Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 27.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Интернавти 2002
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Цялата истина!нови [re: mayaaa]  
Автор lnternavt2OO2 (новак)
Публикувано27.02.02 14:23



Ти да не си някоя от неуспелите кандидатки? Ще ти кажа само, че аз се чувствам като спечелил след този конкурс и вярвам, че след 100-ния ден няма да има нещо, за което да съжалявам.

Много ми е интересно от къде имаш информация, която дори аз нямам, въпреки че съм в играта.

Ако ти се чувстваш балък, поставяйки се на мое място си е твой проблем. Аз ще продължа защото ме кефи и това е!

Няма какво повече да добавя.

This human has performed an illegal operation and will be shot down!


Тема Re: Цялата истина!нови [re: lnternavt2OO2]  
Автор nevmenqem ([PsIx0-Corp.])
Публикувано27.02.02 14:34



Bravo samo taka nikvo davane ..... i az nqmashe sa dam tolkova lesno ako bqh na tvoe mqsto .. :.I az bih ochakval v takav proekt ako imah vazmojnost ma .... a i razbrah mnogo kasno

Lud sam za vrazvane ve!!!! [PsIx0-Corp.] RuLzzz


Тема Re: Цялата истина!нови [re: lnternavt2OO2]  
Автор l33t_sh1t (shiteater)
Публикувано27.02.02 14:47



produljavai be kat ti sprat toka sha te vidime :>

When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!


Тема Re: Цялата истина!нови [re: lnternavt2OO2]  
Автор l33t_sh1t (shiteater)
Публикувано27.02.02 14:53



a i samo nerazbrah otkude reshi che vobshte sum trugnal da se postavqm na tvoe mqsto no kakto i da e
ia kaji spred tebe uspoviqta v koio si/ste postaveni realni li sa ?
imam predvid naistina li smqtash che chovek moje da si osiguri tezi uslovia koito iavno se doblijavat do tfa da imash vuzmojsnost da prekarash 100 te dni
demek ako ne bqha tam sponsorite ili kfito sa da ti osigurqt interneta apartamenta i sichki xtri ti s parite koito izrabotvash zanimavaiki se s IT bi li mogul da gi prejiveesh tia 100 dni pulnocenno ?

When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!


Тема Re: Цялата истина!нови [re: lnternavt2OO2]  
Автор mayaaa (непознат)
Публикувано27.02.02 14:55



Ha...may istinata boli...taka e Marine...zashto otrichah o4evidnite neshta?
A, che imam informaciya s koyato ti ne razapolagash...i tova e istina...
Ako se symnyavash v dumite mi, da ti prepratya nyakoe ot pisamcata na organizatorite...imam i drugi dokazatelstva, che si tam zashtoto harakteryt ti e syvmestim s tozi na Ani, a tya e tam, zashtoto drugite 3 kandidatki otkazaha!
Kaji zashto vzeha studenti, kogato trubyaha na vred, che im tryabvat raboteshti hora...ili ne ti se iska da se zamislyash nad tozi vypros...



Тема Re: Цялата истина!нови [re: mayaaa]  
Автор lnternavtka2OO2 ()
Публикувано27.02.02 14:56



ti kato predstavitelka na jenite mayaaa , zashto ne uchastva v konkursa za da te izberat tebe i spored tvoq harakter uj da izberat balyk ?? a?

NIE SME PYRVITE INTERNAVTI I TOWA E CHEST ZA NAS! AZ PONE NQMA DA SE OTKAVA, ZASHOTO CQLATA IDEQ NA EKSPERIMENTA E STRAHOTNA I TUK MI HARESVA!

v Bulgaria se realizirat mnogo malko dobri idei i tazi e edna ot tqh!



Тема Re: Цялата истина!нови [re: lnternavtka2OO2]  
Автор mayaaa (непознат)
Публикувано27.02.02 15:04



Ami az milo momiche poiskah da mi platyat..., zashtoto tova e neshto elementarno: rabotish za nyakoi, a toy ti plashta - sigurno si chuvala za podoni neshta, makar che si oshte bezrabotna studentka. Drug e vyprosa, koy kak ocenyava umeniyata i vyzmojnostite si. Sled kato si tolkova sposobna, da ti izpratya edno fail4e, az shte ti kaja kakvo o4akvam da napravish, ti shte go napravish...,no TI, ne Marin, i posle shte mi go vyrnesh..., za da dokajesh, che naistina mojesh da izpolzvash "NAY-MOSHTNOTO ORYJIE - INTERNET" i da si izkarvah hlyaba s RABOTA, ne s pravene ne pe4eni pileta, tova i baba go moje... :)



Тема Re: Цялата истина!нови [re: lnternavtka2OO2]  
Автор l33t_sh1t (shiteater)
Публикувано27.02.02 15:27



mi kak nema ti haresva kato sichko ti idva diushesh

When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!


Тема Re: Истинатанови [re: 9O-ия пpeзepвaтив]  
Авторmryncho (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 15:27



Вариация на тема "световна конспирация"
Нека да започнем с това:
1) кои са ангажираните ISP-та в този проект, които са носталгични към Новата Икономика в родната ни орутена архи-стара такава?
2) коя е тази, цитирам "закъсала кабелна телевизийка", която също участва в проекта, че нещо ми се губи на мен...?

А сега сериозно. Винаги, когато някой нещо захване да прави в България, става като във вица с казана в Ада- всички останали го дърпат надолу, и затова българският такъв не се охранява от дяволи. А ми кажи, на бате капутчето (сам си се кръстил така, не те обиждам), какво точно ти пречи този проект да дишаш? Навират ти го в интимни места против волята ти?
Проектът не е оригинален, не е нов и надали ще промени нещо в тази държава, камо ли отношението към Нет-а. Определено дивиденти печели Г. Крумов правейки си renewing на имиджа на предаването си, което се превърна в каталог за букмаркове. Но пак те питам, какво ти пречи, че приказваш такива неясни парламентарно-политикански тъпни?



Тема Re: Истинатанови [re: lnternavt2OO2]  
Автор XXX (непознат)
Публикувано27.02.02 15:33



Stiga si raklamiral typite si sponsori...kartite, koito podariha na uchastnicite v kastinga za po-evtini mejdunarodni i mejdugradski razgovori sa neizpozvaemi, vervay mi!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.