Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ДО Всички!нови  
АвторБъpзия Билл (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 17:53



Потърсете мненията на модератора в другите форуми и преценете що за ОЛИГОФРЕН е!
Зная ,че това ще бъде изтрито,но колкото го прочетат все ще е НЕЩО!
Дайте на простака малко власт и му гледайте сеира!



Тема Re: ДО Всички!нови [re: Бъpзия Билл]  
Автор Пyшилиcт (На бай Брадър..)
Публикувано10.06.05 18:10



Нема нужда да гледам други мнения по форуми Не че не го правя, но по принцип няма смисъл, щото го знам човека Засичаме се по места, на които според думите ти той не може да присъства. Нямам никаква представа откъде и защо си останал с такова впечатление, но не ме и интересува. Твоя си работа. За едно ти гарантирам обаче (всъщност за две неща).

1. Бай Вълчан знае доста.
2. Има доста странно чувство за хумор! ДОСТА! Ако не ми вярваш... абе требе да ми вярваш за тва

Човека дълбоко НЕ Е простак. Доста е точен даже, може би не държиш на майтап. Хехехе

Smoker and proud of it!


Тема Re: ДО Всички!нови [re: Пyшилиcт]  
АвторBaнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 18:23



И аз така сметам !



Тема Re: ДО Всички!нови [re: Baнkaтa]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано10.06.05 20:38



Що да го трия... Трабва да има и смешни неща в клуба.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: ДО Всички!нови [re: Black Wolf]  
АвторsintE (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 00:25



da,pravoto na mnenie trqbva da se uvajava...
No za6to li nadu6vam nqkakuv vid intervenciq vuv vsi4kata taq rabota?...



Тема Re: ДО Всички!нови [re: Пyшилиcт]  
АвторБлeдoлиk (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 00:31



Е ако това неговото е "чувство за хумор", то тогава кое определяш като простотия? И пълна липса на каквато и да било толерантност и такт е неговото!



Тема Re: ДО Всички!нови [re: Бъpзия Билл]  
АвторБлeдoлиk (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 00:32



Я отскочи до "Езичество"...



Тема Re: ДО Всички! [re: Блeдoлиk]  
Автор Пyшилиcт (На бай Брадър..)
Публикувано11.06.05 15:07



хахаха
абе личи си, че не го познаваш той си е такъв
Виж мненията за Хопи и всякакви южни народи ако искаш. И за вся и всьо що се занимава със земеделие.

Простотия е да се пълни клуб с мнения от сорта "ти си тъпак", "той е тъпак" и т.н. Вълчан често подстрекава да ти кажем я!

Smoker and proud of it!


Тема Re: ДО Всички!нови [re: Блeдoлиk]  
АвторNbtj (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 15:59



Е, отскочих до езичество. Не знам какво точно трябваше да ведя там, но ще ти кажа какво видях! Изразяване на несъгласие с наистина абсурдни твърдения, но по един съвсем културен и аргументиран начин. Поне докато някой кото теб, в пристъп на безсилие не започне да обижда. Е, "каквото повикало, такова се обадило". Явно те дразни, че не можеш по един интелигентен начин да обориш мненията му! Затова ли обръщаш форумите на място за лични наподки, агитираш за създавани на коалиции против и куп дриги безсмислици? Какво би представлявала тази коалиция с бързия Бил? Някакво състезание по обиждане?
Ще ти кажа също какво НЕ видях, преглеждайки другите форуми. Не можах да открия нито един твой смислен постинг. Всичките ти мнения се свеждат до наподки срещу Черния Вълк.
Но може би все пак трябва да сме малко по-снизходителни към такива като теб. Хора, на му се сърдете! Той просто търси внимание и не знае по какъв друг начин да го спечели!



Тема Re: ДО Всички!нови [re: Nbtj]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано11.06.05 22:32



Вземаш ми думите от устата. Наистина, каквото повикало, такова се обадило!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.