Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 01.05.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Индиански хуморнови  
Автор Lord Roxton (Good Old Rebel)
Публикувано22.06.05 11:22



Америндофенове,известни ли са ви някакви пиперливи,пошли,смешни,или открито гавромански историйки,които отделните племена оби4ат да разправят за недолюбваните си съседи?Нещо от сорта на оджибуей говорят за сиу,хурони коментират майките на ирокезитеи етц?

FAUGH A BALLAGH!

Редактирано от Lord Roxton на 22.06.05 11:23.



Тема Re: Индиански хуморнови [re: Lord Roxton]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано22.06.05 14:18



Ами имали са нещо такова, макар че са предпочитали просто да ги убиват.
Някъде назад из форума има тема "Индиански вицове"...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Индиански хуморнови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт (На бай Брадър..)
Публикувано22.06.05 14:43



Сетих се за Медисин Кроу
ТЕ ТВА Е ЧУВСТВО ЗА ХУМОР!!!

Сетих се и за разни истории (освонно Койото-Иктомски) ама се чудя има ли смисъл да се постват.

Smoker and proud of it!


Тема Re: Индиански хуморнови [re: Пyшилиcт]  
Автор Lord Roxton (Good Old Rebel)
Публикувано23.06.05 08:04



Сподели бе,мързел...

FAUGH A BALLAGH!


Тема Re: Индиански хуморнови [re: Lord Roxton]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано23.06.05 16:35



То цял разказ... Предполагам, че ще го домързи да пише...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Медисин Кроунови [re: Lord Roxton]  
Автор Пyшилиcт (На бай Брадър..)
Публикувано23.06.05 17:14



Уф че си гад! ОК.

През нам`коя си зима един кроу - Медисин Кроу (Магическият Гарван) си направил шега с бял вонен командир (негов приятел). Било студ! Няколко дена по-рано били на боен поход и човечеца убил враг... по пътя наобратно не обелвал ни дума, странял от хората... Като се върнали отишал да поздрави белия командващ, който бил и приятеля му. Подал му ръка, както се прави обикновено, и когато войника я стиснал Медисин Кроу дръпнал своята. В ръката на военния останала отрязана, полувкучанена индианска такава Медисин Кроу се спукал от смях, другите немеели и недоумявали Целия боен поход човека странял от войните, органицирайки тази шега и си представял изражението на лицето на пелия си "брат".

хумор по индиански

Те го Медисин Кроу



Smoker and proud of it!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Пyшилиcт на 23.06.05 17:15.</EM></FONT></P>

Редактирано от Пyшилиcт на 23.06.05 17:17.



Тема Re: Индиански хуморнови [re: Пyшилиcт]  
Автор Пyшилиcт (На бай Брадър..)
Публикувано23.06.05 17:17



Всъщност и това ли е той... ама дърт?



Smoker and proud of it!

Тема Иктоми и Койота 1нови [re: Lord Roxton]  
Автор Пyшилиcт (На бай Брадър..)
Публикувано23.06.05 17:33



Койота и Иктоми са почти класически образи в легендите. Те са сладурите, дето погаждат номера на всички останали - обикновено Койота не се измъква безнаказан Иктоми е паяк историята за него е дълга, участник е в много легенди.

И така...

Един слънчев ден Койота решил да отиде на гости на Иктоми, да го види какво прави. Тръгнал към шатрата и точно стигнал, го видял да стои пред нея, ни жив, ни умрял.
- Здрасти Икто (по популярния филм ) какво става бе, защо изглеждаш така? Какво се е случило?
- Абе остави, много лош сън имах! (нал са сещате - индианец... сън... важни работи )
- Е, кажи де, кажи! Не може да е толкова зле!
- Сънувам значи, вървя покрай една река... ама красиво, зелената трева омекотява стъпките ми, водата пее, птиците пеят... красота... хармония... Стигам до един вир и какво да видя! В него едно младо момиче се къпе. Чисто голо!
- Е, Икто, това не е лош сън бе. Какво му е лошото?
- Чакай, чакай, не свършва тук. Седя си аз край брега, без да ме вижда девойката и осещам че нещо почва да ми става Оная ми работа взе да става голяма...
- Ей, то това си е естествено сега, не се притеснявай!
- ... стана като змия. Пропълзя през високата трева, влезе под водата и... влезе в девойката...
- (Койота)
- ... и на нея това и хареса!
- Абе Икто, това не е лош сън, това даже е един много хубав сън! Де да бях на твое място!
- Да но тогава един дилижанс.. от ония, дето ги теглят четири дорести коня... онези с големите, тежките колела, обковани с метал мина между мен и момичето!


"На печелившите честито!


Сега някой друг да завърже история, че ми се излъска клавиатурата от писане!

Smoker and proud of it!

Редактирано от Пyшилиcт на 23.06.05 17:35.



Тема Re: Иктоми и Койота 1нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Sigryn (тиха)
Публикувано24.06.05 14:46



Не знам не го ли писах вече в другата тема, рядко се вясвам и знам ли... Но ето пак:

Трима индианци и трима бели мъже чакат на гарата да пътуват с влак. Тримата бели мъже си купуват три билета, а индианците само един билет.
- Защо си взимате само един билет за тримата? - питат белите.
- Ще видиш! - казват индианците и се качват на влака.
Във влака тримата индианеца се натъпкват в тоалетната. Когато минава кондуктора, той почуква на тоалетната и казва:
- Билети моля! - и една индианска ръка се подава, дава един билет, кондукторът го продупчва и продължава.
Колко хитро! - помислят си белите и решават на връщане с влака да извъртят същия номер.
На връщане тримата бели мъже си купуват един билет, но забелязват, че тримата индианци не си купуват никакъв билет.
- Защо не си взимате дори един билет? - питат белите.
- Ще видиш! - казват индианците и се качват на влака.
Тримата бели се натъпкват в тоалетната и зачакват кондуктора. Тримата индианеца се натъпкват в другата тоалетна. След малко единият индианец излиза от своята тоалетна, почуква на кенефа на белите и казва:
- Билети, моля!


И едно много сладко, макар и тъжно.

Един от продавачите, които ходят от врата на врата, влиза в резервата и тропа на бунгалото на едно семейство. Отваря бабата индианка и напористият продавач се втурва вътре с прахосмукачка.
- Това е най-добрата прахосмукачка в света! - казва той - Само за $9.99 получавате това чудо на техниката. Ако в следващите пет минути тази прекрасна прахосмукачка не почисти цялата къща, заклевам се да я изям!

Бабата се усмихва и му подава нож и вилица:
- Яж, баби, тука сме в резервата, тука няма ток!



Тема Re: Иктоми и Койота 1нови [re: Sigryn]  
Автор Пyшилиcт (На бай Брадър..)
Публикувано24.06.05 16:31



хехехехе

Това за влака го знаех с евреи и арменци
друго си е като пристъпи някой тихо във форума

Smoker and proud of it!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.