Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 08.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Bravo!!!нови [re: Serval]  
Автор lnternavt2OO2Модератор (минаващ)
Публикувано16.03.02 14:27



Ако се хващаме за дреболии като mr know all и т.н., не знам до къде ще стигне този диалог. Ти го водиш към твоята си бърлога, където само твоя глас се чува...

Виждам, че продължаваш с категоричните си определения... Мисля, че един нормален диалог изисква малко по-умерени слова от 'мърляви' , например. Ако искаш да убедиш някой, че си прав, не би трябвало да го обиждаш и да го определяш като второкласник. Аз лично не чух нито един обективен твой довод против експеринета. ИМАШ право на мнение естествено, на мен може да не ми харесва, на аз също имам право на мнение...

Кажи ми, ако обичаш, защо не ти харесва този експеримент? Но не защото аз, Ани или някой от организаторите са тъпи, това за мен не е довод...

По отношение на това, че ти страшно добре ни познаваш, вероятно по-добре от майка ми и баща ми, само от постингите тук в този форум е достатъчно красноречив факт за прибързаността ти. За това ти казах малко да се замислиш дали си искрен(не, че ти давам акъл или наклон на мисленето - просто съвет)

Така и не ми отговори на въпроса, смяташ ли, че си по-добър в нещо от който и да е в този форум и с какво?

Мисля, че ти , а също и всички в този форум трябва да сме малко по толерантни към останалите! Хора сме все пак, грешки правим!

This human has performed an illegal operation and will be shot down!


Тема Re: Bravo!!!нови [re: Lamer]  
Автор lnternavt2OO2Модератор (минаващ)
Публикувано16.03.02 14:46



Бих искал да ти кажа в случай, че не си забелязал ....

Теми се трият във всички форуми, не само в нашия. Самият форум има опция за изтриване на постинги, така че, който и да го е правил, писал и програмирал този форум той е предвидил възможността определени хора да трият постинги.

Не виждам, защо се учудваш, че това се прави!!! Аз също съм привърженик на свободата на словото и бих искал всичко да се казва и нищо да не се трие.... Човекът обаче е емоционално същество, той не е компютър! Сигурен съм, че в 99% от случаите постингите се трият поради емоционалност, а не поради някакъв користен или конспиративен замисъл.

Моля те, не ме разбирай погрешно... Всяко нещо си има правила, а едно от тях в този форум е принципът на доброволното участие. Ако не ти харесва това, че се случва теми да бъдат изтривани, свободен си да отидеш в друг форум...

This human has performed an illegal operation and will be shot down!


Тема Re: Bravo!!!нови [re: Илko ™]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано17.03.02 15:39



I kakwo 6te postigne6 kato gi swali6 ot oblacite ?

Welcome to the real world


Тема Re: Bravo!!!нови [re: Илko ™]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано17.03.02 15:41



4e kakwo lo6o ima da se podhodi kam situaciata s 4ustwo za humor ???

Welcome to the real world


Тема Re: Bravo!!!нови [re: Debora]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано17.03.02 15:47



Ne moga da razbera za6to si pozwolqwa6 da dawa6 opredeleniq za IQ to na Ani bez da si imala wazmojnost da proweri6?
Ili smqta6 4e powedenieto na 4owek postawen w nowa i s wazmojnost da e stresowa situaciq ne se izmenq pod wliqnie na samata situaciq???
Li4no spored men do sega edinstwenoto ne6to za koeto zaslujawa opredelenieto gaf e slu4aq s igrata solitare.swf

Welcome to the real world



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.