Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 23.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Истинатанови  
Автор 9O-ия пpeзepвaтив (ИнтернаФт2002)
Публикувано25.02.02 17:39



1. Закъсалите ISP-та (и въобще целият ИКТ-сектор) изпитват носталгия към истерията около "новата икономика" и са главните виновници за тази рекламна кампанийка.

2. Една също така закъсала кабелна телевизийка иска да види дали българският пазар е готов за тъпи Reality-TV-сериалчета от вида на Survivor и Big Brother. Излишни разходи - след като зяпат кеч хорицата, има ли нужда от повече доказателства за изпростяването?



Тема Re: Истинатанови [re: 9O-ия пpeзepвaтив]  
Автор8OO (Нерегистриран)
Публикувано25.02.02 17:44



ООООООООООО, Деградацията на простолюдието нямаааа дъно!!!!!!!!!!!

вЕрвай ми!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Истинатанови [re: 9O-ия пpeзepвaтив]  
Автор lnternavt2OO2 (непознат)
Публикувано25.02.02 19:28



Извинявай, че прегреших така да участвам в този експеримент, аз простолюдния, изпростял тъпанар.

Може би Ваше Светейшество ще ни просветли как точно да си проведем кампанията...

Още веднъж се извинявам, че Ви притесних, няма да се повтори, обещавам.
От сега нататък в България всички ставаме селяни, хващаме кирки и лопати и а някой е барнал компютър - режем му ръцете.

Ваш смирен слуга: Internavt2002

Всички рибки плуват, само пържените не, ние пържени не сме ...


Тема Re: Истинатанови [re: lnternavt2OO2]  
Авторlnternaftka97 (Нерегистриран)
Публикувано25.02.02 19:35



Abe umni izglejdate uj, a kak se ostaviate da vi manipulirat po takyv glupav nachin.
Ako vi dadat za tazi rabota po-malko ot ot 5 K na chovek znachi naistina mnogo sme ia zakysali. Ili ako ne ste i vie ot organizatorite, no togava otkyde da sym sigurna, che vecher ne se pribirate v kyshti :-)
A i btw proektite sami li si gi namirate v Internet ili vi gi zadavat organizatorite ;-))) Ako e vtoroto znachi experimenta e krygla nula i naistina celta mu e druga ;-) A vie ste dvoino exploatirani.



Тема Re: Истинатанови [re: lnternavt2OO2]  
Автор Byclops ()
Публикувано25.02.02 19:38



:)) Не им се връзвaйте нa тия, скоро 90% от постовете ще сa подобни нещa... Амa никa ме уби, хaхa, 90-тия презервaтив, веселяк е тоя:)))


2 Y's U R
2 Y's U B
I C U R
2 Y's 4 me


Тема Re: Истинатанови [re: lnternaftka97]  
Автор lnternavt2OO2 (непознат)
Публикувано25.02.02 19:39



Отговарям ти веднага!

И двамата работим по проекти, които са ни били поръчани много преди да разберем за експеримента. С единия от моите поръчители изобщо не съм се виждал. С другия се срещаме само когато му е по-лесно да ми предаде материалите на ръка, вместо да ги сканира, например.

This human has performed an illegal operation and will be shot down!


Тема Re: Истинатанови [re: lnternavt2OO2]  
Авторlnternaftka97 (Нерегистриран)
Публикувано25.02.02 19:44



Ne mi otgovori na pyrvia vypros



Тема Re: Истинатанови [re: lnternaftka97]  
Автор lnternavt2OO2 (непознат)
Публикувано25.02.02 19:54



Аз бих те попитал, кой според теб ни манипулира? КОЙ ???

This human has performed an illegal operation and will be shot down!


Тема Re: Истинатанови [re: Byclops]  
Авторlnternaftka97 (Нерегистриран)
Публикувано25.02.02 19:55



Ako se opitvat da ubediat men i drugi hora, koito si izkarvat hliaba chrez Internet ili, koito prekarvat v Mrejata priatno vremeto si - nie prekrasno znaem , che mojem da izdyrjim i poveche ot 100 dni , ako ni osiguriavat vsichko jiznenoneobhodimo.
NO niama kak da se ubediat ostanalite 80% , poveche ot polovinata ot koito sa na granicata na mizeriata za predimstvata i polzite na mrejata.
Za men tova si e cirk ;-) I reklama ;-) A Vas kakvo da vi syjaliavam - ubedena sym, che prekarvam poveche vreme ot vas pred PCto ;-)
Ima li bira v hladilnika? Ako niama - otkazvajte se!!!!!!



Тема Re: Истинатанови [re: lnternavt2OO2]  
Авторlnternaftka97 (Нерегистриран)
Публикувано25.02.02 19:58



Niakoj, na koito sa mu namaleli prihodite poslednite godini vypreki golemia skok v Internet tehnoligiite. Bedni sme - kakvo da pravim ;-) Ne moga da si vzema 128 Mbits nazemna. Ne che ne znam kakvo moga da pravia s tiah ;-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.