Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Vyproscheta...  
Автор mayaaa (непознат)
Публикувано05.03.02 12:21



Marine kato si tolkova sposoben, tolkova raboten i takyv patriot - danyci plashtash li ili si v taka narechenata "siva ikonomika" ?
Kak vsyshnost si pechelish parite - ako az sega ti porycham edin sait i poiskam faktura za parite, koito shte ti platya, mojesh li da mi dadesh takava ???
Zashto ne se probvash da si registrirash firma, da si plashtash danycite, osigurovkite i vsichki ostanali razhodi i posle da se obyasnyavash, che s chesten tryd si vadish hlyaba...



Тема Re: Vyproscheta...нови [re: mayaaa]  
Автор KOMAHДИPA (новак)
Публикувано05.03.02 12:56



ХЕХЕХЕХЕХЕ......... Ти пък.............




Тема Re: Vyproscheta...нови [re: mayaaa]  
Автор lnternavt2OO2 (минаващ)
Публикувано05.03.02 13:13



Работя на хонорар!

Дори не е необходимо да сключвам договор, но ако се наложи бих могъл без да имам фирма да сключа договор за поръчка.... Не е нужно да си търговец в юридическия смисъл на думата (виж Търговски закон, чл.1 със всичките му алинеи). По принцип фирмаджиите не правят кой знае какви разходи по страниците си, за да ги осчетоводяват толкова прецизно. Ако ти ми възложиш поръчка и искаш точно фактура, като счетоводен документ, аз ще ти издам! Какъв е проблема, знаеш как става това чрез друга фирма , нали ??? И това не е незаконно!!!!!!

Социалните осигуровки си ги плащам САМ, защото за мен е важно да ми се начислява трудов стаж! Годишният ми доход е на границата на необлагаемия минимум, така че не ми се полага да плащам данък за това!!!

Ако имаш някакви други съмнения, че семейството ми си плаща всички данъци изрядно и навреме и ако проявяваш интерес, мога да ти покажа ДОКУМЕНТИ!!!



Някакви други въпроси???


P.S. Welcome back във форума! Два дена се изгуби, помислих, че си размислила!


This human has performed an illegal operation and will be shot down!


Тема Re: Vyproscheta...нови [re: lnternavt2OO2]  
Автор mayaaa (непознат)
Публикувано05.03.02 13:48



"Ако имаш някакви други съмнения, че семейството ми си плаща всички данъци изрядно и навреме и ако проявяваш интерес, мога да ти покажа ДОКУМЕНТИ!!!" - koga pyk sym izkazvala symneniya za semeystvoto ti!!! Vyprosite mi sa lichno kum teb, ne kym semeystvoto ti..., koeto izobshto, ama izobshto ne me interesuva...
"По принцип фирмаджиите не правят кой знае какви разходи по страниците си, за да ги осчетоводяват толкова прецизно." - az si oschetovodyavam razhodite po princip...kolkoto i stranno da ti zvuchi tova. A i imam priyateli, koito pravyat stranici za chujdi firmi, koito ZADYLJITELNO iziskvat fakturi, a na posledyk i ne samo chujdite firmi iskat fakturi...Za razmera na symite pyk da ne govorim...yavno si dalech ot SERIOZNITE porychki, zashtoto inache nyamashe da pishesh gluposti...
"Какъв е проблема, знаеш как става това чрез друга фирма , нали ??? И това не е незаконно!!!!!!" - Interesno mi e koya e taya plovdivska firma, deto razdava fakturi zakonno, za rabota koyato ne e svyrshila, da i polzvam i az uslugite...A dali shte mi dadat faktura za 400 - 500 $, ey taka, shtoto na men mi tryabva, pyl az nyamam otkyde da ya izdam...




Тема Re: Vyproscheta...нови [re: mayaaa]  
Автор lnternavt2OO2 (минаващ)
Публикувано05.03.02 16:50



Брей, брей, брей ...

Майче, я покажи някоя страница, която си правила за $600 ...

Трябва да си страшно добра мама му стара, щото аз не съм взимал повече от $150. Ти покажи де, може пък да си струва 600-те долара. Много на едро работите вие бе ....

Виждам, че си доста, ама доста далеч от начина, по който фирмите работят с фактурките. Ти какво си мислиш, че издаването на фактура е безвъзмездно ли??? Естествено, че си плащаш на фирмата за услугата, която ти прави с фактурата... Ама виждам, че не ги разбираш тия работи, кво да ти обяснявам......



This human has performed an illegal operation and will be shot down!


Тема Re: Vyproscheta...нови [re: lnternavt2OO2]  
Автор l33t_sh1t (shiteater)
Публикувано05.03.02 17:12



ei taia
www.phonearena.com
i to za "malko" poveche ot 600$

When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!


Тема Re: Vyproscheta...нови [re: l33t_sh1t]  
Автор lnternavt2OO2 (минаващ)
Публикувано05.03.02 17:56



Какво да ти кажа - много са $600 ...

за 2000 посещения на кръст.

Иначе сайтът е перфектен. Нямам време да се задълбочавам да видя колко е голям в действителност.

This human has performed an illegal operation and will be shot down!


Тема Re: Vyproscheta...нови [re: lnternavt2OO2]  
Автор l33t_sh1t (shiteater)
Публикувано05.03.02 18:00



az samo pravq demek izrabotvam
marketingovata strategia na saita - reklama etc si e rabota na tia koito sa go vuzlojili mene mi plashtat za svurshena rabota a ne za poseshtenia

nazdrave

a saita e tolkova golqm kolkoto go napravqt vuzmojitelite mogat da dobavqt kfito si iskat kategorii i opcii "with a signe click" kakto se kazva :>

When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!


Тема Re: Vyproscheta...нови [re: l33t_sh1t]  
Автор lnternavt2OO2 (минаващ)
Публикувано05.03.02 18:02



А-а-а-а сори!

Сега като го поразгледах сайта си струва наистина. Има сериозни скриптове на php и JavaScript! Особено ми хареса това дето сравняваш характеристиките на телефоните.

Поздравления, ако ти си го правил!

This human has performed an illegal operation and will be shot down!


Тема Re: Vyproscheta...нови [re: l33t_sh1t]  
АвторAндpo (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 18:04



Готин е много, наистина! Браво бе, младеж!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.