Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Шпионски програмки или ...нови [re: niara]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано29.10.06 23:52



беше направена една интернет петиция в БГ за нарушенията на държавата и толерирането на едните етноси пред други /разбирай цигани/, която обаче изведнъж мистериозно изчезна от сайта преди седмица.
Освен това спряха една доста антиправителствено настроена телевизия преди изборите за президент /СКАТ/. Не че я гледам, но това е показателно в какво "демократично" общество живеем /е, от Запада се учим и то много добре/.



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Re: Шпионски програмки или ...нови [re: Last_Roman]  
Автор BlackWolfМодератор (ловец)
Публикувано30.10.06 10:02



Това с телевизията май беше доста евтин номер на самата телевизия...



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Шпионски програмки или ...нови [re: BlackWolf]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано30.10.06 17:22



кой знае - в политиката всичко е позволено...



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Re: Шпионски програмки или ...нови [re: BlackWolf]  
Автор мyшkaтo ((препикано))
Публикувано30.10.06 22:21



ти го каза
потвърждавам само с подписа си



“It is not a sign of good health to be well adjusted to a sick society”

Тема Re: Шпионски програмки или ...нови [re: мyшkaтo]  
Автор cuddly (star chaser)
Публикувано30.10.06 22:34



айде и един линк и от мен по темата болно общество:



Блогът "Аз живея в САЩ".




Тема Re: Шпионски програмки или ...нови [re: BlackWolf]  
Автор niara (Snow Woman)
Публикувано31.10.06 08:06



За форумите,за които споменах,е вероятно наистина да са били затворени по желание на самите индианци.Имаше разменени доста остри реплики и интересното беше,че примерно канадци с европейски произход се изказваха в защита на индианските искания,а останалите канадци ги пращаха обратно в Европата...Истината е,че омразата е много силна.Инфото е доста оскъдно, никъде не се коментира.
За останалото-все пак моето мнение не е меродавно...Хората са щастливи по своему или поне си мислят,че са щастливи...

Мнозина се отдават на хуманни инициативи като помощ на инвалидите или борба срещу рака.Има лека комерсиализация и в това и сякаш се следва някаква модна тенденция,но го правят...Но това е част от "удобната" свобода,за която вече писах...
А материалното за жалост ни преследва навсякъде,дори и в България,само дето темповете тук са по-бавни...Спокойно можем да препратим линк и към темата за Земята,която "изяждаме".Просто бъдещето не е за идеалистите...Да,тъжно е.
Иначе днес успях да отворя сайта с петицията,та тревогата ми там е била фалшива...

May the Great Spirit go with you and guide you!

Тема Re: Шпионски програмки или ...нови [re: niara]  
Автор BlackWolfМодератор (ловец)
Публикувано31.10.06 14:00



Ами Mother Earth според мен няма да търпи безкрайно човешките изстъпления върху себе си...

Тя неведнъж е показвала, как за минути може да ни покаже колко сме дребнички, барабар с цялата си наука и технология. Моля се само да не се стига до тотални катаклизми, защото по света живеят и немалко свестни хора...

Не знам... Мисля, че в света тепърва предстоят големите конфликти, и то ще бъдат в обрастта на духовното. Борба на ценности. Ценностната с-ма, основана върху идеала на придобиването, не може да не доведе до криза в един момент.
Както се изразяват евангелистите, планът на м-р Бог не е баш този...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Шпионски програмки или ...нови [re: BlackWolf]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано01.11.06 12:42



Както се изразяват евангелистите, планът на м-р Бог не е баш този... - немой да се плашиш, господ е българин


иначе за кризата съм съгласна

The chase is better than the catch


Тема Re: Шпионски програмки или ...нови [re: niara]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано02.11.06 11:45



канадци с европейски произход се изказваха в защита на индианските искания,а останалите канадци ги пращаха обратно в Европата
Че то повечето канадци са с европейски произход, но старите вече са с промити за 2 века моцъци, а по-късните европейски канадци са все още с по-широк поглед върху нещата. Но трудно от Европа може да се окаже някакво влияние в Северна Америка по този "незначителен" за европейските политици проблем, при условие, че самата Европа няма ясна представа за собствената си идентичност!


Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Шпионски програмки или ...нови [re: Darth_Vader™]  
Автор niara (Snow Woman)
Публикувано03.11.06 07:58



Че то повечето канадци са с европейски произход, но старите вече са с промити за 2 века мозъци, а по-късните европейски канадци са все още с по-широк поглед върху нещата.
Прав си до голяма степен...

Имам предвид тези,които се самоосъзнават като европейци.Прави впечатление,че точно 70-годишни старчета, които от 40-50 години са тук,твърдят,че винаги ще си останат немци,холандци,ирландци (последните най-напористо и страстно).При по-младите,след 3-то (дори второ) поколение,сякаш границите се размиват...

May the Great Spirit go with you and guide you!

Редактирано от niara на 03.11.06 08:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.