Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 23.05.24 
Технически науки
   >> Информатика
*Кратък преглед

Тема пари сметки ученици помощнови  
Автор Ra4OKowa4a (старо куче)
Публикувано02.02.08 13:43



ПИБ -гр.Бургас Лева BG46 FINV 9150 10BG N0MI F0

ПИБ -гр.Бургас EUR BG03 FINV 9150 1000 2002 46

ПИБ -гр.Бургас USD BG89 FINV 9I50 1000 2002 50


Банк-ят идентифик. код ( BIC) на Първа инвест. банка (ПИБ) е: FIN5BGSF

Титуляр : Racho S. Todorov
Рачо Стоянов Тодоров
Учител по информатика и информационни технологии някъде в България :)))

Всичко това е за петдесетина деца от стотината хиляди ученици в Б-я които смятам да подпомогнем с нещичко.Трудна задача е .Невъзможна бих казал но каквото стане. Имам и сакати и олигофрени и здрави деца и българи и небългари и бели и и смугли , добри и и пакостливи . и момчета и момичета и трудолюбиви и мързеливи. и богати и бедни.
и просто .... деца

Ако някой се възмути от начинанието нека знае че и аз съм възмутен министър да пише"ЗБОГОМ" вместо сбогом, депутат да казва "Щом аз станах политик егаси и държавата! " Възмутен съм от "седенки" -те по правителствени съвещания.От хилядите ограбили милиарди и неоткрити, от тормоза върху полицейските служители сред които има много които вярно и точно си вършат работата, а когато заловят престъпника след седмици безсъние да им се праща факс от София "Пуснете го не го закачайте" от 80-те лева на селските пенсионери които обаче не допущаха внос на развалени и вредни продукти защото ги осигуряваха все пак с труда си.
От чалгата заливаща държавата. и милион други простотии до които ни докараха "учени " хора често замесени в страшни дела. изнудвания изнасилвания мълчаливо поощрение на перверзности кражби разпродажби и може би убийства.
Българското образование е трагедия и това не зависи само от учители родители и ученици нито от напредъка на високите технологии а от най обикновена ръка подадена за помощ в труден момент. До като ръководителите на държавата се борят за власт над избирателите, а не за власт над себе си и си гласуват по няколко хиляди лева заплата за да не били бъдели подкупни,така ще бъдем и кой знае може и да се усетим та да не стане по лошо. Щото всичко е възможно- дори наистина Премиерътпак да благодари на учителите,а не да прави водевили и кришка мишка тях и с синдикатите.
НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА СЕ ОТЗОВЕТЕ НИТО Е ВЪЗМОЖНО ПОНЕ ЗА ПОВЕЧЕТО ОТ НАС, НО НЯКОИ ЩЕ СЕ ОТЗОВАТ ВЪПРЕКИ ВСИЧКО.



Тема Re: пари сметки ученици помощ [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Ra4OKowa4a (старо куче)
Публикувано02.02.08 20:57



Верен е кодът пак ще го напиша може да не е активирана още заявката ми за сметки в долари и евро днес я направих в 11 часа сутринта ето пиша;

лева - BG46 FINV 9150 10BG NOMI FO

EUR - BGO3 FINV 9150 1000 2002 46

USD - BG89 FINV 9150 1000 2002 50

BIC FINVBGSF -----------видях си грешката в BIC е вместо V съм писал 5 ей сега трябва да обиколя всички форуми да я поправям ами какво да правя ще поправям
Ми каквото такова е, Не се притеснявайте можем да помогнем на един двама петима на цяла България не можем нали си имаме министри уж да им са и министрите и чудото.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.