Тази нощ успях да се наспя и това ми се отрази доста добре. Дойдоха ми чудесни идеи за нашия сайт. Смятаме поради големия интерес да се опитаме да го завършим до края на седмицата, но не знам дали ще стане. Той ще включва всякаква информация за нас и експеримента, както и много забавни неща.
И като казах забавни неща, днес се сетих за една страхотна програма, която представлява симулация на лего. Направена е много добре и затова предложих сайта, откъдето може да се изтегли, за “сайт на деня”, който всеки ден се публикува на www.netbg.net .

Оказа се, че с Марин имаме общи интереси и при игрите и решихме евентуално да направим една игра на интернавтите. Едно от моите хобита е да правя игри и ще се заемем със задачата да сътворим някоя забавна и да си я посветим на самите нас.

Започваме и едно ново много приятно за мен начинание. Свързано е с мое любимо радио - БГ радио. Всеки ден ще избираме един виц от тези, които ще предложат неговите слушатели, а изпратилият вица ще получава награда. Така ще се забавляваме и ние, и многобройните му слушатели.

Марин:

18.03.2002. Днес денят мина страшно леко и неусетно. В първата половина работих върху сайта Интернавти, т.е. събирах материалите на едно място. Самият сайт два пъти претърпяваше промени и множество коркции. В последствие много неща отпаднаха, защото се оказа, че е безсмислено да има от всичко по малко. Бяхме сложили FLASH, DHTML дори и Java. Последното решение е чист HTML, малко стилове и малко Flash. Помислихме и решихме, че в случая е по-важно съдържанието и добрия стил, отколкото демонстрация на всички възможни техники. За съжаление не знам кога ще бъде готов, но с Ани сме решили редовно да качваме видеоклипчета и снимки от живота ни в апартамента. Надявам се да е интересен.

Следобедът направо се изплъзна. Работих върху превод No6. Не съм обядвал, не съм и вечерял, дори не си спомням да съм ставал от стола. Успях само да се завъртя за малко във форума. Мисля, че отрицателните настроения там отминават и вече може да се говори по-спокойно.

Остават още 70 дни. До сега като че ли работих само за собствена сметка. От сега нататък ще се опитам да съсредоточа вниманието си върху експеримента, за да оправдаем малко очакванията, защото времето лети.

Пишете на интернавтите: internavtka@dir.bg и internavt@dir.bg
Разговаряйте с тях в чата на Дир.бг



Тема Къде пък ги четете тия дневницинови [re: !!!]  
Автор Pocu (Zoot)
Публикувано20.03.02 15:15



и не мислите ли, че е твърде лично нещо подобен дневник?



Тема Много важнонови [re: pro_O1]  
Автор Pocu (Zoot)
Публикувано20.03.02 15:20



Ти да не си някой, който е кандитатствал за този проект и са го отхвърлили?

И какво толкова те тревожи? Да не би да е трябвало са участват някакви сисадмини, които по цял ден и по цяла нощ киснат в Нета? Защото тези админи са професионалисти и няма да бъде достатъчно честен този експеримент.
Ти лично какви хора би подбрал, че си така настроен срещу интернавтите? Може би някакви по-умни критерии? И какви ли биха били те?



Тема Re: жега казах...нови [re: malkia]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано20.03.02 16:02



mi da... flash... samo che kakto ne wednyv sym zaqwqwal - flasha ne e za wseki... towa ne e kato da widish che gosho qde zaharno petle i da ne ostanesh po nazad da idesh da si zemesh i ti (ne wiziram teb estestweno)... flasha si se polzwa po prednaznachie kogato smetnesh che ideqta ti ima nuvda ot teb... ne sym syglasen s twyrdenieto ti - flash za nula wreme stana standart. wse edno da kavesh che bitmap grafikata shte q ima sled 30 godini a wektornata - ne ;-) i toq spor sme go minawali mnogo pyti - na koder flash ne mu trqbwa... za smetka na towa az go namiram krajno priwlekatelen za razlichni sluchai - interaktiwnost, kompaktnost i prochee sa neshta koito ne movesh da izhwyrlish s leka ryka... w krajna smetka wsichko si e wypros na wkus... no edwa li na nqkoj ot ostinski kadyrnite flash guruta mu puka za mnenieto na redowiq user... oshte poweche za bylgarskiq ili zimbabwijskiq ili kambodvanskiq takyw ;-)

| pro_01
|



Тема Re: Много важнонови [re: Pocu]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано20.03.02 16:07



zashto si mislish che sled kato ne sym dowolen ot neshto trqbwa da mi puka za nego i da imam alternatiwno reshenie?

| pro_01
|



Тема Re: Къде пък ги четете тия дневницинови [re: Pocu]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано20.03.02 17:03



Ideqta na tezi dnewnici e da sa ob6testweni
Idi na news.dir.bg i dolu w poleto search napi6i Интернавти

Welcome to the real world



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.