Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 19.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За Анинови  
Автор Debora (без титла)
Публикувано16.03.02 18:23



13.03.2002. Не можах да спя през нощта добре, дори не знам на какво се дължеше, затова седнах пред компютъра към 6.30 часа да разгледам новините, пощата си и форума. Точно тогава открих , че е направена грешка в дневниците ми, а по– неприятен беше факта, че веднага се появиха и теми във форума ни за това как ги пиша и се посочваше точно тази грешка. Стана ми обидно, че хората там пишат без да са информирани и бе да се ЗАМИСЛЯТ. Свързах се с дир.бг и грешката беше поправена, но коментарите остават. Това може би е и причината, поради която се загуби и веселото ми настроение.


За сетен път се убеждавам, че освен глупава си и доста тъпа!
То вне мога да намеря думи за простотията ти.
Затвори си устата, че излагаш останалите жени. Като не си компетентна си замълчи, от теста със зъболекарите предполагам, че имаш предни зъби.
Да видим сега как ще опишеш в дневничето си случката със "Игрите които ти си правила".
Или какво искаш да ви подберат вестниците за издънките които правите ли?
Колкото и да триете критиките по свой адрес не можете да скриете постоянните си издънки.
То бива наглост, ама твоята я няма.

Какво трябваше да се замислям?
Просто ми е интересно колко простотии и гафове ще направите.
А пък те край нямат. Един след друг ги правите.
Защо не прекратят това глупаво седене в апартамент се чудя.

И още един въпрос. Ако ти закъснее цикъла и направиш консултация със специалист от "Торакс" - отново на преумора и стрес ли ще го отдадеш.
Има ли и тестове за бременност в аптечката?



(Ще си го копирам понеже обичате да триете - не съм заета, та мога да го пействам когато и да е)



Тема Re: За Deboraнови [re: Debora]  
Авторboris (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 19:56



Ti si otvratitelna i nai-veroqtno otrovno ,gnusno zelena na cvqt!Deformirana ot bezcelno visene v mrejata kuchka.Otidi na psihiatur!Poveche nqma da ti hranq zlobata



Тема Re: За Анинови [re: Debora]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано16.03.02 22:20



Debora, chuval sum muzh da obizhda drug muzh po naj-dolnia nachin... Na podoben muzh obiknowenno mu se wika kuchka ili putka s izwinenie kum censurata i nezhnija pol tuka....

Izwinjawaj Debora, ne znam mnogo pri vas zhenite kato pochnete da se pljuete... Ama prosto i ne moga da se setja duma za tebe...

Spri da laesh....

Um tzaruwa, Um robuwa, Um belia delfin


Тема Reнови [re: malkia]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано17.03.02 00:56



Да съм те питала теб нещо?
Или се изявяваш като адвокат?


Или си регистрираният прякор на boris ?

Редактирано от Debora на 17.03.02 00:59.



Тема Re: За Deboraнови [re: boris]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано17.03.02 01:02



А дано!



Тема Re: Reнови [re: Debora]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано17.03.02 02:55



kakuv boris te goni?

ti nikoj ne si pitala nishto - ti prosto si shljapash naljavo nadjasno dumite...

da si imame izwinenieto...

aide sus zdrave

Um tzaruwa, Um robuwa, Um belia delfin


Тема Re: Reнови [re: malkia]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано17.03.02 03:08



Я погледни мъничко по-нагоре, там където е началото на темата. Прочети внимателно и ще видиш едни изречения с въпросителни. Прочети ги и ще видиш, че са въпроси.
Извинявай, но до този момент да съм репликирала казано от теб?
Хайде ако обичаш прави и ти същото.
Или и ти си от групата на заслепените от мощните машини?
Това, че си им фен си е лично твое решение На мен отдавна не могат да ми казват какво трябва да виждам!

Защо висиш на тоя компютър а не излезеш навън - събота вечер е.



Тема Re: Reнови [re: Debora]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано17.03.02 04:52



heh - zashto ti wisish sushto?

i si 3 chasa po-naprede ot mene!

ili ne si w NY?

pri mene e oshte 7:00 wecherta - chak kum 10:00 - Daily Pint-a ni e na 50metra :)

Um tzaruwa, Um robuwa, Um belia delfin


Тема Re: Reнови [re: malkia]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано17.03.02 06:32



Като спи бебето нямам друга работа.




Тема Re: За Deboraнови [re: Debora]  
Авторboris (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 08:04



Na vuzrastta na Ani nqkoi kato teb hodqt da im leqt kurshumi i se zanimavat s drugi podobni prostotii,ama iskash li da ti kaja za kакvо decata ti ne spqt - nai-veroqtno ot nikotinova zavisimost,zashtoto egoistichna i prosta kuchka kato teb 100%e pushila kato bremenna!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.