Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 26.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Vasheto otnoshenie (na internaftite) zaнови [re: lLF]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано19.03.02 10:30



tova e drugoto koeto mozhe da probvam - no njamame zakupeni nikakvi IDE-ta ili dobri kompilatori za JAVA (az rabotja w USA firma - i malko taka) ....

Problema obache e che az naistina i JAVA ne znam, misleh si da pochna C# da ucha sled wreme...

Oshte drugo e che shte trjabwa malko dopulnitelno wreme dokato portna nashite biblioteki za chetene, kompresirane i kodirane na wave-failovete da trugnat pod java - dokolkoto znam - samo nekakvo DLL trjabwa da exportna - no ne sum w chas mnogo....

inache oshte shte produlzha da tursja naj-podhodjasthtia za men GUI - puk i ne e zle da znam pone otgore otdolu kakvo pravjat razlichnite drugi...

Wsushnost problema pri povecheto GUI-ove e wuw detailite...

Naprimer - edni ne se spravjat dobre s constraintite - edin wid kato maximisirash window-a da zapazi po surazmeren nachin kontrolite... Drugi puk imat problemi s mapwaneto na klawishi... Treti puk ne mozhe tolkova lesno da se pishe nov kontrol... I taka.. Oshte njakoi drugi imat problemi sus koda izcjalo - ili skriti bugove...

Polzwah wxWindows dulgo vreme - no tochno njakoi ot detailite me ubiha - i bjah priniuden zaedno s oshte edin programist da si portna koda do MFC - kolegata go portna dosta burzo - zashtoto MFC edva li ne mu beshe materen ezik :) - i az sled tova lesno dobavih neshta.... No taka ni sprja eventualno poddruzhkata pod Mac.

Wsushnost w MFC tova koeto naj-mnogo me drazni (i sigurno mi e dosta slaba cherta) e che MSVC generira strahsno mnogo neshta i slaga naljavo-nadjasno - ako iskash me narechi staro pokolenie - no az ne sum swiknal taka - prekaleno RAID e za mene :) :).... No lichno tova az si go smjatam kato moi nedostatuk - ne bi trjabwalo da me izmuchwa takova neshto...

mezhdudrugote widjah i WTL/ATL - obache tam rabotata naistina zapochwa da stava mnogo mnogo mnogo seriozna...

w krajna smetka - na mene mi trjabwa ListBox, TreeView - koeto da moga da go modificiram silno - TreeView sus MultiColumns + images wutre i wuzmozhnost da si puham kustom kontroli... i tova obshto wzeto... I ne mi se zanimawa da ucha kod - zashtoto imam dostatuchno drugi raboti da pisha...

S Blagodarnosti,
malkia


Um tzaruwa, Um robuwa, Um belia delfin


Тема Re: Vasheto otnoshenie (na internaftite) zaнови [re: malkia]  
Автор lLF ()
Публикувано19.03.02 10:44



ATL и аз го гледах, много гадно нещо, ей.

Така веднага не мога да ти измисля някакво решение, но мога да ти предложа да разгледаш двата сайта за отворен код, www.freshmeat.net и www.sourceforge.net, там евентуално би могъл да намериш нещо от което да измъкнеш готов код. Надявам се ако вече не си опитал, да намериш някакви идеи там.

Поздрави

ILF
ГлавСисАдмин на Мреж@та,Интернавтите,Администратор на www.linux-bg.org и free.top.bg/linuxcd


Тема Re: Vasheto otnoshenie (na internaftite) zaнови [re: lLF]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано19.03.02 10:53



Dobre da ne se otpleswame - che stana prekaleno off-topic tuka :) - ima si "Programisti" forum za tazi tzel (wsushnost ima li neshto po-dobro ot "Programisti" imenno za GUI interfeisi ili podobni (wsushnost dosta tupo go formilirah ama ne se seshtam po-dobro) ? )

www.freshMeat.net nikoga ne sum mu obrushtal wnimanie - wreme mi e mai - inache sourceForge-a go preravjam sedmichno

Um tzaruwa, Um robuwa, Um belia delfin


Тема Re: Vasheto otnoshenie (na internaftite) zaнови [re: malkia]  
Автор lLF ()
Публикувано19.03.02 11:44



вярно е, че избягахме малко от темата.
ако искаш напиши ми един email или пък ми пусни един msg по icq, има ги и двете в профила ми
Поздрави

ILF
ГлавСисАдмин на Мреж@та,Интернавтите,Администратор на www.linux-bg.org и free.top.bg/linuxcd


Тема Малко любопитство...нови [re: lnternavt2OO2]  
Автор Pocu (Zoot)
Публикувано20.03.02 11:48



Какво ще стане с експеримента, наречен "Интернавти 2002", ако Windows-ите ви забият и загубите връзка с Интернет? Заради Майкрософт да се провали опит за влизане в Книгата на рекордите?



Тема Re: Малко любопитство...нови [re: Pocu]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано20.03.02 12:12



zaebi... zatova ne se bjah seshtal :)

shhh.... tiho... da ne im e uroki!

sigurno imat rezerwen linux negde !

Um tzaruwa, Um robuwa, Um belia delfin


Тема Re: Малко любопитство...нови [re: Pocu]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано20.03.02 13:22



Mnogo prosto - Reset na sisitemite
A ako se okaje 4e sa se srinali ... 6te ima nekolko 4asa igra4ka da gi preinstalirat ...
Samo dano organizatorite ne sa zabrawili da im dadat instalacionnite CD ta

Welcome to the real world


Тема Re: Малко любопитство...нови [re: Pocu]  
Автор Плaмeн (мързелив едиот)
Публикувано20.03.02 17:26



не бой се това да не е линукс да не може да се възстанови сам след забиване .
не мислиш ли че не е нужно навсякъде да показваш омразата си към windows?

Пламен


Тема Не става въпрос за омразанови [re: Плaмeн]  
Автор Pocu (Zoot)
Публикувано21.03.02 11:27



просто се чудя върху една такава хипотетична ситуация. Възможно ли е? И ако е възможно, какви са рисковете? Как се отстраняват и ей такива разни неща. В крайна сметка, резултатите от този експеримент са до голяма степен зависими от стабилността на софтуера и възможността да му се довериш.



Тема Re: Не става въпрос за омразанови [re: Pocu]  
Автор Плaмeн (мързелив едиот)
Публикувано21.03.02 17:19



ами според мен точно за това са избрали windows,
защото на linux като работна станция не можеш да се довериш,
приложенията се скапват, диска се омазва, абе изобщо трагедия

Пламен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.