Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 25.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: кака ни...нови [re: Klizmo]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано21.03.02 11:20



kakto weche sym kazwal newednyv - ah nedej, kysash mi syrceto

| pro_01
|



Тема Re: ТУК ПОНЕ СА СИ НАПРАВИЛИ ТРУДА ДА ..нови [re: lnternavtka2OO2]  
Автор4ovek (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 22:31



ami zasto ne si slojila purvo tvoite, ami purvo otkradnatite, a?????



Тема Не се отваря :-(нови [re: lnternavtka2OO2]  
Автор Alexfield (един там)
Публикувано23.03.02 13:52



Опитах се да го погледна, но няма такъв сайт. Защо не се отваря?

Трием 'сичко сръбско и записвам само хеви метъл


Тема Re: Da, savsem samichka ...нови [re: KAKATA]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 17:01



haha, iasnoo....



Тема Re: кака ни...нови [re: pro_O1]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 17:20



haha, tuka dosta se posmiah...



Тема Re: на кака ТИ!...нови [re: pro_O1]  
АвторNeCRoPhoBlC (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 22:40



Абе пич професионалист номер 1 или там за какъвто искаш криъчър (creature...не creator ..още по-малко пък Kreator;-) се мислиш. Съгласен съм с теб ...че са се поизложили за някои неща...че не знаят какво правят. Още повече се излагат на моменти (триене на сайтове и излишно 'модериране'). Обаче трябва да ти кажа и че твоят сайт съкс...'бати скапаният интерфейс. Т'ва на конзола на баш да го беше направил щеше да е по-добро ;-). И изобщо под 800x600 виждал ли си го, а под Lynx,Links,Opera,Netscape? Откъде се пък извъди и психопортрет? Ааааа...да..гледаш много телевизия - Профайлър ли там к'фа офчица беше ;-)
И не се опитвай да правиш и на мен...минал съм през правец,роботрон,амд/286,амд/к6,амд/к7...не са ми купили мама и тате ММХ ;-)))))))))

П.С Какво ли значи за теб ММХ?



Тема Re: Не се отваря :-(нови [re: Alexfield]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано23.03.02 23:37



Mi 6toto i pisna na Ani ot temata i go iztri ... elementarno ...

Welcome to the real world


Тема нямам кака, чичо...нови [re: NeCRoPhoBlC]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано25.03.02 10:23



с нетскейп съм го виждал, да и работи както трябва. опера не ползвам и не ми дреме за нея, а това с линкса батка беше най-малкото смешно. ако благоволиш да обърнеш внимание колко от 'дизайнерите' в бг в момента правят версия за нещо различно от експлорър ще установиш, че клонят много силно към нула, а аз съм от тях, така че не ми пробутвай глупости, които дори не си осмислил.

от къде се извъдих 'психопортрет' ли ;-) как да ти кажа... ако докато аз гледах телевизия, ти си обогатяваше речника щяхме да можем да комуникираме далеч по-пълноценно...

евала, че си минал през толкова много пцта, пък не знаеш какво е ММХ...

| pro_01
|



Тема Re: нямам кака, чичо...нови [re: pro_O1]  
АвторMiCRoPhoBlC (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 12:21



Hahahahahha...tova me razsmja....pravish se na nerazbirasht che "i batka"...;-))))
Mnoooogo dobre znaesh kakvo iskam da kaja...Ne vijdam syshto taka zashto si si iznesyl typijat post otvyn - gordeesh se s nego li ? populjarnost li tyrsish? prizvanie li? Hhhhhahahahahaahahahahhaha
Ti moe si designer, a az sym sistemen administrator i mislja che mnogo ti predi da vidish moreto vyv Varna sym znael kakvo e MMX ;-) Vyobshte ne si mislja i da govorja za takiva temi s teb....

aide......."batka"



Тема Re: кака ни...нови [re: pro_O1]  
Автор samodiva ()
Публикувано25.03.02 13:46



Az puk ne mojah da rabera kakvo obshto ima provincijata s profesionalizma...Sledvaiki sushtata logika,ti kato jiveesh v bg trjabva da si dosta podtisnat i pulen s komplexi.Chestno kazano ochakvah da vidja neshto poveche ot pin ups s razgoleni dupeta i autos....dori i s retro zvuchene e dosta banalno;-)
Kolkoto do onija smeshnici internavtite..to prosto e tujno da se komentira poveche.Priemi che tehnija prestoi tam e ne da populjarizira internet tehnologiite na chovek s 8 godini v bransha(baaaaaaaaaaasi kak go trushkash na masata samo:),a na hora koito samo sa chuvali ,che ima takova jivotno.Za inteligent kato teb tova bi trjabvalo da e jasno.

Ne se mori da mi otgovarjash ,uhapesh li si ezika toku vij si se otrovil

Heaven for climate,Hell for company



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.