Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 31.05.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Охохохоооо!!!нови [re: Paдa]  
АвторJiboran (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 13:21



Луната и Лицето са различни митологични персонажи! Няма как да знаеш...
Аз или трябваше да ти пратя по-подробна извадка или поне легендата!
А свободата в традиционните времена не е била привидна, а съвсем истинска. Както и сега. Зависи си от вътрешното ти себеусещане.
Лакота са уважавали и уважават доста жените си - пуснала съм една статия за ролята на жените в церемониалния живот при Лакота, но Лакота не са деляли живота на ежедневен и свещен - така че ролята на жените се изяснява...



Тема Re: Охохохоооо!!!нови [re: Jiboran]  
Автор Пyшилиcт (На бай Брадър..)
Публикувано04.05.05 14:50



Напълно съм съгласен за свободата, ама вие си приказвате. Свободата е колкото реални възможности (да МОЖЕШ да правиш това и онова), толкова и състояние на съзнанието, начин на мислене, ако щеш. По-често сами ограничаваме свободата си и сами се поставяме в клетки и т.н., отколкото някой друг.

Жените са доста уважавани във всички древни общества! Римляните не са могли да проумеят как може жена да води битки заедно с мъже, смятали са това за... варварство! По техните критерии това е глупаво, но така в крайна сметка и дискриминират Можем ли да направим извод, че Келтите са били по-отворени в това отношение тогаз?

Smoker and proud of it!


Тема Статия къде?нови [re: Jiboran]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 16:39



А иначе - на пръв прочит от предния постинг - точно както ти писах излиза. Естествено, рефератът предполага публика доста по-наясно от мен, така че едва ли ще имаш такива въпросителни



Тема Re: Да, моля!- извадканови [re: Джибopaн]  
Авторвaнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 18:22



Абе,Джибо.........................!????
Ква е таз щуротия? Бива ли интелигентно момиче като теб да пише по такъв нищо не даващ да се разбере, начин!!!!!!!!????



Тема Re: Да, моля!- извадканови [re: вaнkaтa]  
Автор Пyшилиcт (На бай Брадър..)
Публикувано11.05.05 18:59



Така се пише за "научни" тикви Колкото по-трудно и колкото по-малко схванат, толкова по-малко въпроси ще да имат Приеми го като тактически ход! Поне при мен е с такава цел.

Smoker and proud of it!


Тема Re: Да, моля!- извадканови [re: вaнkaтa]  
АвторДжибopaн (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 19:02



Начинът с извадките е такъв- неизбежно е.
Цялата статия е невъзможно да бъде пусната във форума.

До Ванката:
Обещавам ти пълния вариант със схемите при това в близките дни! При това ще държа на критичното ти становище, относно писаното.
До външните лица:
Ще трябва да изчакате да бъде публикувана в книжка, да си купите книжката или да я четете в библиотеката.



Тема Re: Да, моля!- извадканови [re: Пyшилиcт]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано11.05.05 19:11



Така се пише за "научни" тикви ... Защо мислиш така? Ами не се пише така. Хората, които се занимават с наука, не са малоумни все пак... повечето.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Да, моля!- извадканови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт (На бай Брадър..)
Публикувано12.05.05 12:52



Чакай сега, идеята ми е, че ако пишеш нещо за... доктори, доценти, професори и т.н., колкото по-неясно е написано и колкото по-непозната им е темата, толкова по-лесно ще мине изпита. Това просто е начин, да те оставят на мира, ако щеш, от който съм се възползвал при дипломни работи

Не мисля че научните хора са тикви! Някои от тях обаче имат доста стари разбирания, които трудничко се променят, пък някои направо не се интересуват от новите неща Не са малоумни, определено, можем да кажем че често са... ексцентрични


Smoker and proud of it!


Тема Re: Да, моля!- извадканови [re: Пyшилиcт]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано12.05.05 23:02



Скъпи, драги Пушилисте... Туй изобщо не е така. Може да има "доктори, доценти, професори и т.н.", пред които подобен "номер" да мине, на има немалко такива, които просто ще ти фраснат двойка...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Да, моля!- извадканови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт (На бай Брадър..)
Публикувано13.05.05 14:03



А, не! Аз пиша само верни неща, които са и по темата, пък понякога са и важни. Това за дипломните работи. Тотали-офф-топик!

Smoker and proud of it!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.