Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 24.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: За Deboraнови [re: boris]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано17.03.02 11:21



Отново не позна. Не съм пушач!
Разбирам, че си далеч от родителска възраст, и това ми дава надежда, че до тогава може и да разбереш кое е черно и кое бяло. Както и да престанеш да се кланяш на измислени идоли (в случаят правиш точно това, или другият вариант е че хвърляш злоба за спорт само).
Ако ти интересува нещо свързано с деца, мога да ти дам да прочетеш?

Предполагам, че няма да се повтори да намесваш децата ми?
Ако аз ти го простя, има някой който не би го направил.
И още нещо - спри да пишеш реплики отправени към мен. Нито съм на заплата, нито съм публична личност, че да ми подкопаваш рейтинга.
Вземи и седни да си преосмислиш поведението, което не ти прави чест. Това е клуб в който всеки е свободен да даде мнение, както и да се и спори. Обидите, ругатните и просташките думи нямат място в разговорите, когато те се провеждат от интелигентни хора. С това правиш лоша услуга и на двамата които си мислиш, че защитаваш. Всеки здравомислещ човек може да прецени след като такива като теб са във фен групата какво остава за идолите.
Не мисля, че имам какво да изяснявам с теб, така че прекратявам всякакъв диалог.
Отделих ти премного от времето си.

И изобщо не прави сравнение между мен и Ани. Отново ще е в моя полза, защото на нейната възраст аз РАБОТЕХ за да издържам майка си и учещата ми сестра. Защото моето поколение е научено, че трябва да се работи.

Редактирано от Debora на 17.03.02 11:47.



Тема Re: За Debora -lujkinqtaнови [re: Debora]  
Авторboris (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 13:39







Тема Re: За Анинови [re: Debora]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано17.03.02 15:22



Kakwa e celtana gradiraneto na opredeleniq koito obiknowenno se razglejdat kato sinonimi: - "... glupawa ... tupa ... prosta ... " ???
Towa nqkakaw trik ot PR li e ???

Welcome to the real world


Тема Re: За Dobrinka,Petranka ili Ivankaнови [re: Debora]  
Авторboris (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 08:10



Izbrano ot Dobrinka:

Затвори си устата, че излагаш останалите жени. Като не си компетентна си замълчи, от теста със зъболекарите предполагам, че имаш предни зъби.
Със срам си признавам, че по време на първата бременност пушех. Успокоявах се от думите на доктора, че някоко цигари можело, за да не съм прекалено нервна.
Ами какво да ми каже човека, като постоянно мрънках, че не мога да ги откажа - и да ми беше забранил пак щях да ги пуша както аз така и други като мене.
Признавам си - била съм БЕЗОТГОВОРНА - тровела съм си бебето по време на бременността.
Не кърмих и поради тази причина, за да мога да си ги припалвам със чиста съвест. А това, че не се е пушело в апартамента след раждането - ефекта е нулев.
Досатъчно съм го натровила преди това. Благодаря на Бога, че всичко с детето беше наред и дано продължава да е така, след като аз като майка не го предпазих, сега Господ да ми го пази.
Ирония нали?
Ние не мислим, а друг да ни мисли.
Не са важни годините на които си за да поумнееш, важно е и ОБЩЕСТВОТО около тебе.
Защо в Щатите още не съм срещнала бременна да пуши, а тука бременните не са рядкост като щъркелите у нас. Макар, че тук на никой не му пука какво правиш и с какво се занимаваш.
Цигарите ги отказах, дадох си сметка че съм човек който не обича да е зависим от хора и обстоятелства.
Но това не ми помага сега да се чувствам добре знаейки, че съм ТРОВЕЛА съвсем съзнателно първото си дете.
Всеки сам да си избира.

Редактирано от Debora на 27.11.01 02:08



Тема Re: радостна съм че си открила себе си в първиятнови [re: boris]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано19.03.02 08:43



Първият ред от цитираното е именно за теб!
Интересно как една жена се чувства с мъжки прякор.
С безполови не споря.



Тема Re: За Анинови [re: Mopфиyc]  
Автор CCD (shadow)
Публикувано19.03.02 10:06



Не е трик от PR-а и за това има най-малко две причини, първо за да си PR, трябва да притежаваш някой качества, които очевидно "дамата" употребила въпросния речник не притежава. Втората причина е още по-елементарна, речника на PR-а не съдържа такива определения, докато този на махленската клюкарка/скандалджиика, е съставен предимно от такива епитети.

Следователно използвания метод бих причислил към махленски изказвания, от човек с елементарно възпитание, и страдащ от сериозни комплекси.

Тук е мястото да се запитам, ако се изправят лице в лице пред медиите поддръжниците и противниците на проекта дали някой от долната махала ще доиде.

Но това естествено е само една чуденка!



Тема Re: shizofreniqta granici nemaнови [re: Debora]  
Авторboris (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 10:09



Jalka kompleksarka Bezpolova si ti kiofla s kioflite ,abe zabravih -ti si idealnata ,nai-dobrata,chetvurt umnata,poslednata dupka na kavala i tn.



Тема Re: За Анинови [re: CCD]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано19.03.02 10:21



Ne se 4udi ... prosto ne wzimai wsi4ko tolkowa na seriozno

Welcome to the real world


Тема Re: За Анинови [re: CCD]  
Автор oneboy (непознат)
Публикувано19.03.02 13:27



Аз с удоволствие ще дойда - като противник на средствата, които използвате за популяризирането на глобалната мрежа! :)



Тема Re: За Анинови [re: oneboy]  
Автор CCD (shadow)
Публикувано19.03.02 13:44



Предлагам тогава хората които пишат във форума независимо дали имат позитивно или негативно мнение за експеримента да се срещнат на по чаша кафе/бира/вода и да обсъдят, така лице в лице, кое му е лошото, и кое е доброто.

Ако всички са съгласни нека си направим среща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.