Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Експеримент  
Автор Ckayт ()
Публикувано10.10.05 19:18



Модераторе, моля те подръж темата известно време по-нагоре, за да получи по-широк достъп!
Значи работата е там: гледам , че колкото пъти стане дума за среща, толкова пъти се отзовават единици ( разбирайте един - двама) и за това има един въпрос, който ми се иска да задам!

Въпросът се отнася само до тези , които пишат в този клуб и действително се интересуват от индианци!
Не се отзовавате на предложението, защото:
- не ви харесват хората , които го отправят,
- не смятате, че такава среща би ви била интересна и би ви обогатила,
- живеете далеч от София,
- не желаете да приложите интереса си на практика,
- не желаете да имате нищо общо с хора от Орловият Кръг,
- повече обичате виртуалното общуване ?

Е , това исках да питам!



Тема Re: Експериментнови [re: Ckayт]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано10.10.05 22:42



Абре, Скауте... Не виждаш ли, че и без това в тоя клуб пишат малцина... Като се изключат членовете на т.нар. "Орлов кръг" (с който аз имам известни контакти), които се появяват чат-пат в клуба, други посетители се появяват сравн. рядко.
Така че кой ще ти ходи по срещи? Освен това мисля, че хората просто се притесняват от контакт "очи в очи".

А освен това поканата за среща (както и предишната покана) не се прави от името на т.нар. "Орлов кръг", а от името на някои клубари от този виртуален клуб.
Не знам какво стана с предишната среща (аз не ходих), ама май Пуши се видя с еди-двама човека...

Но все пак нека народа се изкаже. И на мен ще ми е интересно...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Експериментнови [re: Ckayт]  
Автор Kaнтaka (горски дух)
Публикувано11.10.05 14:06



Добре, де, нека да кажа за себе си: живея далече от София и това е моята причина. А какво разбираш под това: "да приложите интереса си на практика"?



Тема Re: Експериментнови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано11.10.05 14:45



Ми аз да кажа, сбирка на клуба не знам да се е състояла (не съм присъствал на такава). Виждал съм се... с трима души оттук, с които не съм се познавал отпреди де, а иначе май познавам... още трима. Така че не съм особено напред с "клубния" живот И шестимата са свесни ора!

От тримата които познавам (от клуба), само един е от София, така или иначе, ама много заета уа!

Smoker and proud of it!


Тема Re: Експериментнови [re: Kaнтaka]  
АвторБъpзия Билл (Нерегистриран)
Публикувано11.10.05 20:19



Ама, нали и аз казах, че ще дойда, но вие-шубето до небето! Няма да ви трепя, бе, само малко! И без това сте на изчезване, в България-хептех!

Не разбра ли, че тъпотата ти вече не впечатлява никого?

Редактирано от Black Wolf на 12.10.05 01:59.



Тема Re: Експериментнови [re: Бъpзия Билл]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано11.10.05 20:29



С теб, мацко, ще се видя специално!

Само кажи кога и къде!

Smoker and proud of it!


Тема Re: Експериментнови [re: Ckayт]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано12.10.05 21:12



Живея далеч от Сф.

Добре дошъл, страннико. Пътеките днес са опасни.


Тема Re: Експериментнови [re: тиrъp]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано12.10.05 21:38



знаем

Smoker and proud of it!


Тема Re: Експериментнови [re: Пyшилиcт]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано12.10.05 23:40





Добре дошъл, страннико. Пътеките днес са опасни.

Тема Re: Експериментнови [re: тиrъp]  
Автор sanguinarY (mournful)
Публикувано24.10.05 13:34



йеее,какво става,братовчеди.Някви срещи,иху-аху,цър-пър?!
Нямам време сега да чета,но видях това за срещите и ми стана интересно:)Нищо,че ако си ме припомните може някоя засада да ми устроите:)Аз носим:)
Там е работата,че вие май и бира не пиете... ама няма да ме анатемосате,ако аз пия нали?До сега нищо такова не обявявахте за визуални представяния,иначе да си призная ще ми е драго да се погледаме малко:) (не на криво и не като експонати оживели от историческия музей).
Айде ако се съчетаете по-натам,обаждайте,ще уважа събитието...



vajnoto e spokoino...


Тема Re: Експериментнови [re: sanguinarY]  
Автор Ckayт ()
Публикувано24.10.05 17:21



Ти от къде си и кой?
Ставаше въпрос за среща на индианонасочени хора, а не за среща на видовете!
Ти от индинонасочените ли си или от видовете?

Редактирано от Ckayт на 24.10.05 17:27.



Тема Re: Експериментнови [re: sanguinarY]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано24.10.05 17:23



Здрасти. Ми то... срещата на клуба ще е малко, нам ли, странна. В смисъл, част от хората които влизат и пишат се виждаме относително често, другите или са от пловдив или от някъде другаде... или нямат време.

Фен съм сериозно на сбор-среща ама изглежда няма толкова свободно време. Ако желаеш, дай ш`са разберем, обичам да се запознавам с хора и др. Не знам какво пиеш/не пиеш, аз алкохол не употребявам, но не съм и забранявал на никой та... абе дай да пропуснем засадите и да се видим нормално! Ако искаш, кажи кога ти е удобно и т.н. па ще спастрим нещо хубаво

Smoker and proud of it!


Тема Хпериментнови [re: Пyшилиcт]  
Автор sanguinarY (mournful)
Публикувано24.10.05 18:45



Ми ако трябва и от пловдив ще стана,щом е условие:)Мога да го изобразя,барабар с най-закътаните му прекички и кръчменца.
Не,не бързайте да ме слагате в графата на злоупотребителите с огнената вода на белия човек:)Може би просто употребител:)
Удобно ми е по всяко време.Демек повечето ми смени са нощни и обикновено през деня не ми е сложно да се появя някъде.Пердполагам нямаш намерение само двамата да нищиме политиката,(не че няма да можем),та за това може би ще трябва да съчетаем мероприятието с тези,чиято заетост е на по-сгъстен режим.А бе направо отпуски взимайте там и е такива,пък ще се помъкнем на някакъв перзбалкански импровизиран трейл ъф тиърс.
Бъзик де...

vajnoto e spokoino...


Тема Re: Хпериментнови [re: sanguinarY]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано24.10.05 19:48



Ми, звучи екстра. Надали ще сме само двамата Виж, нали знаеш, че като това е клуб "индианци" аз основно затва влизам тук. В смисъл, Скаута може би на място питаше дали се интересуваш от такива неща. Не че не искам да се видим, не че и няма да се видим. Просто питам

От София си, така да разбирам? Щото напоследък май не ми се отваря път нанякъде Некъде по центъра, кажи кога... си по-свободен(а), знам ли?!? Абе кажи нещо за себе си. И ако искаш да научиш нещо за мен/нас, тоже!

Smoker and proud of it!


Тема Re: Хпериментнови [re: Пyшилиcт]  
Автор sanguinarY (mournful)
Публикувано26.10.05 22:49



С риск да поизстудя малко ентусиазма ти,колкото и да не ми се ще,налага се да ти кажа,че се знаем в известен смисъл.При прохождането на клуб индианци,беше създадена тема,нещо от сорта на "за или против орловия кръг".Ти съответно беше за,а аз просто не бях против... Всъщност не беше само това де,но за това се сещам:)
Потдаде се помня,на вредни емоции,поради което реших да се оттегля,за да не се създават напрежения.От време на време идвам да попрегледам изказванията на Блеки,понеже видимо е ,има много материяли и съответно - много информация.
От София съм,да.Мисля,че тук достатъчно се обсъждат всякакви теми за индианците и техния мироглед,та на яве ако се зърнем,то по-скоро ще е за да се позапознаем визуално един с друг и... изобщо с цел опознаване,а не толкова за да дообогатим познанията си:)Демек може и за футбол да си говорим,или каквото там дойде:)Иначе що се отнася до това,дали съм заинтересуван от индианци или не,то аз поне,на твое място ,не бих попитал по този начин човек,който ми предлага да запретнем импровизиран 'трейл ъф тиърс":)))
Иначе приятното е взаимно...
Аз лично очаквам да е кратко,леко и непринудено цялото мероприятие:)

vajnoto e spokoino...


Тема Re: Хпериментнови [re: sanguinarY]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано27.10.05 12:09



Не помня вече какво беше ставало тогава, пък не ми се и гледа. Виж, просто хората от кръга не влизат тук редовно... освен мен и още един човек може да се каже че изобщо не влизат. "За или против Орловия кръг" ми звучи... сети се как!

Ако знаеш кви тъпотии се четат по пресата за нас, само тва ми трябва! Да знаеш колко ми е писнало... просто не е истина. Изключае две статии - в сп. Тема и една (която по-скоро ставаше, отколкото да беше добра) в 168 часа... другото... абе верни са имената на хората. И тва е!

При Вълчан наистина има много инф. Ама и при нас е така, той може да потвърди, ако желае. Не очаквам да си говорим за нещо конкретно, за футбол... от тва не се интересувам особено! Тва за "трейл ъф тиърс не го разбрах нещо" Как да е.

ОК, кажи, ако измислиш нещо.

Smoker and proud of it!


Тема Re: Хпериментнови [re: sanguinarY]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано27.10.05 19:06



Не виждам особен смисъл в подобни срещи, още повече ако на тях се говори за футбол или бира (или за двете). Не знам защо на г-н Скаут му хрумват такива идеи... но както и да е, всеки си има основания.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Хпериментнови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано27.10.05 20:17



На Скаута му идват добри идеи заради. Тва чесе майтапи човека не означава нищо повече от... майтап! Иска да организира среща (също като мен преди време) но изглежда нема нищо да излезе. Ако ще се смуче бира и ще се говори за футбол... да, и аз имам работа, която да ме чака!

Смисъла, поне за мен, е като смисъла да имаш приятели, изобщо! Едни хора, с които, заедно... нали... ония неща... важните... ги правите! И понеже ми харесва да съм сред хора "социално животно" демек, та и за тва и аз и Скаута подхващаме тази тема. Пък квот стане!

Smoker and proud of it!


Тема Re: Хпериментнови [re: Пyшилиcт]  
Автор sanguinarY (mournful)
Публикувано27.10.05 23:18



Е спокойно де,споменах за футбола като възможно най неподходяща тема,а не като предполагаема:) Естествено,че и за индианци ще се лафи:)
Да,Пуши,стадно животно е човека,но има изключения чат пат.Ауу,сега се сетих да обсъдим темата за вълците единаци с Лупо:))Но в мястото за това.Макар,че точно по тази тема,мисля,че се получиха леки недуразумения помежду ни,поради различия във възгледите... Ще се постарая да не изказвам мнения толкова,защото явно тук не сте особено приветливи къмразличномислещите:)
А относно трейл ъф тиърс ,имхах впредвид,че един човек,който изобщо не го вълнуват индианците,няма как да е наясно с това словосъчетание и съществуването му въобще.
Иначе идеята на скаута си я бива според мен!:) Може да не съм от най-привързаните към стадния вариант на съществуване,но това все пак е един експеримен нали така?:) Та добре звучи:)

vajnoto e spokoino...


Тема Re: Хпериментнови [re: Black Wolf]  
Автор Ckayт ()
Публикувано01.11.05 18:10



На гос'ин Скаута му хрумват подобни идеи щото иска да станем адски голяма тумба качествени хора и да завземем света!!!......
След тва ще основем колонии на Марс , Юпитер и Венера и от там ще изпускаме по цялата Слънчева система добри неща - като сушено месо, пемикан , пушена сьомга, после можем да препускаме на воля по пръстените на Сатурн, но добре облечени и задължително със шапки с пискюл( шапките, щото там е хладно , а пискюла , за да знаем накъде духа вятъра). После можем да си духнем в ръкавиците - да си стоплим поизмръзналите от здравото стискане на юздите ръце и да седнем да изпушим по лула, ще говорим за времето, жените, добрият лов, вредата от вегетарианството, както и за плюсовете и минусите на многоженството. Когато се почувстваме безкрайно удовлетворени от постигнатото , можем да отпуснем морни тела под дебелите кожи и слушайки пращенето на огъня , неусетно да заспим...
До идването на новият ден, с новата зора.



Тема Re: Хпериментнови [re: Ckayт]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано01.11.05 18:14



Аз съм за!

Smoker and proud of it!


Тема Re: Хперимент :)))нови [re: Ckayт]  
Автор varvarka (непознат)
Публикувано01.11.05 18:31



Много хубаво си го написал...
"слушайки пращенето на огъня , неусетно да заспим...
До идването на новият ден, с новата зора."

Настоящият ми постинг представлява покана към теб да се включиш с нещо подобно, проникновено и есеистично в рубриката "Песни край огъня" в Аламанаха... , а- и главния редактор се включва към поканата ми, това вече е сериозно.

и така... до новият ден.. "с новата зора"



Тема Re: Хперимент :)))нови [re: varvarka]  
Автор Ckayт ()
Публикувано11.11.05 19:01



Сметаме случая за приключен!!!
Мене ясно ми стана ! Благодаря на всички дами и господа , които вляха свежа кръв в темата и потропвайки ритмично по клавишите отговориха на любезният ми въпрос!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.