Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Един нов...нови [re: Chita Miko]  
Автор Ckayт ()
Публикувано29.06.06 18:12



И какво следва от всичко казано до тук?



Тема Re: Един нов...нови [re: Ckayт]  
Автор whitewolf (free)
Публикувано29.06.06 23:32



лечение, според мен..



Wolf I am,
Under the stars,
and under the blue sky I run.
And my spirits run with me.


Тема Re: Един нов...нови [re: Ckayт]  
Автор Chita Miko (Hejoka)
Публикувано02.07.06 09:13



Нищо не следва. Може би следва, че следващия път, когато задам въпрос от подобен тип просто ще го задам на друго място. За да следва нещо трябваше да има нещо по-различно от това, което го има сега в това подобие на тема.



Chante luta

Тема Re: Един нов...нови [re: Chita Miko]  
Автор whitewolf (free)
Публикувано02.07.06 09:35



абе я се махай от тук. Да не сме длъжни да ти отговаряме на шизофреничните питания, че и дискусия да ти правим. Иди си задай въпросите на друго място - пред лекар, най-добре.

Wolf I am,
Under the stars,
and under the blue sky I run.
And my spirits run with me.


Тема Re: Един нов...нови [re: Chita Miko]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано02.07.06 12:46



Човек, не се сърди... за странните отговори Нарочно не влизам в дискудията, щото поне според мен двете неща които сравняваш (танца на слънцето и взаимоотношенията по принцип) са достатъчно различни в основата си. В първото ти молиш за нещо една доста по-висша сила, правиш жертва и т.н., в другия просто си говориш с някой. Идеята на мероприятията е различна, ако щеш



Тва че хората се очуждават, убуу, така е, ама кво да направим? Лично не се сещам за нищо, което не е свърано САМО с начина по който аз общувам

Тва че някой не ме гледа в очите не е толкова лошо. Не е и задължително. Малко ми е странно що човек се кръщава "хейока" в някакъв форум и какво, по дяволите, значи това за него, но нема да питам! Ай стига толкуз от мен

Не се гаси туй що се пуши!

Тема Re: Един нов...нови [re: whitewolf]  
Автор Chita Miko (Hejoka)
Публикувано26.07.06 20:49



Нямах намерение да пиша повече в темата, но не мога да не отбележа, че си груб. И ако продължиш да ръсиш простотии аз ще продължа да ти казвам, че пишеш простотии.

Chante luta



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.