Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Kade moga...нови [re: Black Wolf]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано17.04.05 20:09



Ами аз не съм в Пловдив,но тия според мен също бяха перуано-незнам кви си...,които се правеха на северноамериканските си роднини с точно такива файн-имитации на корони от линка дето си дал.
Все едно аз да ида в Америка,да се облека с тюленови кожи,да напявам под носа си "Рипни,Калинке да тропниме" или "Дилмано дилберо" и да претендирам,че съм лапландка.


dove portano i passi che facciamo

Тема Re: Kade moga...нови [re: KATЛA]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано17.04.05 20:32





Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Kade moga...нови [re: KATЛA]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано17.04.05 21:37



То си има няколко групи дето пътуват из страната, повече лятно време, защото някои (поне за едни знам) са студенти някъде си и се развяват през ваканциите. И все са латино интернационал - перуанци, боливийци, еквадорци... Преди 2 години слушах в Пловдив едни много добри, но повечето не ме впечатляват с певческите си изяви, а тези с черните ресни още не съм ги мяркала и съвсем не разбрам защо трябва да пеят нещо не особено популярно при положение, че "музиката от Андите" си има доста почитатели.

Добре дошъл, страннико. Пътеките днес са опасни.


Тема Re: Kade moga...нови [re: тиrъp]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано17.04.05 23:39



Ми аз нямам нищо против да слушам каквато и да е хубава музика по улицата.Слушам и руски ,слушала съм и монголски улични музиканти,ама не забелязах монголците да са облечени с японски кимона(примерно),за да продадат повече дискове.
Та и перуанците могат да си импровизират El condor pasa,колкото си щат,ама що си навличат фалшиви корони на северноамерикански вождове!?


dove portano i passi che facciamo

Тема Re: Kade moga...нови [re: KATЛA]  
Авторfunky-6it (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 01:08



breee vie mnoo ste pisali za nqkolko dni bre nemoga da vi nasmogna da 4eta
Ta za tezi peruanci te obikalqt iz bulgariq az ot tqh sam si kupih grivna nosq q ve4e 2 god bes da sam q svalil i mnoo i se kefq apuk o6te me e qd deto ne si kupih i tqhni CD-ta pravqt strahotna muzika makr i da e iujno amerikanska mene mnoo me kefi osobenno tezi fleiti i nekvi malki kitarki taka de te ne sa kitari no ne gi znam kak se kazvat



Тема Re: Kade moga da namerq indianska muzikaнови [re: KATЛA]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано18.04.05 12:39



Ами ако можеш да ги снимаш, ще съм много заинтересуван да видя за какво иде реч. Най-вероятно няма да съм "трогнат", но как да е! Така ги разбират нещата явно!

Повечето дрехи са били от жълтеникава кожа - след щавене и т.н. си е такъв вета. Боядисвания кафяви... не съм виждал много често. Масовото е едно жълто-бежово таквоз

Smoker and proud of it!


Тема Re: Kade moga...нови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано18.04.05 12:47



Me brave worrior!

Me kill manny frog-skins!

Тия бонети (идва от Текила и Бонети ) са всичко друго но не и "файн лукинг", пък ако са "индиан мейд"... още по-зле! Може да са част от кампания - Станете смел воин... по Интернет!



Smoker and proud of it!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.