Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 01.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Трагедията в Индиго
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моето мнение  
АвторDiana (Нерегистриран)
Публикувано30.12.01 02:00



И така:
моето мнение:
Фактът че това се случи точно сега и точно в Индиго е една случайност. Можеше да се случи в много други заведения по всяко време
малшанс
Потресох се така че два дена ме боля глава - а мен никога не ме боли глава - и още че в квартала никой друг на запали свещ в деня на траура.
Поставих се за миг на мястото на родителите и умрях - в истинския смисъл на думата - ако ми се наложи да преживея това за моето дете - не съм сигурна дали ще успея.
Децата не са виновни за нищо - а защо да обвиняваме родителите в този безумен за тях миг? Кой може да гарантира къде се намира детето му във всеки един момент?
Организаторите също ги разбирам макар и да съм скептично настроена към тях, но ужаса остава
какво да направим наистина?
как да спасим децата си от такива ситуации....няма начин....всичко е късмет, стечение на обстоятелствата и хиляди други неща - които не разбираме и няма да разберем
Поклон пред паметта на милите дечица и най-искрени съболезнования на родителите им, няма думи които да изкажат истината.
Светът не е справедлив
Щеше ли иначе да се случи това???
Не искам да пиша повече, казах което исках да кажа
плача като си помисля за това да отидеш в Пирогов да разпознаеш детето си
дано не се случва никога на никой повече



Тема Re:нови [re: Diana]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано30.12.01 23:49



Това което се е случило, се е случвало и преди(без жертви). Така поне твърдят децата. Мамичката им на организаторите!

Ама понеже са ПУТКИ(както и тея на които са плащали), ще си платят пак и ще минат за сметка на обществото и обстоятелствата.


п.п.
Никой не е забравен и нищо не е забравено!

Редактирано от MУTPA на 30.12.01 23:51.



Тема Re: Моето мнениенови [re: Diana]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано31.12.01 13:28



Моите съболезнования на родителите на починалите деца. Искренно съчувствам и на децата, които са пострадали и на техните родители, които за съжаление много вериятно да имат проблеми със здравето в бъдеще, в следствие на неприемане на кислород известно време.
Диана, да ли е случайност - да, наистина е случайност, но моето мнение е, че има случайности, които могат да се предвидят. Така, че това е една предвидима случайност. Да сте чули такова нещо в САЩ например? Където ако имаме впредвид, че дискотеките са им повече и населението е им повече, следва, че вероятността е по-голяма да се случи. Но не би. Защо е така? Ами, че доколкото знам там /давам я за пример, защото за мен тази страна е символ на демокрацията/ не се допускат лица под 21 години в дискотеките. Децата си правят детски партита в училищата. Моето дете го водят всяка година на дискотека от 5 годишна възраст! Преди един месец не издържах и казах на родителската среща, вече е ученик, да направим парти във фойето на училището или в салона, като аз имам възможност да се заема с актьори и други подробности, но всички родители в един глас се изправиха с/у мен и казаха, че един път е Нова година! Защо съм против дискотеките на тая начална училищна възраст? Ами, че дори да не се пуши, в помещението е напоено от цигарения дим, не ми харесва и езика и музика, с който DJ-я използва. Та 2 думи според мен децата трябва да се веселят на по-подходящи места. Друг е въпросът за безотговорността на управляващите тази или по принцип дискотеките. Там вече съдът ще си каже думата.



Тема Дискотеки за малкитенови [re: friend]  
Автор Vass ()
Публикувано02.01.02 10:07



Мисля си, че добре би било да има два вида дискотеки - за възрастни над 18 и тиинейджърски - до 18 и в последните да няма алкохол... Ама кой ще го направи, като само за печалба мислят...



Тема Re: Дискотеки за малкитенови [re: Vass]  
Автор...indigo (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 20:02



DA AZ IMAM SESTRA NA 10 GODINI I NIKOGA NE BIH SI PREDSTAVILA CHE SHTE POPITA ZA DISKOTEKA NA TAZI VAZRAST,A AKO SLUCHAINO POPITA NASHTE NIKOGA NIAMA DA I POZVOLIAT!MEN ZAPOCHNAHA DA ME PUSKAT KRAIA NA 6KL(KRAIA NA LIATOTO).NEZNAM KAK NASHTE PONESOHA TOVA CHE LEJAH V PIROGOV ZARADI JELANIETO NA NIAKOI DA VLEZE TAKA BARZO-DORI I DA TE IZPOTAPCHE...DOBRE CHE IMAM GSM,ZASHTOTO AKO MAIKA MI BESHE CHULA ZA SLUCHILOTO SE SIGURNA SAM CHE SHTESHE DA POLUCHI UDAR...NO DOBRE CHE NE I KAZAH TOCHNO KAKVO E STANALO-KAZAH I DA DOIDE V PIROGOV,ZASHTOTO S MOIA PRIATELKA E POSTRADALA...CHAK KATO DOIDOHA IM OBIASNIH EDVAM KAKVO SE E SLUCHILO,ZASHTOTO PRED OCHITE MI POCHINA EDNA MOIA PRIATELKA,I MNOGO OT POCHINALITE DECA.

ISKAM DA IZKAJA NAI ISKRENITE SI SABOLEZNOVANIA NA RODITELITE IM!!!
MIR NA PRAHA IM!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.