Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 07.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ako moje komentar,molya vi..:)нови [re: mayaa]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано02.03.02 12:20



Mi 6to ne ... to si i rano za ot4aqnie ... sa pa ti pa 4a pa tolkoz ... ne e minal i 1 mesec i iska6 da go ot4aq6 ... i kwo 6te prawim togawa do kraq ?

Welcome to the real world


Тема Re: Ako moje komentar,molya vi..:)нови [re: lnternaftka97]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано02.03.02 12:22



Moje bi ... ako pod 99% razbira6 sebe si i otrajenieto si w ogledaloto

Welcome to the real world


Тема Re: Ako moje komentar,molya vi..:)нови [re: mayaa]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано02.03.02 12:24



Qwno stawa6 ... te horata sa go kazali ... dori i negatiwnata pozicia za ne6to e po dobra ot nikawa ... predizwikwa diskusiq ... i se zabelqzwa ot powe4e hora ... koeto pak e krainata cel na wsqka reklama

Welcome to the real world


Тема Re: Ako moje komentar,molya vi..:)нови [re: Mopфиyc]  
Авторmayaa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 12:34



Pyk vse oshte imashe hora deto ne mi vyarvaha...i misleha, che blyfiram...e sega razbrahte li az kato kakyv skrit agent se yavayam v "sekretniya" proekt...



Тема Re: Ako moje komentar,molya vi..:)нови [re: lnternaftka97]  
Авторmayaa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 12:36



Kak shte sa gubeshti horata..., te takiva usiliya polagat... :)



Тема Re: VYPROS:нови [re: djsupermax]  
Авторvankata (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 12:54



ako naistina pyrvo ste izbrali Marin, kak ste bili sigurni, 4e shte mu namerite momi4e, s koeto da si pasva, sled kato samite vie obqvihte, 4e imate 250 kandidata, a samo 4 ot tqh sa jeni? Ne e li po-logi4no pri tezi fakti da izberete pyrvo devoikata, a polsle momyka? Ili oshte shtom ste gi zyrnali ste razbrali, 4e te sa rodeni edin za drug? Ama vie naistina si vqrvate!
Argumentite na Maya struva mi se sa mnogo po-ubeditelni.



Тема Re: Ako moje komentar,molya vi..:)нови [re: Klaid]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано02.03.02 12:58



Zdraweite :)
Nqkolko razmisala po statiata :)))
1 to4ka e perfektna ... towa 4e sa zaedno izdanwa polowinata ideq :)
2 to4ka ... ne si praw ... u4astwal sam w razrabotkata na sait na winprom i wapreki 4e ima6e snimki na lozowite masiwi ... ne sam gi i wijdal samite masiwi na jiwo :)))
3 to4ka ... da ama ne / ne po P.Bo4arow / ... Imam priateli koito se izdarjat s outsorsing i telework ... ami edidiq ot tqh e s Atlon 1.2 GHz 256 RAM 266 MHz i 15 in4ow TFT monitor ( 2 pat ipo skap ot 19 in4owa tuba ) ... taka 4e zabrawi za zawistta :)))
4 to4ka /a/... seresem ne ... zna4i probwai se nqkoga da nau4i6 pensioner da razboti s kompiutar ... az sam probwal ... ne e lesno ... :)))
4 to4ka /b/... za pora4wane na ne6to po neta w BG e mnogo rano da se gowoi ... za sajalenie ... taka 4e ili ideqta e podranila / Internawti2002 / ili pak sme 50 godini nazad i 100 w lqwo ... :(((
5 to4ka ... sa6toto kato 4b ... samo deto si zabrawil psiholozite i seksolozite ...
6 to4ka ... towa e 2 ta izdanka no tq sledwa ot to4ka 1 ... 1 gre6ka s mnogo posledstwia ... ina4e Internet ne moje da razwali otno6enia ... toi moje samo da uskori neizbjnoto ... No moje i da gi sazdawa
Otnosno epiloga ... e da no ne rabotqt nali ... :)))
Otnosno Udwoqwaneto ... i az ne go wijdam :(((
Ina4e statiata si zaslujawa ... dori i samo zaradi diskusiata koqto porodi :)))
Wsi4ko nai hubawo

Welcome to the real world


Тема Re: Ako moje komentar,molya vi..:)нови [re: mayaa]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано02.03.02 13:00



Razbrah az ... wsi4ko razbrah ...

Welcome to the real world


Тема Re: Ako moje komentar,molya vi..:)нови [re: djsupermax]  
АвторBRAVE (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 13:03



ВИЖДАЛ ЛИ СИ СПУКАН БАЛОН - ДОКАТО ИЗПУСКА ВЪЗДУХ ЛЕТИ НАВИСОООКО И ПОСЛЕ ПАДА С НЕВЕРОЯТНА СКОРОСТ - СЪЩО КАТО ВАШЕТО ПРОЕКТЧЕ! :)



Тема Re: Ako moje komentar,molya vi..:)нови [re: Mopфиyc]  
Авторmayaa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 13:17



Prav si naistina, vajna e diskusiyata, ne kakvo se opitvat da dokajat s proekta!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.