Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 25.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Трагедията в Индиго
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: luda_krava]  
Автор Goose (Patka?)
Публикувано04.01.02 13:27



ne na ohranitelite, na roditelite ne im e pukalo kyde hodiat i kakvo praviat decata im .... Izviniavai, no nikoi ne moje da me ubedi ceh e normalno da pusnesh 10 godishno momiche da se shliae samo kydeto i da e po kakyvto i da e chas



Тема да бе данови [re: alfa]  
Автор Dakota (отверт)
Публикувано04.01.02 20:55



Затова, че водата от язовира е наводнила цял град не е виновна спуканата стена, а самата вода - разбираш ли...

Никоя армия не може да победи идея, чието време е дошло.


Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: luda_krava]  
Авторlncognito (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 21:39



A ne mislish li 4e na 4ovek na 10 godini rabotata mu e imenno da zaliaga nad u4ebnicite?
Syglasna sym 4e vsi4ki imat pravo da se zabavliavat, no razumno i po-rano ako moje.
Bila sym v mnogo klubove kydeto kym 2-3 sled polunosht piani 12-13 godishni samo syzdavat problemi!!!!!!!!!!!/razbirai iat se, kreshtiat, butat ostanalite, vyrgaliat se po poda.abe grozna gledka/
Pomisli vyrhu tova dali edin 10-11-12-13 godishen 4ovek moje da nosi otgovornost za sebe si sled kato piine nad 100-200grama tvyrd alkohol?
Zabeliazala sym 4e ne moje!!!!!!!!!!!!KOlko ot tezi prisystvali na tragediata pred INDIGO .kato vidiaha kakvo stava se obadiha na maika si da i kajat"Jiv sym zrav sym.pribiram se ili otivam na druga diskoteka".............kolko kaji?.mai ne mnog a? POve4eto pobyrkaha roditelite si ot pritesnenie, te si se zabiha v sledvashtat poputna diskoteka, a roditelite ku4eta gi iali v pirogow da tyrsiat trupove!!!!!!!!!!!!!

Pyk ako tolkova si mislite 4e na tazi vyzrast mojete sami da se opraviate s jivota si.............zashto ne vzemete sami da si pe4elite parite i da se izdyrjate?
Tova ozna4ava pravoto na li4en jivot, kogato vsi4ko zavisi ot teb ....sam si reshavash kakvo koga kyde i kak...no pyk go obezpe4avash sys svoi sredstva!
Ne misli 4e kazvam vsi4ki malki pod klu4 i nikakvo izlizane sled 4 sledobed.NE!!! Prosto sred vas ima niakoi, koito ne znaiat kakvo da praviat s jivota si,
a pokrai suhoto gori i surovoto:))))))))
Zabavliavaite se, no....ne zabraviaite 4e ima i drugi hora na koito poniakoga pre4ite i vasheto povedenie gi drazni......kolkoto i stranno da vi zvu4i:)
Uspeh ti jelaia s zaliaganeto nad knigite......... .zashtoto mai se o4ertava ve4eren 4as:))))))))))



Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: alfa]  
Авторlncognito (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 21:42



Bravo 4ove4e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne misleh 4e ima i drugi koito misliat kato mene.
Podkrepiam te 100% v mnenieto.



Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: lncognito]  
Авторluda_krava (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 14:57



saglasna sam 4e ne bi trqbvalo detsa na 10 godini da se smesvat na teq po 15-16,kakto i da piqt alkohol ili da pu6at!az samata sam na 14 i sa6nost ve4e si priznavam 4e i na tolkova moje6 da se dari6 mnogo idiotski za6toto az samata sam si imala razni pianski prejivqvaniq i znam 4e e mnogo grozno da se vargalq6 po poda kat nqkav absolutno pobarkan,no mislq 4e ne e pravilno savsem da se otnemat pravata na detsata zaradi tozi incident.ami si4ki tezi pravitelstveni institutsii kade bqha predi tva?kak taka to4no kato se slu4i ne6to te trqbva6e da namerqt 4e ne6to ne e nared po teq diskoteki koito sa zatvoreni?i si4ki teq nagli deputati koito doidoha da oplakvat detsata kade bqha predi tva?tup4eti debelite si 6kembi6ta!i sled tva imat tsqloto nahalstvo da doidat i da kajat 4e 6te tarsqt must!te samite imat vina!vsi4ki imat!tsqlata ni darjava e skapana,i vsi4ki buta6ti se sa6to sa imali vina,ne samo ohranata!no sled dva -tri dena vseki 6te e zabravil za tezi detski jivoti koito be6e nujno da izgorqt za da se razmurda nqkoi,nali taka?!ne smqtam 4e e nujno da se slaga ve4eren 4as,sas su6tiq uspeh mogat da se napravqt iztsqlo detski diskoteki v koito da ima sigurna ohrana i naprimer po ranni 4asove na svur6vane,ne sam li prava?tsenq vsqko mnenie i uvajavam mneniqta razminava6ti se s moeto sobstveno!



Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: Dakota]  
Автор...indigo (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 22:48



prav si za tova,no edinstvenoto,za koeto sa vinovni e che se blaskaha i che vseki kazva:Butaha me,no ne smee da si priznae che i toi se e butal po niakakav nachin. Da no tia politici veche prekaliavat!Kvo e tva vecheren chas az naprimer liatoto izlizam s priateli v kvartala... I kvo shte napraviat?Shte hodiat po kashtite ili shte minava patrulka ?



Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: Dakota]  
Авторne-dete (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 06:20



Какви са тия права за висене до среднощ по дискотеките.Това са идиотизми.Нито охранителите,нито собствениците на дискотеки са виновни.Аз също обикалям нощна софия и нямам никакви забележки към съдържателите на подобен род заведения.Но аз и приятелите ми вече сме пораснали и някак повече сме в час с нещата.А децата като са деца да ходят на детска градина,или да си седят вкъщи.Не може да наричаш дете,някоя госпожичка с изкубани вежди,боядисана коса и т.н.която вече е много на ти и със секса...нали се сещате,че това,което казвате са пълни абсурди.Време е да се осъзнаят подрастващите ,да разберат,че за всичко си има време;да спрат да се заблуждават,че са много "големи" ,"в час",или Бог знае още какво.Не са интересни и не са модерни-просто са едни смешни подражатели-в есин момент последствията са за родителите,както се убедихме за пореден път.



Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: ne-dete]  
Автор...lNDlGO (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 19:47



TRIABVASHE NIAKOI DA NI GO KAJE NAI-SETNE !!!



Тема Re: Пак го отнасят децатанови [re: luda_krava]  
Авторlncognito (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 23:02



E BRAVO SYGLASNA SYM S TEB!!!!!!!!!!!!!!

Mai mnogo se syglasihme edna s druga:)
Naistina ako ima detski diskoteki, v koito ohr4anata da e sigurna i da sa s po-ranen 4as na zapo4vane i syotvetno na zavyrshvane ne bi triabvalo da se slaga ve4eren 4as.
No pyk nali znaesh, 4e ako ne vyvedyt ve4eren 4as nikoi nima da se syobraziava s tezi diskoteki i sled tiah shte se hodi v "drugite":)
e da ve4erniat 4as e kraina miarka no...............
moje bi ako ne puskat lica pod 16 godini v "drugite" diskoteki toi shte e izlishen...............pyk i ako razreshavat pridrujen ot roditel da se dvijish iz ulicite sled opredeleniat 4as..................tezi koito , kakto ti kazvash, ve4e mogat da se grijat za sebe si tiah i roditelite im im imat doverie .....tiah shte gi puskat .............i do po-kysno pyk posle tiahnite shte idvat da si gi pribirat:)ili shet sediat zaedno s tiah v diskotekite
moje i tova da e izhod......taka i pokoleniata shte vzemat da se posblijat malko.................abe mnogo filosofski se izkazvam naposledyk.....zabavlivaite se dokato mojete, 4e jivota kym niakoi e jestok, a na drugi napravo ima ebava maikata...........i ne se znae dokoga shte ste svobodni i shte iamte jelanie i vazmojnost da se zabavlivate..............prosto neka byde s malko mislyl za samosyhranenie..........pyk i za syhranenie nervite pyrvo na roditelite VI/ni/ posle i na okolnite

BADI SHTASTLIVA



Тема Re: да бе данови [re: Dakota]  
Автор БaбaИлиицa (свещенна крава)
Публикувано08.01.02 23:23



Ми не: и водата и стената са "неодушевени предмети" и не могат да носат отговорността, отговорен е онзи, който е налял водата, без да е сигурен, че стената е добре построена!

Баба...

|На къде вървим...
|На къде отиваме...
|И до къде ще стигнем така?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.