Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ВНИМАНИЕ!!! Фалшиви Интернавти на борда!!!нови  
Автор lnternavt2OO2 (минаващ)
Публикувано05.03.02 19:45



Бих искал да предупредя всички, че Internavtka 2002 е едно доста несполучливо копие на истинската Internavtka2002 (без интервал), което копие пише теми и отговори от името на АНИ във този форум!!!

На този нагъл фалшификатор специално обръщам внимание, че това, което прави не само противоречи на добрите нрави, но е и противозаконно!!!

Дистанцираме се от всякакви теми или отговори от наше име, които не са направени от нас. Също така няма да отговаряме на провокации от страна на нерегистрирани никове! Нядяваме се по този начин диалогът да се нормализира и да обърнем вниманието към по-полезни дискусии.

Чао за сега, пожелавам на всички дълголетие и по-малко disconnect!


This human has performed an illegal operation and will be shot down!


Тема Re: ВНИМАНИЕ!!! Фалшиви Интернавти на борда!!! [re: lnternavt2OO2]  
АвторBeнeлин Гaнeв Jr. (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 20:08



Не че са хващам за думата де, ама чак пък противозаконно. Да не пише нещо в тоя новия... Закон за електроннния подпис. Щот не съм го чел, та питам?

-----------

Обещавам вече да не повтигам тая тема



Тема Re: ВНИМАНИЕ!!! Фалшиви Интернавти на борда!!!нови [re: lnternavt2OO2]  
Автор lnternavtka 2OO2 ()
Публикувано06.03.02 01:37



нещо лошо да съм то сторил. кой си ти да кажеш дали е сполучливо или не. боли ме к**а за добрите нарави . а дали е противозаконно се доказва в съда. дистанцирайте се колкото си щете много му пука на някого.
а бе кво се вързваш. човек да не се позабавлява малко. междругото говорил съм единствено от собственото си ИМЕ и всичко което съм го казал мога да го повторя с ник ЕГН-то си. и за разлика от вас съм ИСТИНСКИ.



И да не забравяте кое е най мощното оръжие. е поне за който може да си служи с него



Тема Re: ВНИМАНИЕ!!! Фалшиви Интернавти на борда!!!нови [re: lnternavtka 2OO2]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано06.03.02 02:53



Kat sa prai6 na ani pone spazwai rodowete

Welcome to the real world


Тема Re: ВНИМАНИЕ!!! Фалшиви Интернавти на борда!!!нови [re: Mopфиyc]  
Автор lnternavt2OO2. (непознат)
Публикувано06.03.02 03:56



ti si pedal4e 4erno Morfius

da mi iadesh kura da mi iadesh



Тема Re: ВНИМАНИЕ!!! Фалшиви Интернавти на борда!!!нови [re: lnternavt2OO2.]  
Автор malkia76 ()
Публикувано06.03.02 04:06



imash tochka na guza!

Um tzaruwa, Um robuwa, Um belia delfin


Тема Ами решението е много просто...нови [re: lnternavt2OO2]  
Автор Чepнorлaв (стар клубар)
Публикувано06.03.02 10:09



Чак елементарно да му се невиди...
Аз първо да попитам - клубът ви, този тук, платен ли е, или е долроволно създаден от дира??
Щото при първия случай, просто пускате една поща с молба за назначаване на модератор и сте готови. При втория - е ще трябва да си побъбрите с Цецо или И.Иванов (страшен тип) и пак да се уредите с модератор - който вече ще трие постингите на разни гадни имитатори...
Те това е положението..



Тема ти що не ми отговоришнови [re: lnternavt2OO2]  
АвторParagliding BG Pilot (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 10:55



на мейла:-)))



Тема Re: ВНИМАНИЕ!!! Фалшиви Интернавти на борда!!!нови [re: lnternavt2OO2.]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано06.03.02 10:57



Q si pahni TO4KATA deto slance ne ogrqwa ...
Ne se li wijda6 kolko si sme6en - dori interesen nik ne moje6 da si izmisli6

Welcome to the real world


Тема Re: ВНИМАНИЕ!!! Фалшиви Интернавти на борда!!!нови [re: lnternavt2OO2]  
Авторelina (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 14:40



Ne mojete li da pomolite, kato taka i taka imate zapazeni nickove da vi se poiaviava edna kartinka zaedno s nicka.
Eto edin primer: http://www.econ.bg/debat.html
Na otoriziranite useri, vodeshti diskusiata im se slaga otlichitelen znak, kojto nikoj ne moje da postigne i problemyt se reshava.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.