Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 29.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Трагедията в Индиго
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Poznawah edno ot decata!нови  
Автор Elan Morin Tedronai (Nae'blis)
Публикувано30.12.01 23:23



Poznawah edno ot decata! Mislq che se zapoznah s neq predi nqkolko meseca! Moi priqtel me zapozna s neq, imeto i ne pomnq! Beshe umno i hubawo momiche!
M ir na praha i!

They gave me the name to revile me, but I will yet make them kneel and worship it.


Тема Re: Poznawah edno ot decata!нови [re: Elan Morin Tedronai]  
Автор...indigo (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 22:17



Kofti az sashto poznavah mnogo ot decata...I biah tam moga da vi uveria che ne beshe osobeno priatnozashtoto sled kato me svestiha niakalko moi priatelki pochinaha vracete mi ili prosto taka mi kazaha...No ne razbiram zashto obviniavat personala,kogoto ne triabva da vinim,a da bogotvorim,zashtoto ako ne beshe ohranata na diskotekata moje bi iaz shtiah da sam edno ot pochinalite deca...A 15 ili poveche ni otkaraha v pirogov s tiahnite koli...taka che ne tribva te da se obviniavat,zashoto te niamat nikakva vina!!!Biah tam po-rano i vsichko,koeto tvardi upravitelia e viarno.I iskam da kaja oshte edno neshto v pamet na decata MIR NA PRAHA IM, DANO SEGA SA NA EDNO PO-DOBRO MIASTO!!!



Тема abe... [re: ...indigo]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано08.01.02 14:48



tova koeto si prejivql e ujasno ama v slu4aq to4no upravata na indigo ne si e svyr6ila rabotata za6toto kato sybere6 1500 malki pubertet4eta trqbva da uprajnqva6 kontrol nad tqh i da ne im pozvolqva6 da se butat >>> misli6 li 4e ako bqha izlezli 7-8 qki 4ii4kovci i bqha razdali malko 6amari vsi4ki 6tqha da prodyljat da se butat???

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема Re: abe...нови [re: achko]  
Автор...indigo (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 19:41



AZ NE SAM TOI,A TIA,NO TOVA NIAMA ZNACHENIE!:)DA NO NAISTINA IZLIAZOHA 4-5 AMA SAMO SHAMARI NE RAZDAVAHA,AZ MOJE BI MISLIA POGRESHNO ZA PERSONALA,ZASHTOTO TE MI SPASIHA JIVOTA I VSIAKO OBVINENIE KAM TIAH AZ GO PRECHUPVAM PREZ SEBE SI TAKA CHE VINAGI NA PREDEN PLAN IZLIZA TOVA CHE AKO NE BIAHA TE IAZ MOJEH DA NE SAM JIVA SEGA......NO AKO BIAHA RAZDALI SHAMARI SHTIAHA I NA MEN,ZASHTOTO BIAH NAI AMA NAI-NAI-OTPRED........




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.