Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 26.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Трагедията в Индиго
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Пак го отнасят децата  
Автор Dakota (отверт)
Публикувано01.01.02 16:17



Изобщо проблемът не е в това, че деца ходят по дискотеки и им се предлага алкохол. Чак и вечерен час ще им слагат...Въпросът е в отношението на охранителите към клиентите на заведението. Понякога забравят, че те са там именно за нашата (на клиентите) безопасност. Вместо това те гледат като някакъв добитък, като второ качество. Ето там е разковничето. Детето трябва да знае своите права и да ги отстоява.

Никоя армия не може да победи идея, чието време е дошло.


Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: Dakota]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано01.01.02 22:29



Според теб, децата трябва ли да имат право да ходят по улиците през ноща без родителите си?



Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: friend]  
Автор Dakota (отверт)
Публикувано02.01.02 11:30



Те имат право да ходят през нощта по улиците.

Друг е въпроса, че не могат да поемат отговорността за собствената си безопасност, което кара родителите да им забраняват това - и с право.
Нощното ходене обаче няма връзка със случая.

Никоя армия не може да победи идея, чието време е дошло.


Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: Dakota]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано02.01.02 11:54



Имат ли право децата да ходят през нощта по улиците БЕЗ РОДИТЕЛИ?
Че имат право и на Луната да ходят е ясно! Нормално ли да се шляят през нощта без контрол?



Тема Ами за всяко дете е различнонови [re: friend]  
Автор JoRo_ (CooooL)
Публикувано03.01.02 01:23



Не трябва да се гледа възрастта ( е да не са някви фрапиращи случай де :), а доколко един човек е узрял да му се гласува такова доверие. Има деца на 13, който въпреки възраста си са напълно разумни хора, който могат не само да ходят без родители през нощта, но и да бъдат оставяни за 2-3 дни без родители. Друг е въпросът какъв процент са.
Всъщност вярваш ли , че ако мероприятието ако беше насрочено за 16 часа нямаше да се получи същото ?!?!!?!?

Az_znaМ


Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: friend]  
Автор pepperche (wow)
Публикувано03.01.02 03:05



Otredeleno ne sym syglasna s mnenieto na polovin bylgariq, che trqbva da se pazqt decata. Az nqmam oshte 18 i maj sym malko po-najasno sys situaciqta. zashto chak sega se seshtat roditelite. predstavqm si kolko im tezhi sega na syvestta, tova che sa si puskali sykrovishtata po ulicite posred nosht, ama da si qdat zadnicite sega! hora umirat vseki den. ako zapochnem da se vryzvame chak tolkova, to v edin moment shte izmrem zaradi predpaznite merki.
Uzhasno mi e nepriqtno kato ne me puskat po klubove i diskoteki veche. i loshoto e, che sega tova shte stane nelegalen bisnes i malkite oshte poveche shte se butat da otidat nqkyde si!



Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: pepperche]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано03.01.02 12:03



mi malka dushico chii go dirish iz noshtnite klubowe i diskoteki?
vodka (bylgarska) i trewichka?
mojesh za raznoobrazie da sednesh da naprawish neshto polezno i za sebe si....nekoia knijka da prochetesh primerno...da tochno...ot onia neshta na hartia...otwariat se ot diasno na liawo.

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?


Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: friend]  
Авторluda_krava (Нерегистриран)
Публикувано03.01.02 18:11



parvo na parvo slu4aq nqma ni6to ob6to s hodeneto na detsata po no6tite!dosega ima li slu4ai na dete otvle4eno,pribira6to se ot indigo?!-ne!slu4aq e v tova 4e ohranitelite vob6te ne im e pukalo da gledta kakvo stava!pak i osven tva indigo e edinstvenata diskoteka i tq si svur6va v 11.ima li druga diskoteka koqto da svur6va po rano i da e detska?!ne!emi togava ne razbiram kakvo iskate vie hora!se pak i nie kato detsa zaslujavame malko zabavlenie i li4en jivot i indigo be6e edinstevnata diskoteka kadeto moje6 da otide6 s priqteli i prosto da si potantsuva6!a tva dali 6a si kupi6 alkohol i tsigari ve4e mislq 4e moje da e tvoi izbor 6ot ot 14 nagore pove4eto hora mogat da razsajdavat s mozatsite si,nali?!v kraina smetka apsolutno podkrepqm dakota za6toto in the end nie sme o6tetenite!mojeha vmesto da zatvarqt indigo prosto da go napravqt po sigurno i ohranqvano za6toto sega tezi koito obiknoveno ne hodqt po doma6ni partita sega edinstevnoto koeto im ostava e da zalegnat na u4ebnitsite a ne mislq 4e tva e 4estno 24/7.



Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: Dakota]  
Авторalfa (Нерегистриран)
Публикувано03.01.02 19:39



А някой да е помислил над въпроса, че децата ни се държат като "добитък" и главно заради това се случи цялата трагедия!? Отново вината се търси наоколо и всеки бяга от крайно неприятната констатация, че преките убийци на децата - са именно нашите деца, а след това вече носят отговорност родители, организатори и т.н.!!!



Тема Re: Ами за всяко дете е различнонови [re: JoRo_]  
АвторPyмянa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 11:13



А не мислиш ли че децата просто ТРЯБВА .....да спят през нощта? ......Знам ли..може и малко странно да звучи?....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.