Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 30.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Poliusiнови  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано24.02.02 00:04



Zabelqzwam 4e i tozi eksperiment kakto wsi4ko drugo w tazi darjawa predizwikwa powe4e parwosignalni reakcii ot kolkoto smisleni takiwa ...
I te sa razdeleni estestweno na poliusi ... koi wika ossana koi razpni go !!!
Ta za towa bih iskal da popitam tuk pi6e6titie nqkoi ne6tica:
1) Dokolko sa naqsno s celta na zanqtieto?
2) Trqbwa li wsi4ko da se opliuwa predi da se e widqlo kakwo 6te izleze ot nego?
3) I nai nakraq no ne po zna4enie ... kakwa 4ast ot opliuwkite sa predizwikani ot zawist i zloba???

I predi da me zasipete s nqkolko kofi psuwni ...
/ zaimstwani ot www.tarator.com /
zamislete se kakwo gowori towa za was samite ...

Ostanete si sas zdrawe

Welcome to the real world


Тема А дали забелязвате уважаеми Морфиус...нови [re: Mopфиyc]  
Автор Cherchez la Femme (тук и сега)
Публикувано25.02.02 03:31



... че вие също заемате една крайна позиция, но въпреки това се осмелявате да обвинявате пишещите тук в същото? Не разбирам защо отговаряте така остро на 8ОО.. Вярно е, че мнението му е много крайно, но истината в него не беше малко.

Бихте ли обяснили все пак какви са целите на експеримента, след като говорите от позицията на крайно запознат?

А сравнението, което направихте между този експеримент и правения в пещера е неуместно, да не кажа смешно.

__________
Брах шипки. А после паднах по стълбите.


Тема Re: А дали забелязвате уважаеми Морфиус...нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано25.02.02 10:47




Poziciata mi ni nai malko ne e kraina i to po slednite pri4ini:
1) Ne si pozwolqwam da obijdam horata koito sa poeli w/u sebe si riska da u4astwat w tozi eksperiment nito tezi koito go prowejdat.
2) Nikade i nikoga ne sam gi i hwalil.
3) Waprosite koito zadadoh s palna sila mogat da se zadadat i waw wseki drug forum.
4) Specialno za 800 - toi obra6ta wnimanie na towa 4e sa im dadeni wsi4ki uslowia za fizi4esko ocelqwane - a bez tezi uslowia bi li bil wazmojen tozi eksperiment?
5) Kolkoto do 4isto psihologi4eskata strana eksperimenta w pe6terata i tozi imat edna ob6ta 4erta / makar i ot4asti / i tq e w izolaciata na obekta/obektite.
6) A dali towa e eksperiment i w/u nas, i dali ne e reklamna kampania towa teparwa 6te si proli4awa
Wsi4ko nai hubawo


Welcome to the real world


Тема Re: Poliusiнови [re: Mopфиyc]  
Автор l33t_sh1t (shiteater)
Публикувано27.02.02 13:59



ha zloba shto mi mislish che nqkoi shte zlobee shreshtu edikoisi koito e reshil da zagubi 3 meseca ot jivota si v tupnq ?
sha izleze reklamna kampania dali dobra ili losha vremeto sha pokaje
i nai veche cqlata rabota e bezmislena shtoto tezi 2mata ne mogat da si pokriat resursite koito sha izhabqt za 3 mesca v toia apartament kfoto i da napraat
ama kfo ? nqkoi sha im spre li toka ? vodata ? interneta ?
nikoi shtoto sichko im e plateno tui che experimenta vobshte ne e dali realno 2 ma choveka s sobsveni usilia moe da jiveqt po toq nachin
inache shtom gi vleche da sedqt :> no spored mene sravnenieto ti s peshterata ne e nikak udachno az moga da ti go sravnqvam i s pustinen ostrov i s kfoto i da e e da ama ne e sushtoto shtoto tam se opraash sam a tia mladeji sichko im idva free

ne che reklamkata ne e dobre zamislena ama chak puk tolkoz shum

When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!


Тема Re: tijnata istina zashto izbraha Marin... [re: Mopфиyc]  
Автор mayaaa (непознат)
Публикувано27.02.02 14:16



1. Zashtoto Ani se okaza edinstvenoto momiche, koeto se navi da prieme pri tezi usloviya. Kakto znesh na kastinga imashe samo 4 momicheta i drugite prosto otkazaha, a zashto...pomisli malko, moje i da se setish....
2. Spored psiholozite tvoyat harakter se okazal nay-syvmestim s tozi na Ani...
3. Yavno nyamash nishto protiv da bydesh izpolzvan, za da mogat drygi hora da si napravyat reklama na tvoya gryb...
Tova e istinata priyatelyu...taka, che stiga visokoparni prikazki i naduvki, kolko jestoka bila konkurenciyata na kastinga...nishto podobno, prosto balycite se okazaha Marin i Ani...




Тема Re: Poliusiнови [re: l33t_sh1t]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано27.02.02 19:38



Wsi4ko towa e wqrno .. no samo do nqkade ... za6toto li4no poznawam hora koito se izdarjat samo i izcqlo ot internet ... 4e i naem pla6tat ...

Welcome to the real world


Тема Re: tijnata istina zashto izbraha Marin...нови [re: mayaaa]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано27.02.02 19:43



Wsi4ko towa mnogo hubawo ... no li4no az nito sam kandidatstwal za eksperimenta nito pak sa me testwali psiholozi ...
Kolkoot do Marin ... ami postni gi tezi ne6ta na nego ...
A moje li da popitam pri kakwi uslowia to4no se e saglasila da prieme Ani ...
(Qwno 4e si dobre zapoznat/a) ... proswetli me
A kolkoto do reklamata mi tq winagi e a ne4ii grab ... sorry ama takawa e deistwitenostta ...
Be Happy

Welcome to the real world


Тема Re:нови [re: Mopфиyc]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано27.02.02 21:16



И аз знам че има такива да ...
Сложили си камерки и всеки може да ги гледа как се плицкат в банята например, ама преди това да си дадат номера на кредит картата.
Само такива в БГ ще могат да живеят като си покриват разходите с работа в Интернет.



Тема Re:нови [re: Debora]  
АвторXa Xa Xa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 23:25



Tozi pat ne pozna ...
Stawa duma za programirane na perl & CGI ...




Тема Re: Poliusiнови [re: Mopфиyc]  
Автор samodiva ()
Публикувано27.02.02 23:53



Mda,vsichki procheteni postingi dosega predizvikvat neduumenie v men...Za kakvo se surdjat tija hora,kakvo tolkova gi burka tozi experiment i koi kak bil izbran za nego,i kakvi bili celite mu...Vsichko tova njama osobeno znachenie,vsichko se pravi s edna edinstvena cel horata da se zabavljavat.
Navsjakade po sveta ima takiva deto zabavljavat i drugi deto bivat zabavljavani.Ako showto vi se vijda glupavo i bezmisleno,prosto ne go gledaite, abstrahiraite se che sushtestvuva vuobshte i ostavite drugite deto vse nadnichat v chujdite panichki da si go pliujat...
Kolkoto do psihologicheskija experiment...tuka vsichko e bla-bla-bla.Njama takova neshto.Edinstvenija experiment e da se vidi kolko hora biha se prevurnali v "potrebiteli" sled podobno show.Zashtoto nie se zalugvame kato si mislim che sme neshto drugo osven konsumatori...
Ta taka..

Heaven for climate,Hell for company



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.